Hore
Fórum » Digitálne zrkadlovky
 

Kde sú moje fotky bez karty?

Valenta
2018-02-07 09:15:17+01
Vybral som zrkadlovku Nikon urobil asi 20 záberov počas 15 minút. Pozrel a prelistoval som si 20 fotiek na zadnom displeji zopár krát hore dolu. Boli pekné.. Vypol som fotoaparát. Po pol hodine som zapol fotoaparát a písalo mi na vrchnom displeji VLOŽ KARTU. Tak som si myslel, že sa mi nejako pokazila karta, že ju aparát nenačítal. Otvoril som dvierka kde sú karty a spomenul som si, že kartu som vybral a nie je tam vložená žiadna karta ani v jednom slote. Po vložení karty som nafotených 20 fotiek nikde nenašiel. Kam fotil foťák bez kariet a kde mám tie fotky...? V nejakej vnútornej pamäti, alebo v p****?
 
xherics
2018-02-07 09:24:00+01
Bez karty sa da nafotit len tolko fotiek, kolko dokaze "cache" na fotoaparate. Tie fotky sa vobec neukladaju, je to len "demo" rezim na vyskusanie fotoaparatu.
 
Azimut
2018-02-07 09:51:46+01
príspevok od: xherics
Bez karty sa da nafotit len tolko fotiek, kolko dokaze "cache" na fotoaparate. Tie fotky sa vobec neukladaju, je to len "demo" rezim na vyskusanie fotoaparatu.
Takže v p.....
 
-rs-
2018-02-07 10:44:59+01
príspevok od: Azimut
Takže v p.....
pismenko, pismenko
 
Valenta
2018-02-07 11:02:39+01
Ak by som fotil niekde ďaleko, niečo "dôležité"... tak ma šľahne. Musím si dávať na to už lepší pozor. Ale doteraz mi tuším ukazovalo hneď na začiatku keď som nemal kartu vo foťáku, že VLOŽ KARTU. Ale ako vidím frčí to aj bez karty... Dík za odpovede
 
JakubH
2018-02-07 11:33:02+01
príspevok od: Valenta
Ak by som fotil niekde ďaleko, niečo "dôležité"... tak ma šľahne. Musím si dávať na to už lepší pozor. Ale doteraz mi tuším ukazovalo hneď na začiatku keď som nemal kartu vo foťáku, že VLOŽ KARTU. Ale ako vidím frčí to aj bez karty... Dík za odpovede
Ono to zobrazuje aj v hľadáčiku, na pravej strane...neviem teraz isto ale zdá sa mi, že to bliká na červeno/oranžovo...
 
pridalamichal
2018-02-07 11:44:20+01
... v menu sa dá nastaviť, aby foťák bez karty nefotil vôbec...
 
xherics
2018-02-07 16:52:35+01
príspevok od: JakubH
Ono to zobrazuje aj v hľadáčiku, na pravej strane...neviem teraz isto ale zdá sa mi, že to bliká na červeno/oranžovo...
Blikoce sa v hladaciku na monom fotaku text: DEMO
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()