Hore
Fórum » Digitálne zrkadlovky
 

Problém s fotografovaním

ZuzanaJ
2018-03-12 12:02:39+01
Zdravím, v poslednom čase mám problém s fotografovaním so zrkadlovkou CANON 650D (5ročná), niekedy ked fotografujem tak zrazu mi nereaguje spúšť a nedokáže zaostriť ani nič odfotiť, ako keby bol vypnutý, stretol sa s tým niekto? Musím ju vypnúť zapnúť niekedy odfoti niekedy nefunguje ani to. musím dlhšie počkať. neviem či je problém v baterke (mam 2ks - 5ročné) či mam si kupit novú alebo mam investovať do opravy, čo neviem či sa oplatí. dakujem
 
ZuzanaJ
2018-03-12 12:10:54+01
SORRY 600D
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2018-03-12 12:39:48+01
V baterke to urcite nie je. Rokmi len straca kapacitu, cize menej vydrzi. Ak su s baterkou problemy, vypisuje fotoaparat chybu (Err). Jedine, co mozes vyskusat je, vyskusat fotoaparat resetovat do tovarenskeho stavu (v menu) a vyskusat, ci problemy nesposobuje objektiv (vyskusat iny). Ak problemy pretrvavaju, daj fotoaparat do servisu. Tam ti diagnostikuju chybu a vyhotovia predbezny rozpocet na opravu.
 
ZuzanaJ
2018-03-12 14:02:17+01
dakujem pekne, skusim ho resetovat do tovarenskeho stavu a uvidim, chystam sa o mesiac na Kubu, tak nerada by som neurobila ziadne fotky ked to budem najviac potrebovat určite nebude chciet fotit este raz dakujem
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()