Hore
Fórum » Digitálne zrkadlovky
 

Hacknuté firmware

martinkoegres
2011-04-25 15:25:01+02
Myslíte, že hacknuté firmawary na foťáky fungujú tak ako majú? Našiel som hack na môj Canon 400D, ktorý zvýši rozsah ISOa zo 100-1600 na 16-3200 a pár ďalších drobností. Je tu niekto kto má hacknutý firmware vo svojom fotáku? Funguje to poriadne?
 
falco.tinnunculus
2011-04-25 16:10:50+02
mne to funguje...ono sa to aj da dat do povodneho stavu jednoducho tym,ze naformatujes kartu,takze nie je co stratit...riziko moze byt jedine ze by dosla baterka pocas samotneho hacknutia,ktore trva radovo sekundy. A treba si stiahnut najnovsiu verziu,tam je raw v automatickych rezimoch.
 
martinkoegres
2011-04-25 16:46:51+02
príspevok od: falco.tinnunculus
mne to funguje...ono sa to aj da dat do povodneho stavu jednoducho tym,ze naformatujes kartu,takze nie je co stratit...riziko moze byt jedine ze by dosla baterka pocas samotneho hacknutia,ktore trva radovo sekundy. A treba si stiahnut najnovsiu verziu,tam je raw v automatickych rezimoch.
Automatiku nepoužívam, takže to mi je zbytočné. Vraj tam je aj nejaké nové menu? je to lepšie ako v pôvodnej verzii?
 
i-cube
2011-04-25 18:31:56+02
nove menu nie. len par veci navyse. ja som to chvilu pouzival prave kvoli iso 3200. nakoniec som to dal prec, lebo to trosku spomalovalo reakcie na karte
 
falco.tinnunculus
2011-04-25 23:39:08+02
príspevok od: martinkoegres
Automatiku nepoužívam, takže to mi je zbytočné. Vraj tam je aj nejaké nové menu? je to lepšie ako v pôvodnej verzii?
nove menu je tam v tom zmysle ze stlacenim tlacidla priamej tlace ked si v normalnom menu sa Ti objavi obrazovka,kde sa da zistit pocet cyklov uzavierky,nastavit teplota farieb po sto Kelvinoch a AEB (este som neskusal)
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()