Heslo
Cez facebook Pamätať
Strata hesla?
Pre vloženie príspevku musíte byť prihlásený
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
www.ephoto.sk
OSTRIACIE MATINICE NA NIKON D300S
Mam k Vam jeden dotaz. Aku matnicu by ste doporucili na manualny fokus na D300S?
Dik vopred
http://www.focusingscreen.com/work/d300en.htm
http://www.matunak.sk/
http://www.katzeyeoptics.com/item--Nikon-D300-Focusing-Screen--prod_D300.html
http://www.google.sk/#hl=sk&sugexp=kjrmc&cp=27&gs_id=8g&xhr=t&q=focusing+screen+nikon+d300S&pq=focusing+screen+nikon+d300&pf=p&sclient=psy-ab&source=hp&pbx=1&oq=focusing+screen+nikon+d300S&aq=0vL&aqi=g-vL1&aql=f&gs_sm=&gs_upl=&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&fp=a6d352871b583fd0&biw=1280&bih=582
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte sa