Hore
Fórum » Digitálne zrkadlovky
 

kamera CANON EOS 600D

ferko2
ferko2 2012-05-13 21:18:07+02
zdravím.potrebujem radu ako nahrať video tak aby nebolo prerušené.napr.snímam nejakú situáciu a skončím.ale do toho istého videa chcem pokračovať ďalej.proste chcem mať ucelené video.doteraz mi to nahráva tak že keď vypnem ,video sa mi uloží a keď začnem nahrávať znova už je to ďalšie video.nie je to jeden celok. ďakujem za radu.
 
Bob
2012-12-29 17:40:43+01
príspevok od: domi995
Ahoj, potrebujem pomôcť. Keď si dám aby mi nahrávalo video tak mi trvá len 7s. a niekedy len 17s. Neviete prosím prečo? Či sa to má niekde nastaviť alebo čo. Ďakujem vopred za odpoveď.
Skús tam dať úplne čistú / čerstvo sformátovanú / dostatočne veľkú / iný kus / bez vadných sektorov, ... SD kartu.
Mne nahráva v pohode.
 
domi995
2012-12-29 17:45:31+01
príspevok od: Bob
Skús tam dať úplne čistú / čerstvo sformátovanú / dostatočne veľkú / iný kus / bez vadných sektorov, ... SD kartu.
Mne nahráva v pohode.
Aha, ano aj v tom môže byť problém Tak dakujem ešte raz všetkym čo sa mi snažili pomôcť
 
Mgr. art.  Zdenko Dendis
2012-12-29 17:45:54+01
príspevok od: planco
Windows Movie Maker je azda primitivnejsi nez skicar skus sa vnom trochu pohrat rychlo sa zorientujes a videa poskaladas hned
Tiez som pouzival tento program a su tam i rozne funkcie, ktore sa ti mozu do videa hodit. Je to jednoduchy program s jednoduchou manipulaciou.
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()