Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

Chyba ci vylepsenie?

Jozef Krajčo
Jozef Krajčo externý redaktor 2008-10-03 08:57:56+02
Tak nejak od vcera som si vsimol ze zmizlo meno autora pod fotografiou.. Tak som myslel ze je to tolko debatovana zmena. No ked som pozrel nad fotografiu tak sa pri kazdej nachadza link k fotografii kde sa da vycitat aj autor, tak potom mi unika pointa skrytia autora.. :) NAPR. užívateľská sekcia » foto galéria » AUTOR FOTOGARFIE » galéria autora » MENO FOTOGRAFIE
 
ONEHALF
2008-11-06 18:56:25+01
príspevok od:
Ja som mal k fotke 3 komenty a uz mam len dva co sa deje ???Stracaju sa mi komentare.
Som na tom podobne... Mam mesiac staru fotku kde bolo 52 komentov, teraz je tam len 30... 22je fuc... : )
 
admin
redakcia ephoto.sk 2008-11-06 20:15:13+01
príspevok od: sunajn
Admin promptne reaguje na môj návrh, alebo sa hraje?! Alebo zneužíva verejný portál...?!?!?!?!
NA co by som ho zneuzival? K zmene sme pristupili preto, že:
Mnozili sa komenty, ktore boli len prazdne, kedze obsahovali len body a nie komenty (co v podstate nie je koment). A znova bolo aj mnozstvo otazok, preco su prazdne okienka pod fotkami :) Pri skrytí hodnotenia to naozaj posobilo cudne. Preto sme pristupili k tomu, ze body sa pripocitavaju k fotke (nakoniec po ohodnoteni fotky sa info o tom zobrazuje v okne pre pridanie komentára). Komentare su teraz naozaj len slovne komentare. Je to zvlastne, ale v ankete hlasovalo 80% uzivatelov, ze je za anonymne hodnotenie a teraz nam zase mnohi vypisuju, ze to nie je dobre. :)
Co sa tyka komentov, teraz to preverujeme. Takze pracujeme na tom a nezneuzivame vlastny portal :)
 
sankiakis
ocenenie redakciou 2008-11-06 20:31:44+01
Takze z mojich fotiek zmizli komenty ktore obsahovali len body a tiez aj moje?
 
sunajn
2008-11-06 20:59:02+01
príspevok od: admin
NA co by som ho zneuzival? K zmene sme pristupili preto, že:
Mnozili sa komenty, ktore boli len prazdne, kedze obsahovali len body a nie komenty (co v podstate nie je koment). A znova bolo aj mnozstvo otazok, preco su prazdne okienka pod fotkami :) Pri skrytí hodnotenia to naozaj posobilo cudne. Preto sme pristupili k tomu, ze body sa pripocitavaju k fotke (nakoniec po ohodnoteni fotky sa info o tom zobrazuje v okne pre pridanie komentára). Komentare su teraz naozaj len slovne komentare. Je to zvlastne, ale v ankete hlasovalo 80% uzivatelov, ze je za anonymne hodnotenie a teraz nam zase mnohi vypisuju, ze to nie je dobre. :)
Co sa tyka komentov, teraz to preverujeme. Takze pracujeme na tom a nezneuzivame vlastny portal :)
Dík za odpoved. Ja som hlasoval tiež a myslel som pod anonymitou autora fotky a nie všetkých ostatných. Takéto riešenie, aké zavádzate, speje podľa mňa k bezduchému odosobňovaniu a nakoniec aj k vykašľaniu sa na tento portál mnohými členmi lebo to bude iba čisto technická záležitosť. A ľudia si radi pokecajú a porovnajú svoje hodnetenie s druhými, aj za cenu hašterenia sa. Niektorí to priam zbožňujú. Keby ste tie zmeny zavidli naraz, bol by som v obraze, ale takto postupne a neohlásene.... Preto aj moja narážka. Ospravedlňujem sa, nechcel som urážať!
 
sunajn
2008-11-07 00:10:26+01
Adminovi: To teraz bude sedieť špeciálne školený človek kvôli hláškam, čo nič nehovoria a mazať ich? A nenazýva sa toto cenzúra?
 
admin
redakcia ephoto.sk 2008-11-07 00:51:12+01
príspevok od: sunajn
Dík za odpoved. Ja som hlasoval tiež a myslel som pod anonymitou autora fotky a nie všetkých ostatných. Takéto riešenie, aké zavádzate, speje podľa mňa k bezduchému odosobňovaniu a nakoniec aj k vykašľaniu sa na tento portál mnohými členmi lebo to bude iba čisto technická záležitosť. A ľudia si radi pokecajú a porovnajú svoje hodnetenie s druhými, aj za cenu hašterenia sa. Niektorí to priam zbožňujú. Keby ste tie zmeny zavidli naraz, bol by som v obraze, ale takto postupne a neohlásene.... Preto aj moja narážka. Ospravedlňujem sa, nechcel som urážať!
Myslime si ze pre kazdeho je zaujimavejsi slovny koment, najma ak je konstruktívny. NAjvacsim problem medzi uzivatelmi bolo od zaciatku prave hodnotenie. Preto sme zaviedli anonymne hodnotenie (podla ankety). Kedze sa vsak pri anonymnom hodnoteni body nezobrazovali, zase bol problem, preco su pod fotkou prazdne okienka. Hodnotenie v podstate nie je koment, takze podla nasho nazoru a výstupov, ktore za tie zhruba dva mesiace mame (co funguje novy system bodovania) myslime si, ze kumulovanie bodov pod fotkou este viac napomoze tomu, ze si ludia nebudu nadávat kvoli mensiemu poctu bodov (stale to pretrvava). Okrem toho v riadku komentáre budú naozaj len slovné komentáre, teda to co tam aj patri. V tomto smere boli realizovane zmeny dve - prvá bola podla ankety, druha v podstate len doriesuje este niektore nedostatky. TAkze tych zmien az tak vela nie je :) Info o tejto zmene je na kazdej stranke v galérii pod bannerom. A hasterenia je tu viac nez dost, nakoniec aj hasterenie prebieha v komentoch.
 
admin
redakcia ephoto.sk 2008-11-07 00:54:53+01
príspevok od: sunajn
Adminovi: To teraz bude sedieť špeciálne školený človek kvôli hláškam, čo nič nehovoria a mazať ich? A nenazýva sa toto cenzúra?
Nnechapem. Akym hlaskam? Mazem len vulgarizmi a veci, ktore su v rozpore s pravidlami portalu. Neviem o com je rec. Svojimi komentarmi sa prezentuje kazdy sam, preco by som mal mazat niekoho nic nehovoriace komentare?
 
sunajn
2008-11-07 01:37:43+01
príspevok od: admin
Nnechapem. Akym hlaskam? Mazem len vulgarizmi a veci, ktore su v rozpore s pravidlami portalu. Neviem o com je rec. Svojimi komentarmi sa prezentuje kazdy sam, preco by som mal mazat niekoho nic nehovoriace komentare?
Tak to ozaj neviem, ale kde sa sratili niektoré komenty dnes? Ešteže som si urobil printscreen, lebo by som bol považovaný za luhára .) So Zuna_ou som sa o tom bavil.
 
admin
redakcia ephoto.sk 2008-11-07 01:47:27+01
príspevok od: sunajn
Tak to ozaj neviem, ale kde sa sratili niektoré komenty dnes? Ešteže som si urobil printscreen, lebo by som bol považovaný za luhára .) So Zuna_ou som sa o tom bavil.
odpovedal som na prispevok, ze bude u nas sediet clovek a robit cenzuru.
O probleme s komentami sme vedeli a uz je vyrieseny (bola to len docsna zalezitost).
 
sunajn
2008-11-07 02:56:55+01
OK, ked už ´rýpem´. :) Ešte Vám treba vychytať nejaké muchy. Pod náhľadom obrázku je nejaké číslo, ale ked ho rozkliknem tak počet komentov je menší ako to číslo.
Asi u 2-3 som to spozoroval.
 
sunajn
2008-11-09 01:02:42+01
Adminovi: Prečo je to tak? Pod náhľadom obrázku je nejaké číslo, ale ked ho rozkliknem tak počet komentov je menší ako to číslo.
Už som to viackrát spozoroval.
 
sunajn
2008-11-11 13:13:58+01
Adminovi: Predtým naskakovala pohyblivá reklama do rozkliknutého obrázku zprava a teraz pre zmenu zhora! To nikomu nevadí?! A ešte staršiu otázku pridávam :
Adminovi: Prečo je to tak? Pod náhľadom obrázku je nejaké číslo, ale ked ho rozkliknem tak počet komentov je menší ako to číslo.
Už som to viackrát spozoroval.
 
javelin
2008-11-11 13:48:12+01
Na mojom PC nepozorujem žiadnu reklamu ani z P , ani z L....?????
 
admin
redakcia ephoto.sk 2008-11-11 13:50:16+01
pozeral som to. Je to tak, reklama vchadza do fotky vo firefoxe. Uz na tom pracujeme.
 
Fotograf77
2008-11-12 19:11:00+01
Mozno blba otazka, ale preco nevidim bodovania od ostatnych pod mojou vlastnou fotkou???? to ze mi napriklad chyba jeden koment, som pochopil. . . . nic nenapisal, iba ohodnotil. . . ale nevidim jeho hodnotenie, kedze pod fotkou tam vobec nefiguruje,... ale ani ty co napisali daky koment, nevidim ich bodove hodnotenie :-). . .bodove hodnotenie vidim iba po kliknuti na ´všetky komentáre uživateľov´ v mojom profile. . . :-)
 
admin
redakcia ephoto.sk 2008-11-12 19:28:19+01
príspevok od: Fotograf77
Mozno blba otazka, ale preco nevidim bodovania od ostatnych pod mojou vlastnou fotkou???? to ze mi napriklad chyba jeden koment, som pochopil. . . . nic nenapisal, iba ohodnotil. . . ale nevidim jeho hodnotenie, kedze pod fotkou tam vobec nefiguruje,... ale ani ty co napisali daky koment, nevidim ich bodove hodnotenie :-). . .bodove hodnotenie vidim iba po kliknuti na ´všetky komentáre uživateľov´ v mojom profile. . . :-)
teraz celkom nerozumiem :)
 
Fotograf77
2008-11-12 20:00:37+01
príspevok od: admin
teraz celkom nerozumiem :)
Dobre, tak to zjednodusim :-D nevidim bodove hodnotenia pod mojou fotkou :-)
 
admin
redakcia ephoto.sk 2008-11-12 20:44:55+01
rozumiem idem to pozriet :)
 
2008-11-14 08:16:28+01
4 admin:
keď so vyhľadávania zadám ´djgranko´ nenájde mi nič...keď ´DjGranko´ nájde mi všetky moje príspevky...tak ma napadlo, či je možné zaregistrovať dve rozdielne osoby pod tým istým nickom s malou úpravou - napr. len zmenou veľkosti jedného písmena...myslím si, že nikto by tu rád nevidel svojho ´ducha´
 
admin
redakcia ephoto.sk 2008-11-14 12:50:42+01
nie je mozne sa registrovat pod tym istym nickom, ani s velkymi ani s malymi pismenami. Mozete si to vyskusat :) To o com pisete bude chyba vyhladavania, ktoru sme uz raz riesili. Pozrieme sa na to.
 
Strana 3 z 4
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()