Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

fotografia..

adamac
2015-11-18 06:49:54+01
prečo sa nezobrazuje moja fotografia na kritike? Bola medzi Petrom 01852 a blumodesty a mala už 4 lajky!!!
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2015-11-18 07:01:55+01
1. Taketo otazky nepatria na forum, kedze ich ma riesit redakcia/programator a nie uzivatelia.
2. Akekolvek problemy suvisiace s funkcionalitou sa hlasia na podpora@ephoto.sk.
3. Pred minutou som pozeral galeriu na kritiku, vasa fotka tam bola druha v poradi s tromi "paci sa".
 
adamac
2015-11-18 07:02:21+01
a nevidím ani ďalšie fotky,čo som už dnes prezeral: napr.Jerziho -fotka so psom..
 
adamac
2015-11-18 07:14:04+01
príspevok od: Karol Srnec
1. Taketo otazky nepatria na forum, kedze ich ma riesit redakcia/programator a nie uzivatelia.
2. Akekolvek problemy suvisiace s funkcionalitou sa hlasia na podpora@ephoto.sk.
3. Pred minutou som pozeral galeriu na kritiku, vasa fotka tam bola druha v poradi s tromi "paci sa".
nevedel som kde to napísať...Ale ja ju tam nevidím a už som mal 4 lajky,keď sa stratila .MilanF,Bajajanik,Blumodesty,Peter01852 ..
Vidím ju len vtedy,keď si kliknem na vedľajšiu fotku a idem posúvnikom..Ale v celkovom náhľade fotky na kritiku ju nevidím,ako nevidím ďalšie fotky,čo som už prezeral..Jerzi,Palo2811..Zatiaľ ešte toľko vidím..
Však nech sa vyjadria aj iní užívatelia,čo pozerajú fotky na galérii...
 
adamac
2015-11-18 07:46:01+01
príspevok od: Karol Srnec
1. Taketo otazky nepatria na forum, kedze ich ma riesit redakcia/programator a nie uzivatelia.
2. Akekolvek problemy suvisiace s funkcionalitou sa hlasia na podpora@ephoto.sk.
3. Pred minutou som pozeral galeriu na kritiku, vasa fotka tam bola druha v poradi s tromi "paci sa".
ja mám možnosť vidieť všetky fotky na kritike, len keď sa posúvam po jednotlivých fotkách...V celkovom náhľade ich nevidím..Tu je náhľad fotiek na kritike,ktoré mám možnosť ja vidieť..Moja fotka ako aj ďalšie fotografie nie sú vidieť..
 
thelonge
2015-11-18 10:47:01+01
vo vyhladavani mas filter na krajinu a nie vsetky tvoje fotky su v tej kategorii (niekedy tam mas len priroda, hory...)
 
adamac
2015-11-18 11:29:44+01
nejak som musel pre-kliknúť na ten filter,lebo ja si nedávam filtre na vyhľadávanie a potom som si to nevšimol..Ospravedlňujem sa za vytvorenie zbytočnej témy ..Dík Thelonge za postreh a reakciu..
 
tonyskot
2015-11-18 12:29:20+01
moje po pridani sa tiez nezobrazia nikde preco ??
 
Akelan
2015-11-18 12:40:28+01
Ani moje , ale doteraz som sa na to hanbil spýtať !
 
landov
2015-11-18 18:10:13+01
To je nový mod webu. Fotky, ktoré neprejdu lustraciou ephoto, sú automaticky vyradené... Sorry za OT
 
tonyskot
2015-11-18 19:04:08+01
a sa nam tu znova lustruje
 
thelonge
2015-11-19 10:47:29+01
príspevok od: Akelan
Ani moje , ale doteraz som sa na to hanbil spýtať !
Akelan, tebe v podstate ani neuploadne fotku, nic v galerii nemas sleduj ci po nahravani web nevypluje nejaku hlasku o neuspesnosti. Takisto si pozri ci fotka splna kriteria webu - v prvom rade maximalnu velkost a format, ak nieco z toho prekrocis nahravanie bude neuspesne.
 
thelonge
2015-11-19 10:54:50+01
príspevok od: tonyskot
moje po pridani sa tiez nezobrazia nikde preco ??
A nesledujes nahodou len fotky na kritiku? Lebo tam mas len jednu po nahrati fotiek musis klknut pri kazdej an tlacitko editovat a vybrat ze ich chces posunut na kritiku, inak sa zobrazia len ak si vyberies v galerii sekciu "vsetky fotografie".

ale to su len moje dohady, ak to tak nie je tak poskytni viac informacii inak sa tazko radi, ked je popis chyby tak strohy

minimalne workflow ako pridavas fotky, v akom formate, velkost, v akej kategorii ich mas vidiet, skontroluj ci sa vobec dostali na web a ak ano a nevidis ich v galerii, rovno postni link. Mozno tu nie je ziadna chyba, staci chvilka nepozornosti, opakovanie nespravneho postupu pridavania fotiek a neuvidis ich v galerii nikdy
 
Akelan
2015-11-19 13:10:05+01
príspevok od: thelonge
Akelan, tebe v podstate ani neuploadne fotku, nic v galerii nemas sleduj ci po nahravani web nevypluje nejaku hlasku o neuspesnosti. Takisto si pozri ci fotka splna kriteria webu - v prvom rade maximalnu velkost a format, ak nieco z toho prekrocis nahravanie bude neuspesne.
V pohode thelonge, to bola len sranda... .
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()