Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

prvýkrát na ePhoto :o)

2009-10-11 21:32:22+02
Ako by sa z názvu mohlo zdať, nebudem písať, že som tu prvýkrát a ani sa pýtať, aký si mám vybrať kompakt, zrkadlovku či nejaký objektív. Toho sa tu človek načíta viackrát ako stihne vyjsť ďalšie číslo bulvárneho denníka :o) Iné ma zaujíma. Pamätáte si ešte, keď ste prvýkrát prišli na ePhoto? kvôli čomu ste sem prišli, dátum, kedy ste prišli, ako ste sa vlastne o tejto stránke dozvedeli atď? Ja som minule natrafil na autorizačný mail, keď som sa registroval a bolo to 23.9.2008, čiže zároveň s narodeninami som oslávil aj prvé výročie pobytu medzi vami. Ale už neviem, ako som sa k ePhotu vlastne dostal. Asi všemocný ujo Guugl.
 
anton julény
2009-10-12 23:24:50+02
ja som sa dostal cez prolaiku a workshop.
 
Strhak
2009-10-13 00:21:40+02
nemám šajnu ako som sa sem dostal, ale bola to asi riadna náhoda ;-)))
 
SHoDaN
2009-10-13 09:57:00+02
Mňa sem dostala PROLAIKA. Robil som tam nákup a na ich stránke som našiel dáke články, ktoré ma nasmerovali sem. Tak som to tu presnoril, a hlavne čítal (čo asi novoprichádzajúcim dosť často chýba). Začiatkom roku 2008 som si vybral jeden workshop (s Julom Kotusom) a vtedy som sa aj zaregistroval.
 
wayne
2009-10-13 10:10:38+02
ja som sa sem dostal nahodou, ked som si vyberal fotak a sikovna stranka recenzie.hladacik.sk mi ukazala ze ephoto ma slovenske recenzie a zaujimavu komunitu, nuz som nevahal, zaregistroval sa. zaciatky boli take... no ... nemotorne, asi ako ked clovek drzi v ruke prvykrat fotak a nevie nic o kompozicii, nevie co ako kam namierit.. no casom zistujem ze to bol urcite prinos, cez vikend som si sem tam pocvakal svadobcanov na hostine a vsimol som si ako si davam pozor na tretiny a take tie zakladne pravidla a fakt to funguje :) no a tak nejak..
 
rakakalame
2009-10-14 20:01:58+02
Zdravicko. Ephoto sledujem pravidelne uz dlhsiu dobu (este tu bol Azaziel) a moze za to google. No zaregistroval som sa az dnes a toto je moj prvy prispevok.
 
marcof
2009-10-14 20:06:12+02
príspevok od: rakakalame
Zdravicko. Ephoto sledujem pravidelne uz dlhsiu dobu (este tu bol Azaziel) a moze za to google. No zaregistroval som sa az dnes a toto je moj prvy prispevok.
tak ti blahoželám k prvému príspevku,a nech je ich viac a konštruktívnych.. :)
 
rakakalame
2009-10-14 20:30:52+02
defkuji
 
Strana 3 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()