Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

Tiež príspevky

mutino
2009-11-10 10:41:29+01
Veľkým plusom tohoto portálu je aj možnosť ,že každý môže pripojiť svoj názor,poznámky a hodnotenia k fotografiám a rôznym témám.Nielen mne ale určite aj mnohým ďalším vadí keď niektorí prispievatelia zahltia celé fórum svojou súkromnou debatou ,ktorá často nemá žiadny súvis s danou témou.Myslím si že takú diskusiu by si mali vybavovať niekde inde.
 
Jozef Krajčo
externý redaktor
- moderator
2009-11-10 10:46:54+01
Nuz to je pravda.. na druhej strane snaha zmenit svet podla svojho obrazu ma presla tusim ked som mal 20 :)
 
milos
2009-11-10 10:48:59+01
Názorný píklad,jeden z mnohých:

http://www.ephoto.sk/uzivatelska-sekcia/forum/?action=showComments&id=3112

 
Damush
2009-11-27 15:53:16+01
Zdravím, chcem len napísat niekde svoj názor na nieco, ide o jedneho fotografa, na tomto port.zučastňujúceho sa, ktorý mi nedávno komentoval moju foto psa, neviem ho nájsť, kedže som foto vymazal radšej, má fotku bielo-čier. kocúra s divným menom, a auta odfoteného pri nejakom múre s grafity, a je Bratislavčan myslím, len toľko o ňom viem a odkaz pre neho: Zdravím Ťa pán fotograf,ja som ten, ktorému si nedávno komentoval foto so psíkom, som praobyčaj.amater fotograf a fotky na tento portál umiestňujem, lebo ma to jednak baví a očakávam nejaké hodnotenia a komentáre aj typu: Zla TK, urob s tým niečo, nevydarená kompo. a pod. Aj keď negativ. znejúce, ale pre mňa pozitivne komentáre, lebo sa z nich možem niečo naučiť. Ibaže našiel sa aj niekto taký, ako Ty, ktorému by nebol problem napísať, že ten tvoj obézny, lenivý, starý a zoofíliou utýraný kocúr nie je tiež Bohviečo. Lenže, neurážajme si fotené zvieratá, načo je to dobré?! A Ty si urazil môjho psa. Fotku, ktorá sa mi nepáči, buď nekomentujem, alebo keď mám dostatok znalostí z oblasti fotografie, napíšem podstatný a vecný komentár. Ja som tú foto odstránil zo svojej skromnej gal.,ale nie kvôli tej fotke, aj keď nebola zrejme moc kvalitná, ani kvôli tomu psovi, ale kvôli tomu,že keby si foto pozerali moji známi a čítali ten tvoj úchvatný komentár, tak aby neboli sklamaní, akí všeljakí čurinovia sa ešte na Zemi nájdu..
 
duroslav
2009-11-27 16:03:48+01
Byť tebou, tak som rád že vlákno upadlo do zabudnutia a nevyťahujem ho nanovo na svetlo. Dostal si tam kopec odpovedí na tvoju otázku a stále si fňukal ako malé decko, ktoré namiesto dvoch tabuliek čokolády dostalo len jednu.

P.S. Vlákno mám medzi obľúbenými :-)
 
admin
redakcia ephoto.sk 2009-11-27 16:04:53+01
príspevok od: Damush
Zdravím, chcem len napísat niekde svoj názor na nieco, ide o jedneho fotografa, na tomto port.zučastňujúceho sa, ktorý mi nedávno komentoval moju foto psa, neviem ho nájsť, kedže som foto vymazal radšej, má fotku bielo-čier. kocúra s divným menom, a auta odfoteného pri nejakom múre s grafity, a je Bratislavčan myslím, len toľko o ňom viem a odkaz pre neho: Zdravím Ťa pán fotograf,ja som ten, ktorému si nedávno komentoval foto so psíkom, som praobyčaj.amater fotograf a fotky na tento portál umiestňujem, lebo ma to jednak baví a očakávam nejaké hodnotenia a komentáre aj typu: Zla TK, urob s tým niečo, nevydarená kompo. a pod. Aj keď negativ. znejúce, ale pre mňa pozitivne komentáre, lebo sa z nich možem niečo naučiť. Ibaže našiel sa aj niekto taký, ako Ty, ktorému by nebol problem napísať, že ten tvoj obézny, lenivý, starý a zoofíliou utýraný kocúr nie je tiež Bohviečo. Lenže, neurážajme si fotené zvieratá, načo je to dobré?! A Ty si urazil môjho psa. Fotku, ktorá sa mi nepáči, buď nekomentujem, alebo keď mám dostatok znalostí z oblasti fotografie, napíšem podstatný a vecný komentár. Ja som tú foto odstránil zo svojej skromnej gal.,ale nie kvôli tej fotke, aj keď nebola zrejme moc kvalitná, ani kvôli tomu psovi, ale kvôli tomu,že keby si foto pozerali moji známi a čítali ten tvoj úchvatný komentár, tak aby neboli sklamaní, akí všeljakí čurinovia sa ešte na Zemi nájdu..
info pre vsetkych najma novsich uzivatelov. Pokial mate pocit, ze komentar pod vasou alebo inou fotkou je urazlivy, kompromitujúci, rasisticky alebo nevhodny inym sposobom, nahlaste nevhodny obsah adminovi. Vec preverime, a ak sa prispevok naozaj venuje invektivam a nie podstate veci, koment bude zmazany a autor napomenuty. V prpade, ze taketo komenty bude neustale opakovat jeho konto zmazeme. Co sa tyka vlakna, planujeme administrovanie fora, vzdy sa vsak taketo prispevky objavia. Ludia su uz taki. Ak si niekto chce pokecat len tak o vsetkom odporucam zalozit temu s vystiznym nazvom a kecat sa moze tam. Ale to je to tak aj v zivote. Uz som to niekde pisal. Ked ludia diskutuju preberie sa vela veci :)
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()