Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

Zas......nie prispevkov

KESKOSENI
2009-11-10 12:24:14+01
Co keby sme si poniektory vstupili do svedomia a v prispevkoch sa vyjadrovali len k teme?nechcem menovite.....
 
Jozef Krajčo
externý redaktor
- moderator
2009-11-10 12:30:45+01
Tiez by sa dalo aj napisat:
Co keby sme si poniektory vstupili do svedomia a vo fore neotvarali duplicitne temy?nechcem menovite.....

http://www.ephoto.sk/uzivatelska-sekcia/forum/?action=showComments&id=3259

Stale mas chut zmenit svet?

http://www.ephoto.sk/uzivatelska-sekcia/forum/?action=showComments&id=3259
 
TomasL.
2009-11-10 12:31:36+01
Čo keby administrátor,ak je to v jeho možnostiach ( technických, časových,...) jednoducho tieto príspevky ( osočovanie, ´mudre´ reči´,...) jednoducho mazal a nech si to dotyční vybavujú cez SS??? Niekoho tu baví čítam k veci, k fotografii a nie osobné invektívy a narážky....
 
Jozef Krajčo
externý redaktor
- moderator
2009-11-10 12:32:16+01
..aspon dve hodinky by som navrhoval casovy odstup medzi duplicitnymi temami.. :)
 
KESKOSENI
2009-11-10 12:43:48+01
príspevok od: Jozef Krajčo
..aspon dve hodinky by som navrhoval casovy odstup medzi duplicitnymi temami.. :)
kua...som sa sekol,ospravedlnujem sa ale mal som krvou zaliate oci ked som to pisal...:)ka je tu niekto s takymi pravomocami tak nech toto vlakno vymaze....mea culpa.....
 
52sr
2009-11-10 14:02:21+01
Plne súhlasím !!!
Sú tu určite minimálne dvaja prispevatelia, ktorí z každej témy si spravia ´pokec´. Viackrát sa chytia i ďalší a potom to tu už vôbec nie ja ako na foto portále - ale skôr ako na Azete.
 
admin
redakcia ephoto.sk 2009-11-10 14:05:04+01
pokial nieco zbaamm, mazem. Mame uz pripravene uplne nove formu, ktore by malo byt ciastocne moderovane, takze este chvilu strpenia :)
 
wayne
2009-11-10 14:28:50+01
na azet chodia mladi ludia, ti maju moralne pravo reagovat a spravat sa zodpovedajuc svojmu veku. nik nemoze cakat od pubertaka ze bude jednat ako dospely clovek, to je pochopitelne... viac mi vsak dviha udivom obocie, ked sa dospeli jedinci snazia tento trend napodobnovat, castokrat pri citani portalov sme.sk, zive.sk je to ovela horsie ako na azete :)

ludia, co najprisnejsie kritizuju neprispievaju ziadnymi hodnotami, osobne by som mal moralne zabrany nieco taketo urobit (nenarazam teraz konkretne na autora vlakna, no dufam ze ako dospely jedinec tu nebude nik vztahovacny :)).

treba sa nad podobne veci povzniest, pripadne ak je cim, prispiet :)
 
wayne
2009-11-10 14:30:21+01
príspevok od: admin
pokial nieco zbaamm, mazem. Mame uz pripravene uplne nove formu, ktore by malo byt ciastocne moderovane, takze este chvilu strpenia :)
najdolezitejsie bude zrejme sprehladnenie sekcii a castokrat sa hodiaca sekcia offtopic alebo volna diskusia, kde by si spominani uzivatelia (a ja :)) mohli spravit ´pokec´ alebo len tak klabosit o tom co nas napadne, bolo by to urcite prinosom a prinieslo by to (dufam) vacsiu efektivitu co sa tyka rad zaciatocnikom, ci pokeci o technike :)
 
wayne
2009-11-10 14:30:37+01
ano a vsetci sa tesime :)
 
admin
redakcia ephoto.sk 2009-11-10 14:50:34+01
príspevok od: wayne
najdolezitejsie bude zrejme sprehladnenie sekcii a castokrat sa hodiaca sekcia offtopic alebo volna diskusia, kde by si spominani uzivatelia (a ja :)) mohli spravit ´pokec´ alebo len tak klabosit o tom co nas napadne, bolo by to urcite prinosom a prinieslo by to (dufam) vacsiu efektivitu co sa tyka rad zaciatocnikom, ci pokeci o technike :)
uz to mame zakomponovane a tiez uzatvorenie temy a daslie veci, ktore k foru patria. Tak dufam ze budete spokojni. Snazili sme sa zahrnut do novej verzie
vase pripomienky:)
 
2009-11-10 15:10:46+01
darcek pod vianocny stromcek :o) dakujem
 
keko
2009-11-10 15:11:07+01
... a niektori sa spravaju ´jak´ arogantni sopliaci ...
 
admin
redakcia ephoto.sk 2009-11-10 15:20:36+01
takych musime spolocne umravnit alebo vypoklonkovat z diskusie ci z portalu :)
 
2009-11-10 15:28:25+01
chcem sa opytat - budu vypoklonkovani i chorobni rypaci? konkretne ujo z casu 15:11...dakujem
 
Dominik
2009-11-10 15:37:39+01
príspevok od:
chcem sa opytat - budu vypoklonkovani i chorobni rypaci? konkretne ujo z casu 15:11...dakujem
veď sa nechaj prekvapkať :) ma to byť stromček pod vianocny darček :)
 
jake
2009-11-10 15:49:56+01
príspevok od: admin
takych musime spolocne umravnit alebo vypoklonkovat z diskusie ci z portalu :)
ked to tak sledujem, tak niekedy az 80% su ´diskusie´ - ale otazka je, co sa stane ked nebudu alebo budu blokovane? ja som tu hlavne preto lebo sa velmi dobre chatuje na ephoto a da sa velmi prijemne travit cas - pokial sa to tu zmeni na chat typu ´www.nikonclub.cz´ alebo ine tak sa obavam, ze server strati svoje caro - vsetko zalezi od toho, aky bude novy format fora a ako na to zareaguje miestna verejnost - kazdopadne rozhodnutie zmeny musi byt rozumne a preto zelam stastny a dobry vyber - osobne mi natom zalezi, lebo som sa tu zoznamil s vela ludmi
 
admin
redakcia ephoto.sk 2009-11-10 15:55:54+01
uzavrete budu duplicitne temy, neplanujeme blokovat temy (nanajvys zrusit pokial nebudu v sulade s pravidlami, ale to robime aj teraz). Forum robia predovsetkym ludia, my ho len upraceme, roztriedime a sprehladnime. Myslime si ze to diskusiam len prospeje.:)
Nakoniec bude priestor na pripomienky a upravy takze to urcite vyladime tak, aby sa u nas ludia citili dobre (ked nie vsetci tak aspon vacsina :))
 
52sr
2009-11-10 15:59:21+01
Paradoxne, keď tu na fóre niekto vznesie akúkoľvek kritiku, obyčajne ihneď reaguješ na toho, kto si dovolil kritiku ...
Vôbec ti však nevadí konanie tých o ktorých kritika bola uvedená ...
len na dokreslenie - prečítaj si duchaplnú diskusiu napr. v tomto vlákne :
http://www.ephoto.sk/uzivatelska-sekcia/forum/?action=showComments&id=3225
- myslíš, že má zmysel / podľa druhého odstavca tvojho príspevku / prispieť nejakou hodnotou do uvedenej diskuzie ???
Máš pravdu - treba sa nad to povzniesť - myslím si, že nad to sa už povznieslo mnoho registrovaných členov - a prestali radšej do fóra prispievať - veď sa to skoro vždy zvrhne na pokec - stačí si pozrieť vlákna napr. za posledný mesiac...
Môj osobný názor - degradácia tohto fóra nie je z dôvodu, blbo založených tém - tie sa dajú jednoducho odignorovať a zapadnú do zabudnutia - degradácia je v tom, že každá akokoľvek odborná téma sa zásluhou určitých jedincov a ich prípevkov stáva ´pokecom´
Podľa zakladateľa vlákne tento problém nemrzí len mňa ...
 
jake
2009-11-10 16:00:59+01
vyborne, ja uz som tu ako invertar tak po 2 tyzdnoch co to bude spustene napisem konstruktivny nazor ako mi zapasovali zmeny - drzim palce
 
Strana 1 z 4
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()