Hore
Fórum » Návrhy a pripomienky
 

Photoshop projekty - áno alebo nie ?

AReYco
AReYco 2010-09-16 14:11:50+02
ahoj fotografi... Nechcem tu dať fotku skôr ako sa neuistím, že vyhovie požiadavkam. Neviem či sa to dá tolerovať ale myslíte, že môžem pridať photoshopom upravené fotografie? Nemyslím len farbu a kontrast. Ale napríklad spravený Cover DVD či iný abstraktný projekt. Samozrejme stock bude založený na fotografii, ale celkový obrázok bude natoľko upravený, že obyčajnú fotografiu nebude pripomínať. Viem som na fotografickom portály, nie na designovom a preto si myslím, že by som mal ísť s týmto radšej na devianart :) Aký máte názor na toto ? Ďakujem
 
Granko
2010-09-16 20:34:06+02
príspevok od: quintes
sak joj... akoze... chapes??? :D
ich chápem ňicht aj že hej :o)
 
AReYco
2010-09-16 21:45:18+02
asi som sa bál tej kritiky v komentároch pod fotkou :) preto som chcel vedieť najprv názor ľudí, čo čítajú fórum... jj napisal som mu no :) a veď som to bral ako odporúčanie od skúsených, a vy ste si spravili prču :LOL
 
Granko
2010-09-16 22:19:46+02
príspevok od: AReYco
asi som sa bál tej kritiky v komentároch pod fotkou :) preto som chcel vedieť najprv názor ľudí, čo čítajú fórum... jj napisal som mu no :) a veď som to bral ako odporúčanie od skúsených, a vy ste si spravili prču :LOL
dedukuješ nejak divne - ľudia, čo píšu do fóra, nemusia automaticky aj hodnotiť fotky :o) teda ja to robím, ešte poznám pár ľudí, ale na spočítanie ti aj dve ruky stačia...
sranda musí byť, aj keby na chleba nebolo :o))
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()