Hore
Fórum » Ankety
 

ANKETA: Chcete naspäť starý web?

Igor Šaffo
2015-02-25 10:26:57+01
ÁNO - palec hore
NIE - palec dole

Stačí stlačiť palec, nechcem aby ste písali nejaké komenty,.
Volil som najjednoduchšiu otázku, z ktorej ePhoto dostane aký taký odkaz, či to ide dobrým smerom alebo nie.
 
blahoslav J B Art
2015-02-25 11:17:25+01
príspevok od: Igor Šaffo
ÁNO - palec hore
NIE - palec dole

Stačí stlačiť palec, nechcem aby ste písali nejaké komenty,.
Volil som najjednoduchšiu otázku, z ktorej ePhoto dostane aký taký odkaz, či to ide dobrým smerom alebo nie.
A tym,ktorym je to jedno, ci stary, ci novy, ako aj mlciaca vacsina, nech pod moj komentar neda ani palec hore, ani palec dole
 
Igor Šaffo
 
admin
redakcia ephoto.sk 2015-02-25 16:15:17+01
príspevok od: Igor Šaffo
ÁNO - palec hore
NIE - palec dole

Stačí stlačiť palec, nechcem aby ste písali nejaké komenty,.
Volil som najjednoduchšiu otázku, z ktorej ePhoto dostane aký taký odkaz, či to ide dobrým smerom alebo nie.
Myslim, ze tato anketa je predcasna, kedze zatial nevidite vsetky upravy a zmeny, ktore pripravujeme. Sami planujeme anketu, ked pride ta prava chvila. Verte mi, ak potom porovnate staru a novu verziu uz tato anketa nebude potrebna Nakoniec podobne reakcie boli aj pri predchadzajucej verzii, za ktoru tak bojujete.
 
seifi
2015-02-25 18:35:51+01
ako som písal aj inde, dizajn je jedná vec, náš nekritický pohľad na fotografiu druhá; viac ma trápi tá druhá; cítim sa tu ako na Fb ...
 
Igor Šaffo
2015-02-25 18:52:52+01
príspevok od: admin
Myslim, ze tato anketa je predcasna, kedze zatial nevidite vsetky upravy a zmeny, ktore pripravujeme. Sami planujeme anketu, ked pride ta prava chvila. Verte mi, ak potom porovnate staru a novu verziu uz tato anketa nebude potrebna Nakoniec podobne reakcie boli aj pri predchadzajucej verzii, za ktoru tak bojujete.
teším sa, ale pozerám, že podľa palcov je to už aj teraz viac menej v pohode
 
blahoslav J B Art
2015-02-25 19:11:37+01
príspevok od: seifi
ako som písal aj inde, dizajn je jedná vec, náš nekritický pohľad na fotografiu druhá; viac ma trápi tá druhá; cítim sa tu ako na Fb ...
aj ja sa tu tak citim ... a to ani fejsbuk nemam
 
Igor Šaffo
2015-02-25 19:22:04+01
príspevok od: seifi
ako som písal aj inde, dizajn je jedná vec, náš nekritický pohľad na fotografiu druhá; viac ma trápi tá druhá; cítim sa tu ako na Fb ...
tiež som tu už raz písal o FB atmosfére
možno by pomohlo obohatiť hodnotenie fotografie o niečo viac ako len kliknútím na páči
admin vtedy prisľúbil zmeny v hodnotení, takže uvidíme
 
admin
redakcia ephoto.sk 2015-02-25 19:31:10+01
príspevok od: Igor Šaffo
tiež som tu už raz písal o FB atmosfére
možno by pomohlo obohatiť hodnotenie fotografie o niečo viac ako len kliknútím na páči
admin vtedy prisľúbil zmeny v hodnotení, takže uvidíme
Presne tak. Zatial stare hodnotenie ostalo v skupinach, kde sa fotografie este stale hodnotia starym sposobom. A tak to aj ostane, kedze v ramci skupiny je to o niecom inom.
 
Roman Point
2015-02-25 22:59:53+01
príspevok od: admin
Presne tak. Zatial stare hodnotenie ostalo v skupinach, kde sa fotografie este stale hodnotia starym sposobom. A tak to aj ostane, kedze v ramci skupiny je to o niecom inom.
Nerozumiem tej to reakcií/odpovedi.. Bude ten systém hodnotenia vo fotkách na kritiku stále rovnaký, alebo sa to obohatí na štýl starého typu hodnotenia ( čo by som uvítal ) .
V akých skupinách sa bude hodnotiť iba lajkom? Myslel som že jediné čo sa dá lajkom hodnotiť je fotka na kritiku.. Alebo sú tu nejaké skryté skupiny a pre neprehladnosť stránky sa k ním človek nedostane aj keď tu trávi 2-3 hodiny denne??
 
admin
redakcia ephoto.sk 2015-02-26 07:43:20+01
príspevok od: Roman Point
Nerozumiem tej to reakcií/odpovedi.. Bude ten systém hodnotenia vo fotkách na kritiku stále rovnaký, alebo sa to obohatí na štýl starého typu hodnotenia ( čo by som uvítal ) .
V akých skupinách sa bude hodnotiť iba lajkom? Myslel som že jediné čo sa dá lajkom hodnotiť je fotka na kritiku.. Alebo sú tu nejaké skryté skupiny a pre neprehladnosť stránky sa k ním človek nedostane aj keď tu trávi 2-3 hodiny denne??
Skupiny su tu uz od roku 2009 Cize existovali uz v starom vizuali stranky. Prave preto vznikol novy vizual aby sme vytiahli na titulku aj to, co ste si predtym ani nevsimli. Taktiez Moj web a dalsie casti obsahu. Cast z toho bude aj na podstrankch. Podla nasho sledovania vidime, ze to malo efekt. Netvrdim, ze sme s titulkou uplne spokojni, ale to sa doladi
A prave v tychto skupinach su galerie, kde je este stale hodnotenie fotiek starym sposobom. Je to taka sukromna galeria skupin. Aj tie prejdu redizajnom a funkcnym upgrade, ale hodnotenie pravdepodobne ostane ako je.
 
salves
2015-02-26 08:06:14+01
Starý web sa mi viac páčil, bol jednoduchší a nabádal, viac hľadať teda venovať sa tomu čo ma zaujíma, tu je to teraz síce zaujímavé ale zdá sa mi veľa foto na jednej stránke a medzi tým text nie moc prehľadné ...
 
admin
redakcia ephoto.sk 2015-02-26 08:16:46+01
Je to vsetko vec zvyku a este niekolkych uprav.
Mozem vas uistit, ze na starom webe sme sa casto stretavali s tym, ze ludia si na horne zalozky ani neklikli. Vyberali len to co bolo na titulke. Preto mnohym sa teraz zda, ze sme toho akosi vytiahli vela.
Ale to tam aj bolo, akurat ste o tom poniektori nevedeli. Titulka je akysi dashboard sranky, a tak to chceme aj smerovat. Verim, ze sa to casom "usadi" k spokojnosti uzivatelov.
 
admin
redakcia ephoto.sk 2015-02-26 08:34:13+01
príspevok od: seifi
ako som písal aj inde, dizajn je jedná vec, náš nekritický pohľad na fotografiu druhá; viac ma trápi tá druhá; cítim sa tu ako na Fb ...
Myslite si, ze stare bodovanie prinesie "kriticky pohlad" na fotku? Omyl! Zazili sme to a prinieslo to akurat hladky a rozne pomsty, alebo absolutne nekriticke pridavanie sedmiciek, co zase prinasalo len hadky. Na to aby bola kvalita fotky ohodnotena objektivne je potrebne nezavisle publikum ludi, ktori sa aj tak nevyhnu subjektivnemu posudzovaniu. Treba si uvedomit, ze tu niejde o hodnotenie, ale like vyjadruje vase - "tato fotka sa mi paci". Nic viac. Ak chcete, mozete svoju kritiku napisat do komentu.
Pocet Like vyjadruje popularitu fotky v dany den. Ak by sme vymysleli akykolvek vzorec, stale bude hovorit len o popularite. Pre hodnotenie je potrebne trochu viac ako len bodovanie.
 
seifi
2015-02-26 09:17:57+01
príspevok od: admin
Myslite si, ze stare bodovanie prinesie "kriticky pohlad" na fotku? Omyl! Zazili sme to a prinieslo to akurat hladky a rozne pomsty, alebo absolutne nekriticke pridavanie sedmiciek, co zase prinasalo len hadky. Na to aby bola kvalita fotky ohodnotena objektivne je potrebne nezavisle publikum ludi, ktori sa aj tak nevyhnu subjektivnemu posudzovaniu. Treba si uvedomit, ze tu niejde o hodnotenie, ale like vyjadruje vase - "tato fotka sa mi paci". Nic viac. Ak chcete, mozete svoju kritiku napisat do komentu.
Pocet Like vyjadruje popularitu fotky v dany den. Ak by sme vymysleli akykolvek vzorec, stale bude hovorit len o popularite. Pre hodnotenie je potrebne trochu viac ako len bodovanie.
Počet lajkov vôbec nevyjadruje popularitu fotky a vyjadruje popularitu autora v združení fotopriateľov. Ak chcem vyjadriť názor na foto to znamená napísať odmietavý postoj k lajkom, musím písať, písať; a naopak, komu sa páči, stačí klik; prečo nedáte možnosť tým, ktorým sa to páči menej, nie za 7, to vyjadriť tiež jedným klikom. Koľko že ľudí zostalo, čo napíšu, že na to a to majú iný názor, vidia to inak ? Vytratili sa. Ale robte, ako myslíte.
 
Igor Šaffo
2015-02-26 09:33:32+01
príspevok od: seifi
Počet lajkov vôbec nevyjadruje popularitu fotky a vyjadruje popularitu autora v združení fotopriateľov. Ak chcem vyjadriť názor na foto to znamená napísať odmietavý postoj k lajkom, musím písať, písať; a naopak, komu sa páči, stačí klik; prečo nedáte možnosť tým, ktorým sa to páči menej, nie za 7, to vyjadriť tiež jedným klikom. Koľko že ľudí zostalo, čo napíšu, že na to a to majú iný názor, vidia to inak ? Vytratili sa. Ale robte, ako myslíte.
Táto veta je trefná "Počet lajkov vôbec nevyjadruje popularitu fotky a vyjadruje popularitu autora v združení fotopriateľov. "
 
Igor Šaffo
2015-02-26 09:36:24+01
príspevok od: admin
Myslite si, ze stare bodovanie prinesie "kriticky pohlad" na fotku? Omyl! Zazili sme to a prinieslo to akurat hladky a rozne pomsty, alebo absolutne nekriticke pridavanie sedmiciek, co zase prinasalo len hadky. Na to aby bola kvalita fotky ohodnotena objektivne je potrebne nezavisle publikum ludi, ktori sa aj tak nevyhnu subjektivnemu posudzovaniu. Treba si uvedomit, ze tu niejde o hodnotenie, ale like vyjadruje vase - "tato fotka sa mi paci". Nic viac. Ak chcete, mozete svoju kritiku napisat do komentu.
Pocet Like vyjadruje popularitu fotky v dany den. Ak by sme vymysleli akykolvek vzorec, stale bude hovorit len o popularite. Pre hodnotenie je potrebne trochu viac ako len bodovanie.
aspoň drobná zmena by potešila, stupnica napríklad od 1 do 7
momentálne nemám na výber a dávam 7 + koment
 
kasko
2015-02-26 09:48:25+01
príspevok od: Igor Šaffo
Táto veta je trefná "Počet lajkov vôbec nevyjadruje popularitu fotky a vyjadruje popularitu autora v združení fotopriateľov. "
taktak - to sa uz ani lepsie napisat nedalo
 
kasko
2015-02-26 09:51:10+01
príspevok od: Igor Šaffo
aspoň drobná zmena by potešila, stupnica napríklad od 1 do 7
momentálne nemám na výber a dávam 7 + koment
K tomu hlasovaniu, ci like-ovaniu fotiek je to take nijake... Tiez sa mi niektore pacia, ale nie az tak, aby si zasluzili 7bodov. Hodnotenie pri clankoch je dobre urobene, keby to bolo pri fotke - skor sa viem rozhodnut ci neoznacim nic, alebo si z hodnotenia vyberem asi ako velmi sa mi paci + koment mozem dat vzdy...
Asi takto nejak:
 
fatality
2015-02-26 11:44:47+01
príspevok od: kasko
K tomu hlasovaniu, ci like-ovaniu fotiek je to take nijake... Tiez sa mi niektore pacia, ale nie az tak, aby si zasluzili 7bodov. Hodnotenie pri clankoch je dobre urobene, keby to bolo pri fotke - skor sa viem rozhodnut ci neoznacim nic, alebo si z hodnotenia vyberem asi ako velmi sa mi paci + koment mozem dat vzdy...
Asi takto nejak:
toto by nebolo zle..+ak by sa ratal pocet bodov a nie priemer,tak by tu ani nemohli vznikat tie adminom spomenute zabomysie vojny koli znizovaniu priemeru,lebo aj jeden bod by bol viac nez nic..a vlastne by aj zan bol autor fotky vdacny..
povodne som chcel navrhnut alternativu s like a dislike tlacitkom,ale toto je este lepsie..
 
Strana 1 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()