Hore
Fórum » FUJIFILM fórum
 

Fujifilm Cashback

Dilinozravec
2015-11-03 13:55:00+01
Zdravím, ak má niekto pridať sa kvôli cashback dajte vedieť. Cash delím rovným dielom.
 
Shutter61
2015-11-23 08:01:44+01
Cashback je šitý pre predajcov. Na fotografov je to velký podraz. Pred pol rokom boli ceny minymálne o tých 100 e nižšie. Aby nakupujúci trochu ušetril, musel by nákúpiť aspom 3ks a až potom dostane milostivo maržu
 
Dudko
2015-12-02 15:50:29+01
Akurát som im tam vynadal! Kúpil som si 2.11.2015 set "Fujifilm X-T10 + Fujinon XF 18-55" aj s tým, že mi vrátia aspoň tých posratých 50,-€. Dnes som vyplnil ten príšerný formulár (žiadosť o cachback) s množstvom chujovín a nezmyslov a oni my to zamietli, že ešte neprešlo 30 dní od nákupu!(?) Tak reku buď neviem ja počítať, alebo si seriete do huby! Ten formulár má totiž vyskakovacie okno v ktorom vám to ponúkne ako dátum nákupu len také dátumy, ktoré spĺňajú ich podmienky. A keďže tam už bol uvedený aj môj dátum nákupu, tak som to vyklikol a tí blbci to zamietli. Bude to zasa nejaká predvianočná nachytávka, alebo minimálne v tom majú len pekný bordel. Navyše ak sa chcete na ich postup opýtať ich agenta, tak tam majú pre istotu nefunkčný link
 
blahoslav J B Art
2015-12-02 17:15:33+01
príspevok od: Dudko
Akurát som im tam vynadal! Kúpil som si 2.11.2015 set "Fujifilm X-T10 + Fujinon XF 18-55" aj s tým, že mi vrátia aspoň tých posratých 50,-€. Dnes som vyplnil ten príšerný formulár (žiadosť o cachback) s množstvom chujovín a nezmyslov a oni my to zamietli, že ešte neprešlo 30 dní od nákupu!(?) Tak reku buď neviem ja počítať, alebo si seriete do huby! Ten formulár má totiž vyskakovacie okno v ktorom vám to ponúkne ako dátum nákupu len také dátumy, ktoré spĺňajú ich podmienky. A keďže tam už bol uvedený aj môj dátum nákupu, tak som to vyklikol a tí blbci to zamietli. Bude to zasa nejaká predvianočná nachytávka, alebo minimálne v tom majú len pekný bordel. Navyše ak sa chcete na ich postup opýtať ich agenta, tak tam majú pre istotu nefunkčný link
mal si to urobit zajtra a usetril by si si nervy podla mojich vypoctov
 
Dudko
2015-12-02 18:06:07+01
Na ich stránke sa píše, že už deň nákupu sa počíta ako prvý deň, takže ja som dnes presne 31 dní po nákupe. Ale vravím, nemusíš to ani počítať lebo ten ich formulár to robí automaticky. Ponúkne ti v okne len tie dátumy nákupu ktoré už spĺňajú tú podmienku, iné tam proste ručne nevpíšeš. Srať na nich, 50,-€ cachback pri 1.100,-€ nákupe je o ničom, to po Vianociach bude ten set lacnejší aj o viac, išlo mi len o princíp. Celá akcia je asi len o tom aby si uviedol všetky svoje údaje do formuláru a začnú ma teraz bomabrdovať spamom
 
Krtko fotografom
2015-12-04 11:15:43+01
Pre priaznivcov FUJI, velmi zaujimava akcia na Fujifilm FinePix X-Pro1
http://www.prolaika.sk/e-shop/fujifilm-finepix-x-pro1/p-3459383.xhtml
 
Dudko
2015-12-04 14:48:56+01
Ja som vám len dlžný informáciu, že s tým "cacheback" sa to nakoniec všetko vysvetlilo a dnes sa mi ospravedlnili a chybu si priznali. Poplietli si totiž dátum nákupu foťáku s dátumom splatnosti faktúry. No ale zasa keby som sa nebol nasral a nevyskočil, tak sa to samé asi nespraví ...
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()