Hore
Fórum » Právna poradňa
 

Reakcie na inzeraty

2008-12-23 06:50:22+01
Stava sa aj Vam, ze v pripade podania inzeratu na web dostavate ponuky zo zahranicia? Nez by som niekomu dal nejake svoje udaje, radsej si to preverim aspon vyhladavanim na googli a zistil som, ze je podobnych inzeratov viac, takze radsej nereagovat. Mate podobne skusenosti?
 
2008-12-24 15:42:00+01
príspevok od:
myslis, ze nebudu mat co stiahnut? :-D si naozaj myslis, ze peniaze na tvojom ucte je nieco viac, nez 1 a 0? ;) stiahli by ta do minusu + by si banke platil pokutu a uroky za pozicku ;)
na stornovanie ich platby maju len urcity cas, takze treba odosielat tovar eventualne dalsiu platbu, az po uplynuti tejto ich lehoty, aby to nemohli vykonat.
 
Seto
2008-12-24 16:50:28+01
príspevok od:
myslis, ze nebudu mat co stiahnut? :-D si naozaj myslis, ze peniaze na tvojom ucte je nieco viac, nez 1 a 0? ;) stiahli by ta do minusu + by si banke platil pokutu a uroky za pozicku ;)
zalezi aj ako mas nastavene veci v banke, myslim ze urcite sa da zakazat ist do minusu
 
cicablondak
2009-10-06 16:40:10+02
príspevok od: Ferdo
Tento chlapik chcel aj odomna kupit objektivy ale ked mi napisal ze to mam poslat do Nigerie, tak som ho zase ja poslal...niekam :)))
Toto sa presne stalo dnes mne =) ....a tak ho idem poslat aj ja ;)
 
anton julény
2009-10-06 21:34:44+02
Ono sa to volá dokumentárne inkaso, zjednodušene : dohodne sa spôsob prevzatia tovaru, platba sa síce realizuje, ale len od kupujúceho, a peniaze na tvoj účet sa prevedú až po predložení dohodnutých dokladov, napríklad na základe podpísaného dodacieho listu. Je to podobné ako úschova peňazí u notára. Myslím si, že cena za takéto služby presahuje rádovo sumy, za ktoré sa v bazároch realizujú pri platbách.
 
SHoDaN
2009-10-07 11:06:01+02
Hello,

how are you doing over there am Mrs Caroline David from Birmingham in United Kingdom from U.K, I saw your advert on net and wish to buy it for a client in need of it.

Try to get back to me with the condition and final price okay..........

Regards

Mrs Caroline David


mrscarolinedavid@yahoo.co.uk
 
SHoDaN
2009-11-10 12:18:50+01
A je to tu opäť:

Hello,
Thanks for your quick response to me email..... i want this item
ship to my son in west Africa as a surprise gift and i will be
responsible for the payment,i will like to know the item cost including the
shipping cost via EMS Post or Register Post to him in Nigeria,
and i would prefer to pay for the item via Bank to Bank transfer, i
want you to make inquire with the
shipment cost through EMS Post or Register Post to my son address below..


Name...John Abiodun
Address...No 23 Anfani Layout Ring Road Ibadan
City.....Ibadan
State..Oyo
Country..Nigeria
Zip code..23402
Tel...2347028079496


BANK INFORMATION.
Bank Name.....
Account Name.........
Account Number...............
Iban.......................................
Swift Code......................
Total Cost..................................

I hope to hear from you soonest ...

Regards
Mr john lipton
 
lu_boss
2009-11-10 12:53:24+01
Zmazat.
Nic ine v ramci rozumnych volieb sa s tym neda robit.
 
wayne
2009-11-10 13:03:39+01
pri zaveseni inzeratu na hyperinzerciu chodia tiez podobne ponuky, tusim aj z basoza mi uz nieco prislo... neviem, nevenujem podobnym inzeratom pozornost...
 
SHoDaN
2009-11-10 14:06:41+01
Taktiež to ignorujem... To len pripomínam pre nových užívateľov, aby vedeli že je to hlúposť a nereagovali. Prípadne nezakladali podobné nové vlákno (aj keď to je len zbožné želanie).
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()