Hore
Fórum » Právna poradňa
 

Obnova dat z CF

Seto
2009-03-01 13:01:02+01
Caute, mam program ci Smart Recovery alebo ObjectRescue Pro. Pripojim cez kabel fotak, ale program mi to nenajde. Potrebujem na to zvlast citacku CF kariet, alebo sa to da aj cez fotak? dakujem
 
Fotograf77
2009-03-01 13:10:26+01
No citacka je myslim uplne bezna vec. . .a asi aj dost potrebna na tento ukon:-))))
 
MisoZ
2009-03-01 13:27:55+01
Ak to xces spravit cez 40D tak sa ti to nepodari...Canony nepodporuju mass storage device mode takze musis si kupi citacku. Popripade moze byt chyba v karte. Fotak ti ju pozna? Fotky z nej mozes kopirovat v pohode?
 
Seto
2009-03-01 17:18:19+01
Ano karta slape normalne, vsetko ako ma, ja len som chcel vyskusat tu obnovu keby nahodou som to niekedy potreboval ;D
 
quapor
2021-09-03 18:44:46+02
ahojte, obnovim staru temu
pouzil som v canon 600d starsiu micro sd kartu, povodne bola v niektorom mobile, v canone naformatoval, nieco pofotil, vsetko ok
doma po zapnuti fotoaparat pise "ziadne fotografie"
kartu som vlozil do citacky, windows ukazuje komplet stary adresar, ako bol v niektorom mobile, ziadny canon adresar, ziadne canon fotky
kratu som dal preskumat/obnovit cez soft Wondershare Data Recovery, nic okrem starych mobil dat nenasiel..
uplne sa stratila nova particia, "zahadne" sa obnovila povodna particia
este skusam stellar recovery, ale neviem no...
co pouzivate na obnovu dat?
 
gytheio
2021-09-03 19:01:01+02
príspevok od: quapor
ahojte, obnovim staru temu
pouzil som v canon 600d starsiu micro sd kartu, povodne bola v niektorom mobile, v canone naformatoval, nieco pofotil, vsetko ok
doma po zapnuti fotoaparat pise "ziadne fotografie"
kartu som vlozil do citacky, windows ukazuje komplet stary adresar, ako bol v niektorom mobile, ziadny canon adresar, ziadne canon fotky
kratu som dal preskumat/obnovit cez soft Wondershare Data Recovery, nic okrem starych mobil dat nenasiel..
uplne sa stratila nova particia, "zahadne" sa obnovila povodna particia
este skusam stellar recovery, ale neviem no...
co pouzivate na obnovu dat?
Fotim vyse 20 rokov a nikdy som nestratil nijake data z karty ani som podobny program nepotreboval ani neviem, ze sa nieco take moze stat.
 
rk.
2021-09-03 23:06:20+02
príspevok od: quapor
ahojte, obnovim staru temu
pouzil som v canon 600d starsiu micro sd kartu, povodne bola v niektorom mobile, v canone naformatoval, nieco pofotil, vsetko ok
doma po zapnuti fotoaparat pise "ziadne fotografie"
kartu som vlozil do citacky, windows ukazuje komplet stary adresar, ako bol v niektorom mobile, ziadny canon adresar, ziadne canon fotky
kratu som dal preskumat/obnovit cez soft Wondershare Data Recovery, nic okrem starych mobil dat nenasiel..
uplne sa stratila nova particia, "zahadne" sa obnovila povodna particia
este skusam stellar recovery, ale neviem no...
co pouzivate na obnovu dat?
Ak si dobre pamatam, tak par rokov dozadu mi data zachranil soft Recuva ... ale ci este stale existuje, to netusim. V tom case som poskusal aj dost trialov premiovych programov a co si spominam, tak tie trialy vzdy vedeli aspon pozriet / vylistovat, ze co sa da zachranit, v niektorych pripadoch aj ukazali lowres nahlady a potom plna verzia vedela tie data obnovit.

Inac asi jediny krat, co mi karta na totalku "havarovala" bol presne tento scenar - z nudze som pouzil Micro SD kartu cez adapter, nafotil som akciu a ked som stahoval fotky, tak karta zhorela (doslova sa roztopila v citacke). Odvtedy uz MicroSD maximalne v mobile.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()