Hore
Fórum » Právna poradňa
 

prosim poradte

strejdo111
strejdo111 2009-03-05 17:09:17+01
ktory fotak si mam vybrat panasonic dmc-fx35 alebo sony dsc-w170
 
viking81
2009-11-23 09:32:34+01
toto sa tu riesilo uz x-krat...ked mas momentalne 3x do dna fakt duchaplne otazky tak sa inak ani reagovat neda...hlavne ked sa to vsetko uz preberalo vo fore...staci na to pouzit googel...ten hadze ephoto dost v predu alebo rozsirene vyhladavanie tu na fore...ked je normalna a duchaplna otazka ci tema tak su k nej aj adekvatne odpovede....
 
immortal20
2009-11-23 12:05:35+01
ja neviem ale co je na tom neduchaplne ked sa clovek rozhoduje medzi dvomi fotakmi chce odpoved typu ´podla mna vyber prvy alebo niekto iny napise druhy a preco ? no pre toto lebo ma ... ´
pokial sa cloveku nechce odpovedat tak nech neodpoveda ... na xy forumoch strankach taketo prispevky mazu alebo spravia sekciu kde sa to dava a kto nechce nech tam nechodi a zbytocne neodradza novych uzivatelov svojimi blbostami ... ja nemam profi skusenosti a ani vedomosti ale co sa tyka pomoci s cim viem s tym pomozem a nebudem si tu robit srandu ... ja som preto aj klikol na tento topic ale vidim tu plno nadupanych ludi ktori maju v malicku vedomosti ale nechapem preco nepomozu a nedaju odpoved ... preco ?
preco vobec pisu taketo somariny tu ? jeden moderator by to tu hned vyriesil ...
odradite potom ludi a budu tu stale rovnaky ludia ... ja tak isto potrebujem odpoved na par otazok mozno co sa tu aj riesili ale ak je problem napisat nieco tak radsej nepisat ako napisat sprostost ... moj nazor
 
viking81
2009-11-23 14:50:57+01
ide o lenivost ludi....´ktory si mam vybrat?´ nenapisal kolko ma penazi...co cche fotit...co preferuje a podobne...a vestecke gule nemame..myslia si ze daju otazku na forum a dostane sa im 50 fonodvanych odpovedi...pritom ten co ma panasonic povie ten...sonak povie sony...co z toho ma ? malo kto mal oba aby vedel porovnat..to si musi spravit uzivatel..nemozeme za neho este aj rozmyslat..ja mu poviem vezmi panasonic a za tyzden mi bude nadavat ze co som mu poradil ze sak to nema toto alebo ono...porovnat si tie parametre na dvoch modeloch zvladne aj sam..alebo nech skoci do kamenneho obchodu..a ak mu nebude jasna nejaka specificka vlastnost tak nech to sem napise...isto sa najde niekto kto odpovie
 
2009-11-23 15:43:06+01
konecne niekto, kto rozmysla ako ja a neboji sa to vyjadrit. uz mam dost tych ritolezov obhajujucich kazdeho lenivca, alebo debila...
 
viking81
2009-11-23 16:18:11+01
príspevok od:
konecne niekto, kto rozmysla ako ja a neboji sa to vyjadrit. uz mam dost tych ritolezov obhajujucich kazdeho lenivca, alebo debila...
nemam nic proti zaciatocnikom....sam som pred rokom zacinal...ale hladal som..studoval som..pozeral som recenzie....fotoroman.cz som mal medzi zalozkami a na vela veci som si nasiel odpoved...a nie s kazdou kravinou otravoval na fore...ked pride sem zaciatocnik co vie co chce...napise to presne tak sa mu da aj lahko odpovedat...ale fakt nie toto co sa deje tu uz denne....jedna lepsia otazka ako druha...nmyslim zrovna tuto temu..ta je starsieho data...ale podobne v hlavnej ponuke...
 
noro111
2012-06-07 10:43:36+02
Zdravim vas chcel by som poprosit o radu aky je a ci sa oplti kupit FUJI FILM FINEPIX S2950 alebo podobny co vyzera ako zrkadlovka nieco v tej cene co stoji ten FUJI.. Dakujem vam velmi pekne vopred za odpovede..
 
martin9113
2012-06-07 10:52:37+02
príspevok od: noro111
Zdravim vas chcel by som poprosit o radu aky je a ci sa oplti kupit FUJI FILM FINEPIX S2950 alebo podobny co vyzera ako zrkadlovka nieco v tej cene co stoji ten FUJI.. Dakujem vam velmi pekne vopred za odpovede..
co od toho ocakavas? ze ked vyzera ako zrkadlovka bude tak aj fotit? nato zabudni je to kompakt, nic viac
 
zoto112
2012-07-27 02:30:07+02
Ahojte chcem sa opitat pred necelým mesiacom som dostal k narodkam NIKON D3000 a chcem sa vás opitat či sa da dakým spôsobom dostať don čeština alebo slovenčina alebo maďarčina, dakujem.
 
zoto112
2012-07-27 02:34:26+02
Ahojte chcem sa opitat pred necelým mesiacom som dostal k narodkam NIKON D3000 a chcem sa vás opitat či sa da dakým spôsobom dostať don čeština alebo slovenčina alebo maďarčina, dakujem.
 
martin9113
2012-07-27 06:39:22+02
príspevok od: zoto112
Ahojte chcem sa opitat pred necelým mesiacom som dostal k narodkam NIKON D3000 a chcem sa vás opitat či sa da dakým spôsobom dostať don čeština alebo slovenčina alebo maďarčina, dakujem.
pokial nieje v menu tak nie. ale nezufaj po urcitom case ti chybat nebude.
 
Heat22
2012-07-27 07:08:22+02
príspevok od: zoto112
Ahojte chcem sa opitat pred necelým mesiacom som dostal k narodkam NIKON D3000 a chcem sa vás opitat či sa da dakým spôsobom dostať don čeština alebo slovenčina alebo maďarčina, dakujem.
nie opítať, ale opýtať http://slovnik.azet.sk/synonyma/?q=op%C3%BDta%C5%A5+sa
 
bubu1687
2012-07-27 07:21:42+02
príspevok od: viking81
ide o lenivost ludi....´ktory si mam vybrat?´ nenapisal kolko ma penazi...co cche fotit...co preferuje a podobne...a vestecke gule nemame..myslia si ze daju otazku na forum a dostane sa im 50 fonodvanych odpovedi...pritom ten co ma panasonic povie ten...sonak povie sony...co z toho ma ? malo kto mal oba aby vedel porovnat..to si musi spravit uzivatel..nemozeme za neho este aj rozmyslat..ja mu poviem vezmi panasonic a za tyzden mi bude nadavat ze co som mu poradil ze sak to nema toto alebo ono...porovnat si tie parametre na dvoch modeloch zvladne aj sam..alebo nech skoci do kamenneho obchodu..a ak mu nebude jasna nejaka specificka vlastnost tak nech to sem napise...isto sa najde niekto kto odpovie
ber to tak ze ludia sa skor pytaju nie preto ktory je lepsi ale hoorsi...stava sa ze ludia nieco kupia a na nete najdu reakcie nekupujte kazi sa mi nefungije toto a toto...toto a toto to nema a tak....skor sa podla mna pytaju prevencne ci nekupuju nieco uplne zle a nemali by ist inym smerom.....ich nezaujima kto ma jaky fotak chapes.....tak sa aj tak opytaju..ktorý? ale nevedia ktory lebo nevedia o fotke a fotografovani nic. (aspon vacsina, vidim aj vo svojom okoli), len chcu vediet ze nekupuju srot, lebo peniaze su to vacsinou nemale....


ale inac poslednu dobu som sa stretla s takymi vecami ze niekto nieco hladal a po hodine z neho vypadlo ci nepomozem....jedna veta do googlu a mala som co clovek hladal cely den-pointa? nevedia spravne zadat co hladaju....ja to tiez nechapem ale sa s tym stretavam.....moj otec minule nieco hladal a ked som pozerala co napisal do googlu tak som hned vedela ze neni sanca nic najst....myslim si ze ludia co hladaju casto a citaju tak vedia co napisat....ludia co chodia len na fb a pokec nevedia ako sa treba googla opytat
a lenivost ani nekomentujem
 
bubu1687
2012-07-27 07:26:10+02
príspevok od: viking81
ide o lenivost ludi....´ktory si mam vybrat?´ nenapisal kolko ma penazi...co cche fotit...co preferuje a podobne...a vestecke gule nemame..myslia si ze daju otazku na forum a dostane sa im 50 fonodvanych odpovedi...pritom ten co ma panasonic povie ten...sonak povie sony...co z toho ma ? malo kto mal oba aby vedel porovnat..to si musi spravit uzivatel..nemozeme za neho este aj rozmyslat..ja mu poviem vezmi panasonic a za tyzden mi bude nadavat ze co som mu poradil ze sak to nema toto alebo ono...porovnat si tie parametre na dvoch modeloch zvladne aj sam..alebo nech skoci do kamenneho obchodu..a ak mu nebude jasna nejaka specificka vlastnost tak nech to sem napise...isto sa najde niekto kto odpovie
inac aj ja som sa pytala ale ked som uz mala fotak a neco som nevedela resp nepochopila.....ale skutocne aj ja nepochopim jak si dakto nevie vybrat fotak a objektiv uz vobec nepochopim......nic lahsie nebolo....ja som si dalsi objektiv vybrala sama, precitala co som nasla a nepotrebovala som ziadne temy zaklad.....holt niektore veci mozno my ostatní chapeme lahsie ako iní ludia.
vies si vybrat iba ked uz o foteni aspon zaklady vies...ale ked sa pytas na plochu fotku a das "neplochy priklad" tak co ti poviem D:
 
xmartankox
2012-07-27 07:48:18+02
príspevok od: bubu1687
ber to tak ze ludia sa skor pytaju nie preto ktory je lepsi ale hoorsi...stava sa ze ludia nieco kupia a na nete najdu reakcie nekupujte kazi sa mi nefungije toto a toto...toto a toto to nema a tak....skor sa podla mna pytaju prevencne ci nekupuju nieco uplne zle a nemali by ist inym smerom.....ich nezaujima kto ma jaky fotak chapes.....tak sa aj tak opytaju..ktorý? ale nevedia ktory lebo nevedia o fotke a fotografovani nic. (aspon vacsina, vidim aj vo svojom okoli), len chcu vediet ze nekupuju srot, lebo peniaze su to vacsinou nemale....


ale inac poslednu dobu som sa stretla s takymi vecami ze niekto nieco hladal a po hodine z neho vypadlo ci nepomozem....jedna veta do googlu a mala som co clovek hladal cely den-pointa? nevedia spravne zadat co hladaju....ja to tiez nechapem ale sa s tym stretavam.....moj otec minule nieco hladal a ked som pozerala co napisal do googlu tak som hned vedela ze neni sanca nic najst....myslim si ze ludia co hladaju casto a citaju tak vedia co napisat....ludia co chodia len na fb a pokec nevedia ako sa treba googla opytat
a lenivost ani nekomentujem
Nevadi ze reagujes na komentar 3 roky stary?
 
bubu1687
2012-07-27 07:51:00+02
príspevok od: xmartankox
Nevadi ze reagujes na komentar 3 roky stary?
mno a? nechapem tema je obnovena ja reagujem tam lebo sa vyjadrujem resp suhlasim s nim
 
b.a.f.o.a.r.t.
2012-07-27 07:56:38+02
príspevok od: xmartankox
Nevadi ze reagujes na komentar 3 roky stary?
si zabiiil
 
viking81
2012-07-27 08:46:11+02
príspevok od: bubu1687
mno a? nechapem tema je obnovena ja reagujem tam lebo sa vyjadrujem resp suhlasim s nim
ani mne to nevadi....len marne hladam v pameti ze kedy som nieco take pisal
 
tigi1
2012-10-10 21:56:47+02
ahojte...mohol by mi prosim niekto poradit ohladom objektivu? ...chcem si kupit novy objektiv,ktory by som mala pouzivat na fotenie portretov,celej postavy...bolo by dobre, keby som ho mohla vyuzivat hlavne v malych interieroch ....vobec sa nevyznam,preto sa obraciam s radou na vas .... vdaka
 
tigi1
2012-10-10 21:59:41+02
a dolezita vec....som uplny zaciatocnik vo foteni....vlastne da sa povedat, ze si len tak cvakam sama pre seba, bez toho aby mi niekto frflal do fotiek ....aj ked viem, ze nie su vobec dobre
 
jrfoto
2012-10-10 22:16:58+02
príspevok od: tigi1
a dolezita vec....som uplny zaciatocnik vo foteni....vlastne da sa povedat, ze si len tak cvakam sama pre seba, bez toho aby mi niekto frflal do fotiek ....aj ked viem, ze nie su vobec dobre
fotak mas aky? myslim ze n zaciatok ti bude stacit aj setak a nejaka lacna 50tka...
 
Strana 2 z 4
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()