Hore
Fórum » Právna poradňa
 

Ukradnutý fotoaparát

Filip114
2009-03-06 22:26:54+01
Dobrý deň, stala sa mi asi najstrašnejšia vec v živote fotografa, boli mi ukradnuté fotoaparáty s kompletnou výbavou čo bola v brašni(objektív, clona, nabíjačka, karta, film, vecičky na čistenie....) čiže som prišiel úplne o všetko. Vec som samozrejme ohlásil na polícii a zadal im výrobné čísla napriek tomu som sa chcel spýtať či sa náhodou niekomu niečo podobné nestalo ( nieže by som to niekomu prial, to určite nie) poprípade ako sa správať v takejto situácii. Ak by sa chcel niekto podeliť o názory vopred ďakujem!
 
dodo_bb
2009-03-06 23:25:28+01
Úprimnú sústrasť. Jediné čo by Ti mohlo možno pomôcť je - všade, kde sa dá (aj tu) zverejni, o akú techniku išlo, aké výrobné číslo, poznávacie znamenia (odreniny) a pokiaľ sa dotyčný pokúsi niečo z toho predať, možno budeš mať šťastie, že si to niekto všimne. Šanca je to malá, ale nič to nestojí. A prípadne si obehni pár krát bazáry a sleduj ponuky na predaj techniky internete. Budem Ti držať palce...
 
sankiakis
ocenenie redakciou 2009-03-06 23:44:14+01
No ku*va! Ako kde sa ti to stalo? Vystroj mu nejaky honosny pohreb:) ..nieje to sranda toto ozaj:(
 
Roko_rv
2009-03-07 11:03:58+01
Skus presne tak ako už napísal dodo bb. Hlavne sleduj inzeráty na nete a v časopisoch ako avizo a pod. určite to nekradol preto aby s tým fotil ale aby to spenažil. želám vela sťastia.
 
Filip114
2009-03-07 22:14:45+01
ďakujem Vám za rady, určite budem pozerať.Bola to moja srdcovka....
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()