Hore
Fórum » Právna poradňa
 

prosim poradte kto sa vyzna

cedeckoabc
cedeckoabc 2009-09-11 18:50:27+02
mam fotak sony cyber- shot a ked som si dala prezentaciu tak tam su pesnicky a ja som ich nechtiac vymazala je tam ze stiahni ale nevem aky format hudby tam mam stiahnut mp3 tam nejde takze keby ste boli laskavi a poradili alebo az taky laskavy ze by ste mi napisali stranku kde sa ten format da stiahnut alebo poslali nejaku z tym pesniciek dakujeeem
 
Strhak
2009-09-14 23:33:19+02
príspevok od: maTTo_corp
tak tým také silné kafé rozhodne vadiť nebude...:) čauko....čakáš na polnoc? :D
to že som tu pomenej ma až tak netrápi, ale že už dáko nestíham ani fotiť to mi lezie na nervy. Zajtra voľno možno sa dakde vyberiem ;-)))
 
Strhak
2009-09-14 23:34:59+02
príspevok od: maTTo_corp
hej to je pekné...poobzerať svoj obľúbený web atd....jasné treba...:) ja už nabudúce asi počkám na polnoc a nebudem aploudovať cez deň..:D....idem ja chrápať, zajtra si chcem privstať a niečo pekné skúsiť nafotiť tak sa teda porúčam..:)
tak zatiaľ, dobrú noc a pravde podobne ťa budem v brzkej dobe nasledovať ;-)
 
cedeckoabc
2009-09-17 18:42:01+02
príspevok od: Daniel.U
chrobacik tu taky fotak nikto nema, radsej popros rodicov aby ti s tym pomohli, po pripade sa na ten problem vykasli
hej aj by som sa na rodicov obratila ale oco je vo finsku alebo spanielsku to bolo pred pol rokom co sa mi ozval a mama som rada ze vobec som ju naucila vytukart cislo na mobile a zdvihnut ....ale viete co netreba dakujem setkym !!!
 
Daniel.U
2009-09-17 19:40:56+02
príspevok od: cedeckoabc
hej aj by som sa na rodicov obratila ale oco je vo finsku alebo spanielsku to bolo pred pol rokom co sa mi ozval a mama som rada ze vobec som ju naucila vytukart cislo na mobile a zdvihnut ....ale viete co netreba dakujem setkym !!!
to mi je luto. Ked ale ten tvoj problem nesuvisi s fotenim...Urcite si ten fotak nepokazila, mozno natrafis na niekoho kto ti to nastavi do povodneho stavu
 
cedeckoabc
2009-09-19 14:52:59+02
príspevok od: Daniel.U
to mi je luto. Ked ale ten tvoj problem nesuvisi s fotenim...Urcite si ten fotak nepokazila, mozno natrafis na niekoho kto ti to nastavi do povodneho stavu
PRAVEZE SOM SA PRETO SEM PRIHLASILA ABY MI NIEKTO PORADIL ALEE NEVADI SAK SOM TO AJ CAKALA
 
Strana 4 z 4
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()