Hore
Fórum » Právna poradňa
 

Foto pozadie! SURNE

VincenzoART
2009-10-13 18:45:46+02
Ahojte. Som v stiesnenej situácii. Do soboty potrebujem foto pozadie. kde by som ho dovtedy zohnal? objednat z netu asi nie čí? dik za info...
 
2009-10-13 18:47:47+02
fomei, prolaika, ...
 
2009-10-13 18:51:01+02
a ake - latkove, papierove alebo? staci zbehnut do metroveho textilu, latku kupis tam, papier zase v nejakom obchode, kde maju napr. tapety, tie vydrzia dlhsie...alebo kupit hotove a drahsie...
 
VincenzoART
2009-10-13 18:51:42+02
no uplne mi bude stacit papierove
 
VincenzoART
2009-10-13 19:25:02+02
príspevok od:
a ake - latkove, papierove alebo? staci zbehnut do metroveho textilu, latku kupis tam, papier zase v nejakom obchode, kde maju napr. tapety, tie vydrzia dlhsie...alebo kupit hotove a drahsie...
a da s a kupit taka siroka tapeta?
 
2009-10-13 20:10:27+02
príspevok od: VincenzoART
a da s a kupit taka siroka tapeta?
ano, da, no zavisi to aj od farby...
 
bear
- moderator
2009-10-13 20:53:12+02
v metrovom textile maju sirku max 1.8m, tapety take siroke asi nevyrabaju - to by bol dost problem lepit.
 
2009-10-13 21:01:26+02
ja som kupoval obycajnu tapetu nie samolepiacu siroku 150cm...lepi sa to napr. na sadrokarton kvoli optickemu zdrsneniu plochy, robi sa to gumovym valcom, pokial je hladka alebo normalnym maliarskym, pokial ma strukturu...
ak sirka nepostacuje, treba siahnut po papieri v rolke, tie su aj sirsie...
 
VincenzoART
2009-10-13 21:08:59+02
aha dik za typy. kde by sa to dalo zohnat? bud ta rolka papieru alebo taka široka tapeta...
 
Martin P
2009-10-13 21:29:30+02
príspevok od: VincenzoART
aha dik za typy. kde by sa to dalo zohnat? bud ta rolka papieru alebo taka široka tapeta...
tapeta na fotenie nie na to su prave tie pozadia papierove si z Pezinka do Ba to mas kusok. tak skus Fotoservis na Nezabudkovej alebo Fomei Za kasarnou alebo uz vyssie spominanu Prolaiku a ako budes upevnovat to pozadie? mas stojany a kukurice do ktorych to pozadie upevnis? ak nie tak potom radsej latkove pozadie ale toto vsetko stoji nejake prachy rozhodni sa pre to co chces fotit, ake velke ci ludi alebo jedneho cloveka alebo nehybnu vec daj nejake info aby sa dalo poradit presnejsie a nekomplikovalo sa to
 
2009-10-13 21:49:58+02
príspevok od: VincenzoART
aha dik za typy. kde by sa to dalo zohnat? bud ta rolka papieru alebo taka široka tapeta...
velkosklad papieru (nie je problem kupit maloobchodne) resp. firma, ktora sa zaobera baliacou technikou...alebo nasiel som na fotoprislusenstvo.sk za 22€ rozne farby a vraj su skladom...ale nepoznam ten obchod, takze tazko sa vyjadrit k dodavke, spokojnosti, materialu atd...
 
Martin P
2009-10-13 22:07:53+02
príspevok od:
velkosklad papieru (nie je problem kupit maloobchodne) resp. firma, ktora sa zaobera baliacou technikou...alebo nasiel som na fotoprislusenstvo.sk za 22€ rozne farby a vraj su skladom...ale nepoznam ten obchod, takze tazko sa vyjadrit k dodavke, spokojnosti, materialu atd...
i tak se da ale pan musi povedat co ide fotit aby sa dalo viacej specifikovat takto sa tu budeme tocit jak prd v gatach a vysledok ziadny
 
VincenzoART
2009-10-13 22:11:42+02
ano ano... idem fotit predovsetkym portrety. skusim tam zajtra zavolat ci mi to možu poslat aby to tu v piatok bolo ,lebo kamarat odtial objednaval a doslo za tyzden
 
Martin P
2009-10-13 22:16:25+02
jaj portrety to ti staci pozadie mensie a su aj take plastove s prechom do bielej v roznych farbach mam ich a su moc fasa su matne len po vybaleni smrdia jak diva svina treba nechat pred fotenim vyluftovat aby si nefotil nafetovanych ludi.
 
Martin P
2009-10-13 22:18:23+02
príspevok od: VincenzoART
ano ano... idem fotit predovsetkym portrety. skusim tam zajtra zavolat ci mi to možu poslat aby to tu v piatok bolo ,lebo kamarat odtial objednaval a doslo za tyzden
a este jedno vo Fotoservise ich mavali ale lepsie si to obvolat dopredu aby si zbytocne nemeral cestu a mam pocit ze sa to zohnat aj v Hame na bratislavskej ceste v Pezinku priamo u teba doma
 
VincenzoART
2009-10-13 22:19:57+02
príspevok od: Martin P
a este jedno vo Fotoservise ich mavali ale lepsie si to obvolat dopredu aby si zbytocne nemeral cestu a mam pocit ze sa to zohnat aj v Hame na bratislavskej ceste v Pezinku priamo u teba doma
hej hej, tam mam neake znamosti, a čo si mam vlastne pytat? keby osm tam volal?
 
Martin P
2009-10-13 22:26:21+02
prechodove pozadia Rainbow 110cmx160cm to je na portrety fajn su aj mensie ale to by si musel dat osobu tesne k pozadiu a to by nerobilo dobrotu preto radsej sirsie aby si mol dat aj trosku vyssiu clonu a aby si mal aj rozostrene pozadie
ale pan Firak alebo pan Licko ti poradia urcite dobre ak ich maju oni su obaja fotografi tak sa na nich s doverou obrat
a snad ked nebudu mat tak ti to este stihnu objednat
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()