Hore
Fórum » Právna poradňa
 

zaruka mack

marish1
2009-11-06 02:19:19+01
zdravim, planujem nakup fotaku v usa, ku ktoremu dostanem 1 rocnu zaruku iba na uzemie usa+kanada. da sa k nemu prikupit trojrocna celosvetova mack zaruka http://www.adorama.com/IMXW3Y39.html zaujimalo by ma ci a ako tato zaruka funguje na slovensku, a ci s nou mate niekto skusenosti. je na slovensku servis, v ktorom by sa dala tato zaruka uplatnit? z netu som vycital, ze postup pri reklamacii je: odniest fotak do "mack autorizovaneho" servisu hocikde na planete (cize predpokladam, ze aj na slovensku), kde mi diagnostikuju poruchu a reklamacny protokol odoslat do mack ustredia, z kadial odpisu, ci reklamaciu uznavaju. potom na vlastne naklady vyreklamovat fotak v tom servise a ucet odoslat znovu do mack ustredia, odkial by mali refundovat celu sumu. taka je teoria, ale rad by som vedel ako to funguje v slovenskej realite. cital som par nazorov cudzincov, niektore pozitivne ine negativne (najma na dlzku vybavovania sa z mack centralou). diky za odpovede.
 
bear
- moderator
2009-11-06 07:24:37+01
myslim, ze najblizsi servis bol v rakusku, ci tam este je neviem. Ak zarucny servis nebudes potrebovat, tak Ta to vyjde lacnejsie, ak ho potrebovat budes, tak sa Ti to moze predrazi (na postovnom, alebo na cestovnych nakladoch) a bez fotaku budes dlhsie, ako keby si si to nechal servisovat na slovensku.
 
marish1
2009-11-08 18:13:24+01
sice to do rakuska (predpokladam ze viedne) nemam daleko, ale je to veru dost neprakticke. predpokladam, ze neexistuje nejaka cannonacka worldwide zaruka (kludne za priplatok)?
 
dodo_bb
2009-11-08 19:05:29+01
Kúp si to normálne v SR a budeš mať dvojročnú záruku za príplatok :-)))
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()