Hore
Fórum » Právna poradňa
 

Kedy si moze začiatočník premeniť status na stredne pokročilý...

StanleyH
StanleyH 2010-01-24 20:00:59+01
Zdravim Vsetkych....dnes poobede som len tak lezal na posteli a ani neviem ako mi hlavou prebehla myslienka...kedy si moze zaciatocnik o sebe myliet ze je stredne pokrocily...dik za vase postrehy:)...Vsetkym vela svetla prajem
 
javelin
2010-01-25 10:18:01+01
príspevok od: conan7
spočítal si ich? máš všetky? ten wildlife-víťaz-vlk preskakoval ohradu. nebolo to u teba?
No som momentálne mimo diania na EPH.....(lyžiarska sezóna)....tak idem hladať vlka....lepšie hľadať ,ako nejakého dostať...:))))
 
conan7
2010-01-25 10:25:36+01
príspevok od: javelin
No som momentálne mimo diania na EPH.....(lyžiarska sezóna)....tak idem hladať vlka....lepšie hľadať ,ako nejakého dostať...:))))
len lyžuj, víťazný vlk za ten čas vykradne celé stádo a čo budeš mať potom? aspoň vyššiu ohradu daj...
 
javelin
2010-01-25 10:35:54+01
príspevok od: conan7
len lyžuj, víťazný vlk za ten čas vykradne celé stádo a čo budeš mať potom? aspoň vyššiu ohradu daj...
No nič vlka som nenašiel...idem nejakého pohladať....každú chvílu nas ma zobrať Mixér do free zóny....tak , snaď ked budem večer ešte držať po kope, skúsim hladať...:)))))
 
Palso
2010-01-25 12:24:03+01
inak napríklad ja si dovolím tvrdiť, že teóriu mám zmáknutú - začal som filmom a postupne som to všetko aplikoval na fotografiu.. máme to normálne ako predmety v škole a už mi hrabe zo všetkých náčrtov polarizácie svetla, logaritmov expozície, expozi, senzito a denzito a iných metrov, atď. atď... a moje fotky stoja aj tak za veľké H :) to len na vyvrátenie myšlienky, ktorú tu niekto spomenul, že keď fotograf začne ovládať teóriu a vie čo a na čo slúži, stane sa stredne pokročilým... houby, tým horšie potom fotíte, lebo sa zaoberáte prkotinami :)
 
maTTo_corp
2010-01-25 13:24:49+01
príspevok od: conan7
peniaze kazia charakter...
myslíš Paliho? ;))))))))
 
conan7
2010-01-25 15:21:54+01
príspevok od: maTTo_corp
myslíš Paliho? ;))))))))
nie, seba. pozri sa aký som ja dobrý ;)
 
BRANKY
2010-01-25 17:42:55+01
príspevok od: wayne
tiez som nad tym tak rozmyslal.. stredne pokrocily.. ked budem mat fotky pri ktorych sa budu ludia zastavovat, ked vyhram nejaku sutaz (dpreview challenge napr.) alebo budem aspon v top10, a ked konecne prestanem rozmyslat nad nekonecnym nakupom techniky a zacnem sa venovat skor rozmyslaniu co odfotit tym, co mam :) urcite vela z nas pokukuje po roznych objektivoch, telach, filtroch...
fuuu bracho presne toto som mal na jazyku.... aj JA si toto hovorím :)
 
lu_boss
2010-01-25 20:09:37+01
príspevok od: Palso
inak napríklad ja si dovolím tvrdiť, že teóriu mám zmáknutú - začal som filmom a postupne som to všetko aplikoval na fotografiu.. máme to normálne ako predmety v škole a už mi hrabe zo všetkých náčrtov polarizácie svetla, logaritmov expozície, expozi, senzito a denzito a iných metrov, atď. atď... a moje fotky stoja aj tak za veľké H :) to len na vyvrátenie myšlienky, ktorú tu niekto spomenul, že keď fotograf začne ovládať teóriu a vie čo a na čo slúži, stane sa stredne pokročilým... houby, tým horšie potom fotíte, lebo sa zaoberáte prkotinami :)
...to je take dvojsecne. Na jednej strane ano - to ked clovek privelmi kladie doraz na technicku kvalitu a fotka je ako bez duse. Na druhej strane, ked mas plan a vies co chces nafotit, znalost technickych veci (alebo remeselnych veci, ako chces) je fajn, pomoze to dostat tu predstavu na papier :-)
 
Linda Von Bergeraque
2010-04-07 13:10:58+02
Podla mna toto je velmi subjektivna odpoved na vseobecnu otazku. Neexistuje ziadne meritko, ani stupen ku ktoremu by si sa primeral a ono by ti to vyhodnotilo aky si dobry. Ak je niekto fotograf 20 rokov nemusi byt este dobry. Respektive zalezi aj od chuti a pokrocilosti pozorovatela ktory si tvoje fotky prezera. Je to podla mna ako vecna otazka: canon ci nikon? Podla mna toto kategorizovanie by malo byt odstranene a za fotografa by mala hovorit cisto len praca a nech je na kazdom pozorovatelovi kam si fotografa zaradi. Ja sama som mala tento problem ked som sa zaregistrovala na ephoto. Dam si pokrocily a ludia ma tu zozeru. Dam si zaciatocnik a tiez mi to nesedi. Nevedela som sa zaradit a tak som sa nezaradila. Nech si ma zaradia ludia.
 
Linda Von Bergeraque
2010-04-07 13:13:21+02
Este ma napadla myslienka: nie je dolezite vyhrat ale zucastnit sa:) ak sa vytrati radost z fotenia, potom je zbytocne byt aj master. Pointa ujde.
 
Strana 3 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()