Hore
Fórum » Právna poradňa
 

Canon CASHBACK 2008

spacebar
2010-02-22 13:06:47+01
Chcem sa informovat ci sa najdes este niekto kto sa taktiez zucastnil akcie canon cashback v roku 2008 a stale sa nedockal svojich penazi? Neviem ci je to len mojou vecnou smolou ale tiez som si zakupil produkt canon pocas tejto akcie a spravil som vsetko presne ako trebalo no ku dnesnemu dnu mi anilen nedosiel mail o zaregistrovani ziadosti. Dokonca som opatovne vyplnil formular na ich dalsej stranke a taktiez nic. Neviem uz vobec co mam robit a ciastka ktoru mi dlzia je moc vysoka na to aby som to nechal len tak. Takze uvitam vsetky napady a rady co vyskusat.
 
Palso
2010-02-22 13:16:30+01
nič nedostaneš
 
bear
- moderator
2010-02-22 13:39:55+01
Nejake obdobie tusim mali problem s firmou, ktora pre nich riesila cashback akciu. V kazdom pripade 2 roky po akcii je to trocha neskoro riesit. Mne peniaze prisli.
 
spacebar
2010-02-22 14:15:04+01
Uznavam ze je to neskoro ale ja to riesim uz tie 2 roky neuspesne..to je to. poslal som im tie papiere v novembri 2008 a tak som vedel ze to asi bude trvat tak som cakal asi 2mesiace. potom som zacal hladat nejake info o tom cashbacku a viaceri pisali ze treba len cakat.. tak som cakal dalej a nic. Potom som na dalsom fore nasiel odkaz na nejaky formular pre tych ktorym sa zatial nedostali penaize ktory som teda opatovne vyplnil a vsetko. cakal som znova.. nic.. zavolal som do canonu kvoli ich stanovisku a ze nech este pockam povedali tak som cakal ale nic, nula bodov. Nedavno som sa isiel pozriet na tu stranku znova uz nejde ani ta povodna s infom o cashbacku. jedine mi ostali tie papiere ktore som im posielal som si ofotil a nejaky mail od nich. Cize neviem rozmyslam nad soikou len bojim sa ze by to skoncilo na tom ze tu akciu vyhladoval canon europe a ze soi s tym nema co robit.. no aj napriek tomu to este skusim..
 
viking81
2010-02-22 16:10:43+01
ak je to osetrene tak ako mal samsung cashback akciu....tak staci ze nesedi jeden udaj...alebo je necitatelny (samsungu sa vypisovali karticky) a mozu to zamietnut....takze nemas sancu potom...a ni soi s tym nic nepsravi kedze si nesplnil podmienky...
 
spacebar
2010-02-22 16:38:44+01
Ten formular sa vyplnal na internete a nasledne sa vytlacil a poslal postou.
 
viator
2010-02-22 17:28:07+01
Tiež som sa zúčastnil a vyplnil, vytlačil (a vyfotil pred odoslaním do RAW-u), odoslal - a ... nič.... Keď to ´´nič´´ trvalo pridlho ( asi pol roka ), napísal som im mail s dostatočným prízvukom na otázku ich postoja k tomu, že neregistrujem ich platbu na mojom účte ( moja žiadosť však bola registrovaná a obdržal som od canonu mail že previedli dohodnutú čiastku na mnou uvedený účet )... Neobťažovali sa s odpoveďou. Keďže nemám rád podobný prístup a zbytočne tvrdé metódy rozhodol som sa informovať priamo u pracovníčky banky so slovami, že zrejme to postúpim SOI (mám v banke tri účty). Zrazu akoby ´náhodou´ sa peniaze našli na inom mojom účte s iným číslom... Čo si o tom myslieť ? Iste toho mali dosť a môžem potvrdiť bear-ove slová o problémoch s firmou, ktorá pre nich v tejto veci konala (info od predajcu), no myslím, že ak si ´nechyboval´ pri vypisovaní tlačiva, šanca je - veľa šťastia!
 
Lakysh
2010-02-22 17:45:26+01
Ja som taktiez vyuzil tu akciu, len s tym rozdielom ze to bolo kupovane v Nemecku a bral som toho dost vela a vsetko prebehlo relativne rychlo a bez problemov. Tak ...., no neviem
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()