Hore
Fórum » Právna poradňa
 

Uzivatelia bez fotiek, profilovej fotky.....

StanleyH
StanleyH 2010-03-15 21:56:46+01
Zdravim vas fotography....mam vas takuto zaludnu otazku..viete mi povedat co je to za uzivatelov ktory nemaju v galerii ziadne fotky, ziadne udaje o sebe absolutne nic a iba hodnotia fotky,,,dakujem za vysvetlenie:)...Zdar a veela svetla
 
Ronn
2010-03-16 00:29:51+01
A niektori naozaj dobri fotografi zmazali svoje fotky preto, lebo sa niekto dotkol ich bohovo velkeho ega a nemohli to prehryznut. Keby skor zmazali svoje prispevky ako fotky, bolo by to lepsie :)))
 
dodo_bb
2010-03-16 08:05:39+01
Máš možnosť selekcie - prejdi si databázu a zablokuj všetkých tých, ktorých hodnotenia nechceš počuť :-))))
 
Jozef Krajčo
externý redaktor
- moderator
2010-03-16 08:27:11+01
Ja by som takych uzivatelov vyhodil z portalu-kde vobec beru tu odvahu komentovat fotografie druhych a pritom nemat svoju ani jednu?, zenam by som zakazal volit, cernochom zakazal hrat golf, prikazal iba jedno nabozenstvo a kazdeho kto ma iny nazor na svet by som zatvoril a na zmenu jeho zmyslania pouzival nastroje inkvizicie..

 
Jozef Krajčo
externý redaktor
- moderator
2010-03-16 08:28:21+01
príspevok od: olike
pekne povedané, škoda že každý ma tú SVOJU! pravdu,:)
PRESNE-moja rec! Pravda je len jedna! Moja, tvoja, susedova, krcmarova, fararova.. :)
 
BubiPhoto
2010-03-16 09:22:09+01
príspevok od: Ronn
A niektori naozaj dobri fotografi zmazali svoje fotky preto, lebo sa niekto dotkol ich bohovo velkeho ega a nemohli to prehryznut. Keby skor zmazali svoje prispevky ako fotky, bolo by to lepsie :)))
...alebo si zmazali fotky lebo mu urazali modelky...
 
wayne
2010-03-16 10:02:01+01
príspevok od: BubiPhoto
...alebo si zmazali fotky lebo mu urazali modelky...
to si pamatam, dost hlupe bolo na tom, ze neslo o ziadnych amaterov, ale o profikov, co uz maju co to za sebou... to robia tie internety, vsetky by som ich najradsej zakazal!

(samozrejme pisane so znacnou davkou sarkazmu)...

@6stanley9: O komentaroch v galerii, ak si trochu inteligetnty clovek, si urobis obraz sam a vies vyselektovat tie, ktore len hundru alebo su typu ´pada ti to´, ´pekne´ a podobne.. samozrejme aj uhundrane komentare maju svoju vahu, ak vsak fotka je kompozicne v poriadku, v kazdom cloveku vyvola rozne nalady - to je prave to zaujimave, z reakcii by som si nejaku tazku hlavu nerobil, ci uz ma niekto profilovu fotku, alebo cokolvek v galerii, nemusi to ovplyvnit jeho vysledky komentar, a napokon ako sme sa uz niekolkokrat presvedcili, aj ti dobri fotografi su niekedy arogantni a detinski...

ak by som vsak mal nejake nejasnosti ohladom akehokolvek konkretneho uzivatela, riesil by som to, pokial sa da, slusne v sukromnej poste.

mozno niekoho prekvapis, ze jeho hodnotenia vidis, ako sa to onoho casu podarilo mrcovi ;)
 
Jozef Peniak
redakcia ephoto.sk 2010-03-16 10:19:23+01
príspevok od: BubiPhoto
...alebo si zmazali fotky lebo mu urazali modelky...
asi tak, a potom je tu ešte jeden moment, nechce sa mi paskovať foto na 10 fotoserverov, stačí mi pridať si novinky na vlastný blog, a raz za mesiac aby sa nepovedalo niečo šupnem aj do galérie..., na ephoto chodím cucať info o novinkách a technickej problematike či nových málo známych autoroch apod. prezentáciu v galerii beriem ako druhotnú možnosť. Ale nemať aspoň pár fotiek vo svojom profile pokladám za netaktné - ale to je len môj pohľad. myslím že profilovka a dve tri fotky nejakého stromu v poli či kvetinky a pod. ešte nikoho nebudu kompromitovať:)
 
slavmiro
2010-03-16 10:49:04+01
jeden starsi bonmot, ale hodi sa:
´Uzivatelia bez fotiek su prdusi, galgani a taraji!´ :)
 
Marcel Rebro
2010-03-16 11:33:14+01
ja som aj sam zo seba prekvapeny ze sa vidim ;-)

k otazke : stale som nepochopil co sa zadavatel pyta. v pravidlach portalu nie je uvedene ze musis pridat 3 alebo 5 fotiek. ak taky uzivatel neprusuje pravidla portalu, nevidim problem ...
 
SHoDaN
2010-03-16 11:37:06+01
Fotky tu žiadne nemám a sa nechystám zatial dávať. Fotka v profile zodpovedá použitému nicku, ktorý používam roky. Ak s tým má niekto problém, tak ja nie.
 
SHoDaN
2010-03-16 13:57:53+01
Fotky tu žiadne nemám a sa nechystám zatial dávať. Fotka v profile zodpovedá použitému nicku, ktorý používam roky. Ak s tým má niekto problém, tak ja nie.
 
haplo602
2010-03-16 15:10:44+01
napriklad ako ja :-) nechce sa mi davat do galerie banalne fotky a nieco co by som mohol vystavit na verejnost a zniest kritiku je vzacne. hodnotenia pod fotky pisem vacsinou kvoli reakciam ostatnych, aby mi veci vysvetlili. cudzia kritika na cudzie fotky je tiez sposob ucenia sa ...
 
Ronn
2010-03-16 16:55:21+01
príspevok od: BubiPhoto
...alebo si zmazali fotky lebo mu urazali modelky...
alebo ;)
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()