Hore
Fórum » Právna poradňa
 

Poradte ohladom pixmanie !!!!

Maross
2010-04-14 07:02:38+02
Mam zaujem o tento fotak si chcem kupit http://www.pixmania.sk/sk/sk/3970750/art/nikon/d3000-objektiv-af-s-dx-ni.html ale som chcel cez kamosa no len ak budem chciet za dobru cenu budem musiet pockat dva aleo tri tyzdne ... mozno viac ... ma niekto skusenosti s pixmaniou .. aj dobra cena je ale neviem este som cez net nekupoval tak zato sa pytam ze ako mi viete poradit ci vam oprislo vsetko v poriadku a ako to je zo zarukou ?? dakujem :)
 
Maross
2010-04-14 07:05:32+02
pardon tuna je druhy link tamtie su bez stabilizatora
http://www.pixmania.sk/sk/sk/3381619/art/nikon/d3000-objektiv-af-s-dx-vr.html
 
hawqo
2010-04-14 07:27:46+02
vzdy je pravdaze lepsie kupovat z kamennej predajne ale lacnejsie je to zas cez net a robi sa to bezne, v tom by som problem nevidel
co sa tyka doveryhodnosti spomenuteho eshopu, pocul som aj pozitivne aj negativne vyjadrenia, takze ide to asi od pripadu k pripadu.
Negativne boli najme ohladom vybavovania reklamacii a mam dojem ze par krat aj ohladom toho ze na stranke pisali napriklad ´fotak + baterky´ a nakoniec tovar dosiel bez bateriek.
Takze asi tak, ak nedostanes nejaky vadny vyrobok tak by nemal byt problem, pretoze servis nemusis riesit cez nich, ale ak budes chciet reklamovat tak podla odoziev na nete asi nejaky problem bude.
ved si daj do googlu nieco ako ´pixmania+reklamacia´ a niekde urcite najdes odkazy na fora kde sa o tom bavia
 
BrAtKo
2010-04-14 08:12:07+02
Cauko, ja som svoj fotak kupoval v pixmanii, cena bola skvela, zaruku riesim tak, ze pre Panasonic mi plati celoeuropska zaruka, takze si zarucny servis uplatnujem uz u nas na Slovensku. Toto som si pred kupou overoval telefonatom do servisu Panasonic CZ a SK.
 
dmedia
2010-04-14 08:31:49+02
No ta cena az taka dobra zase nie je. Tu ho vies kupit o 10-20eur drahsie a budes mat slovensky navod, tam francuzsky pripadne anglicky co mne nevadi, ale ludom ano. Ked mas problem mozes ho konzultovat, s pix asi tazko, z pix budes cakat 2 tyzden i viac, tu ho mas okamzite, tak to je trocha na zvazenie, ci nekupit radsej tu resp. v okoli CZ alebo PL.
 
wayne
2010-04-14 08:34:05+02
nikon D3000 nema slovenske a tusim ani ceske menu, aby si nebol prekvapeny, je aj tu na fore niekolko vlakien, kde sa uzivatelia cuduju...
 
bonifacko
2010-04-14 08:40:39+02
Fora o pixmanii sa daju najst. Napr. na porada.sk. A ako už niekto spomenul, tie ceny nie su terno. To radsej šedy import o 30% s nižšou cenou a si na tom so zarukou dosť podobne.
 
hawqo
2010-04-14 08:42:33+02
príspevok od: dmedia
No ta cena az taka dobra zase nie je. Tu ho vies kupit o 10-20eur drahsie a budes mat slovensky navod, tam francuzsky pripadne anglicky co mne nevadi, ale ludom ano. Ked mas problem mozes ho konzultovat, s pix asi tazko, z pix budes cakat 2 tyzden i viac, tu ho mas okamzite, tak to je trocha na zvazenie, ci nekupit radsej tu resp. v okoli CZ alebo PL.
ak ´tu´ myslis ephoto portal a rozdiel je fakt do 30eur tak odporucam autorovi vlakna nerozmyslat a kupit tu. Idealne ak je z Ba tak moze zajst priamo do predajne a vyskusatsi a nechat si poradit. Mne osobne uz len z posobenia na tomto portali pridu zamestnanci ephoto velmi seriozni a ochotni
 
dmedia
2010-04-14 08:56:10+02
Tu som myslel na Slovensku, ale samo aj na ephoto, to uz nech si on rozhodne, osobne si rad radsej priplatim a mam ´priatela na telefone´, to uz musi byt velky rozdiel, aby som to kupoval z nejakeho FR internetoveho obchodu, okrem toho aj slovaci musia z niecoho zit, a ked nie su nenazrati tak ich podporim, ale to je moj osobny postoj k veci, nikomu ho nevnucujem.
 
Dudko
2010-04-14 09:03:44+02
Ja som bral v januáry tohto roku môj Nikon D90+Nikkor 18-105mm tiež cez Pixelmaniu a všetko došlo v pohode. Posielali mi to cez zásielkovú službu DPD, kde bola možnosť cez i-net odsledovať aj trasu pohybu. Od zaplatenia po vyskladnenie to trvalo 8 dní + cesta kuriérom 3 dni. Jedine čo ma štvalo, že všetky priložené manuály a softy boli vo francúzštine. Na internete síce nie je problém nájsť aj český manuál, ale občas by bolo vhod mať pri sebe hoc aj anglický manuál, keď potrebujem niečo zistiť a nemám práve prístup k PC. Na Pixelmánii ponúkajú aj také ´akciové sety´, kde je možné k foťáku zobrať napr. aj pamäťovú kartu, alebo batoh za výhodnješiu cenu. Ja som tak neurobil a pamäťová karta (SanDisk 16GB Extreme II.) ma potom tu na Slovensku vyšla o 10 euro drahšie (hi)
 
bonifacko
2010-04-14 09:08:00+02
http://www.porada.sk/735749-post27.html
proste paradička
 
spacebar
2010-04-14 11:13:25+02
Kedysi davno som aj ja chcel kupovat fotak z pixmanie ale precital som si par for o tejto spolocnosti a hned som bezal do najblizsieho kamenneho obchodu.. tych par eur za tie mozne problemy vobec nestoja..
 
Slavo Jancisin
2010-04-14 20:36:44+02
nerieš pixmaniu, určite nie foťák, ak to budeš chcieť reklamovať , tak to musíš poslať do FR, však v okolí máme jednu nemenovanú predajňu v KK ... ja osobne nakupujem v KE v jednom nemenovanom obchode a úplná spokojnosť s poradenstvom, ochotou aj ceny nie sú zlé ... nehovoriac o tom, že po kúpe tela objektívu + blesku vedeli mi dať aj zľavu na ďalšie príslušenstvo (filtre statív druhý blesk )
 
kombinacka
2010-04-17 15:47:45+02
ja som cez pixmaniu kupoval asi uz 10x, zatial vsetko vzdy v pohode, a nic sa zatial ani nepokazilo, neviem teda posudit ich ´aftersales service´...ber to tak, ze ak sa to pokazi, aj v kamennej predajni mozes cakat...takisto ale aj v net predajni...a ked ti ide o cenu, co asi ide (komu nie:)) a 30Euri je dost, tak ho kup, lebo kym neskusis, nikdy nebudes vediet...
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()