Hore
Fórum » Vyberáme fotoaparát
 

D750 alebo pockat na d760?

cinges
cinges 2016-12-29 01:28:15+01
Cavte.. Pred mesiacom som planoval kupu D750. Teraz som videl, ze snad mozno teoreticky bude predstavena D760.. Teraz mam D5000... starucky, ale este zije.. D750 kupim za 1500, D760 Bude urcite zacinat na 2500+... Ale mohla by mat snimac z D5. Fotim z drvivej vacsiny po tme..Velmi slabo osvetlene koncerty a nocnu oblohu a tak.. Kamos povedal, ze ten rozdiel v snimaci aj tak nebude tak velky, d5 a d750.. A kedze to nie je mala investicia a nasledujuci fotak mi vydrzi zase dost dlho.. Pockat si, lebo 5 rokov nic nove nekupim, alebo ten rozdiel v snimaci D5 a D750 nie je tak priepastny, ze by sa mi oplatilo investovat o 1000e navyse? Dost som sa snazil porovnavat realne fotky z D5 a D750, ale to je uplne pointless, pretoze kazdy foti inak, ma ine objektivy, alebo nevie fotit vobec, tak z toho som moc mudrejsi nebol... Dik za rady..
 
fatality
2017-01-04 11:53:52+01
príspevok od: Roman Point
No mne sa zdalo že už máš lebo si pamätám ako si cca pred rokom niekde v diskusií bojoval za to aký je D750 super fotak ( čo samozrejme je to bez debaty )
Ja to robím asi zle ja najskôr kúpim a až potom vypisujem a obhajujem si
ja nebojujem,to robite len vy chlapci -isti..
ja som len pozemstan,co pouziva masinky
vyrobene inymi pozemstanmi..
 
zenes
2017-01-04 12:46:41+01
príspevok od: Yamaha600ZA
-1 si mi nemusel hodit na tom odkaze je jasne napisane ktora seria (rok) bola vadna preto som to sem hodil ako nesuhlas toho ze cela seria 750 je zla.Odkaz je z r. 2016, asi jeden z naaktualnejsich co sa tyka chybnej zavierky D750. Zaujimave ze svadobny fotograf si po troch d750 nepytal peniaze naspat ale zobral si stvrtu .
cele je to nezmysel.. ale nasiel som link z kadial bodka cerpa svoje informacie https://piv.pivpiv.dk
 
Roman Point
2017-01-04 19:40:02+01
príspevok od: zenes
blbecek si ty a ta tvoja jedna babka.A kedze si tu nepredlozil doteraz ziaden relevantny dokaz okrem tvojho imaginarneho priatela svojich tvrdeni ktore tak vehemente povazujes za svetonazor a toboz percentualnych chyb ktore si tu akoze vycucal z prsta tak ta povazujem za IDIOTA!!!! Na tvoju smolu sa d750 vyrobilo natolko aby si zo seba spravil iba tlchubu. Mimochodom ak sa tu bavis o honeni, ktore asi ako homosexual casto praktizujes, niesi ty aj nahodou silne sklamany canonista?
Som homosexuál. Predal som starú fototechniku a kúpil fuji. Ale neviem či som dostatočne prihriaty.. Mal som radšej kúpiť asi d750 potom by som bol ten správny homosexuál Minimálne podľa tvojich predstáv ešte mi zostali dve deti dvaja synovia a manželka. Nechceš "kúpiť" ?? Nejak sa mi nedarí byť popri nich 100% bukva.
Nájdi si meno Jozef Tengi a poinformuj sa ohľadne D750tok nakoniec aj ty oteplieš lebo ako sa vraví všetky cesty vedú do modrej ustrice.
 
zenes
2017-01-04 20:13:04+01
príspevok od: Roman Point
Som homosexuál. Predal som starú fototechniku a kúpil fuji. Ale neviem či som dostatočne prihriaty.. Mal som radšej kúpiť asi d750 potom by som bol ten správny homosexuál Minimálne podľa tvojich predstáv ešte mi zostali dve deti dvaja synovia a manželka. Nechceš "kúpiť" ?? Nejak sa mi nedarí byť popri nich 100% bukva.
Nájdi si meno Jozef Tengi a poinformuj sa ohľadne D750tok nakoniec aj ty oteplieš lebo ako sa vraví všetky cesty vedú do modrej ustrice.
sam nikon v specifikaciach a prospektoch obhajuje uzavierku na testovanych 150.000, a nasledne aj potvrdil a priznal chybovost na URCITYCH seriach. Ja myslim, ze dostatok informacii je uz dost nato aby bolo vsetko jasne ako tvoje nicim nepodlozene tvrdenie, ze vsetky d750 su vadne dokonca aj s so zahadnou percentualnou chybovostou, to vyvracaju skusenosti ostatnych na diskusiach ktore maju niekolko desiatok tisic uzivatelov ktorych je dost nato aby tvoj sprostredkovany prinos od nejakej jednej osoby, ktorej dovodom a zamerom je mozno konkurencny boj ak nim niesi aj sam, kedze pocty uzavierok ako nezainteresovana osoba poznas dokonale.. ale nic to nemeni na fakte, ze si svoju cesticku este hladas
 
Roman Point
2017-01-05 05:40:53+01
príspevok od: zenes
sam nikon v specifikaciach a prospektoch obhajuje uzavierku na testovanych 150.000, a nasledne aj potvrdil a priznal chybovost na URCITYCH seriach. Ja myslim, ze dostatok informacii je uz dost nato aby bolo vsetko jasne ako tvoje nicim nepodlozene tvrdenie, ze vsetky d750 su vadne dokonca aj s so zahadnou percentualnou chybovostou, to vyvracaju skusenosti ostatnych na diskusiach ktore maju niekolko desiatok tisic uzivatelov ktorych je dost nato aby tvoj sprostredkovany prinos od nejakej jednej osoby, ktorej dovodom a zamerom je mozno konkurencny boj ak nim niesi aj sam, kedze pocty uzavierok ako nezainteresovana osoba poznas dokonale.. ale nic to nemeni na fakte, ze si svoju cesticku este hladas
Naposledy.
Nikon prestal aktualizovať sériové čísla pri ktorých sa môže prejaviť závada závierky.
Pre teba to znamená: ok už sú všetky v poriadku.
Pre svadobneho fotografa to znamená: kurva dojebali sa mi dve svadby skrz to že tri D750ky ktorých sériové čísla nie sú uvedené ako poruchové mu odišli rovnako a pri rovnakom nastavení fotaku ako prvá D750 ktorá bola medzi tými seriovými číslami ktorých sa týkala možná porucha závierky.
3: Nikon myslím dva alebo tri krát rozšíril zoznam seriovych čísiel o nové pretože problém pretrvával a tu sa ukazuje aký chrapúni sú v Nikone.
4: mojej osobe kľudne môžeš napísať na sociálnej sieti napr. aby si zistil že jeho zámerom je fotiť a nie nejaký smiešny konkurenčný boj ktorý je stále z tvojich komentárov cítiť.

Ja sa možno hľadám teda svoju cestu.
Ale ty si stratený.. Čo je lepšie posúď sám.
 
JohnNewton
2017-01-05 08:17:00+01
Kde sú tie časy, keď jedinou "vážnou" chybou Nikonu D300 bol odlepujúci sa polep Toľko prúserov a v takej cenovej kategórii (D600, D800, D750) sa nedá prehliadnuť. Jediný liek je nekúpiť to.
 
mongi
2017-01-05 09:26:21+01
príspevok od: JohnNewton
Kde sú tie časy, keď jedinou "vážnou" chybou Nikonu D300 bol odlepujúci sa polep Toľko prúserov a v takej cenovej kategórii (D600, D800, D750) sa nedá prehliadnuť. Jediný liek je nekúpiť to.
fotoaparáty za hromadu peňazí by mali byť spoľahlivé presne tak! Mám starú D7000 ktorá vyzerá ako po apokalyse ale stále fotí a verím že dlho ešte bude a zmenu mi netreba Na digitál už aj tak takmer vôbec nefotím.
 
Strana 3 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()