Hore
Fórum » Vyberáme fotoaparát
 

Objektív na Canon 70D

Ján Žilla
2017-06-06 18:01:57+02
Ahojte, chcem si kupit Canon 70D no neviem aký objektív. Som nový a nechcem nič dráhe na začiatok. Ak mate može to byt aj bazar. Kedze vatľšinu penazí by som dal do tela. Nechcem fotit nejake macra ani nič podobne. Skôr momentky z cestovania, športu, viac menej nech to odfoti daný moment chapete dufam. Neskôr investujem aj do objektívu. Ale teraz mi stači niečo lacne. Za každú radu budem vdačný.
 
blahoslav J B Art
2017-06-06 18:52:09+02
príspevok od: Ján Žilla
Ahojte, chcem si kupit Canon 70D no neviem aký objektív. Som nový a nechcem nič dráhe na začiatok. Ak mate može to byt aj bazar. Kedze vatľšinu penazí by som dal do tela. Nechcem fotit nejake macra ani nič podobne. Skôr momentky z cestovania, športu, viac menej nech to odfoti daný moment chapete dufam. Neskôr investujem aj do objektívu. Ale teraz mi stači niečo lacne. Za každú radu budem vdačný.
http://www.ebay.co.uk/itm/Pinhole-Camera-Lens-Body-Cap-Lomo-Lomography-for-Canon-EOS-EF-5D-III-6D-70D-700D-/331785799846?hash=item4d3ff988a6:g:BAoAAOxy9nhSJqgH
ale da sa to vyrobit aj doma
 
MagickVamp
2017-06-06 20:23:19+02
príspevok od: Ján Žilla
Ahojte, chcem si kupit Canon 70D no neviem aký objektív. Som nový a nechcem nič dráhe na začiatok. Ak mate može to byt aj bazar. Kedze vatľšinu penazí by som dal do tela. Nechcem fotit nejake macra ani nič podobne. Skôr momentky z cestovania, športu, viac menej nech to odfoti daný moment chapete dufam. Neskôr investujem aj do objektívu. Ale teraz mi stači niečo lacne. Za každú radu budem vdačný.
Kup si canon 18-135 nano. Extremne rychly a nato aky je univerzalny tak aj opticky priatelny.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()