Hore
Fórum » Vyberáme fotoaparát
 

mirrorless a pc technika

miskokovacik
2018-12-10 12:44:17+01
ahojte, mam par otazok a tak to skusim sem napisat a hadam sa najdu dobre duse ktore odpovedia:

1. obzeram sa po mirrorless ako zaloznom/timelapse tele ku mojej nikon D7000. Zaujali ma sony a6000, fujifilm xt1 alebo xt10, lumix gx80 gx7, olympus OM-D EM5 Mark II - ide mi o vahu, spratnost. povacsine na tom bude asi len nejaky pevny manual objetiv a na stative alebo slidery. Mate skusenosti, rady

2. oplati sa este investovat do sony a7

3. mam starsi osobny pocitac, treba mu uz trosku pomoct a ked som si to dal zistit tak by ma to stalo cca 300e no ale obzeram sa aj po notebooku a monitore. Oplati sa ist do starsich apple macbook?

- Macbook Pro 17, Core 2x2.50GHz, nVidia, 6GB ram, 1TB
- Apple Macbook Pro 13, Core i5 4x3GHz, Intel 3000, 4GB r

ĎAKUJEM vsetkym za rady, postrehy, informacie
 
close
2018-12-10 14:28:02+01
Ahoj,

1, ak by si mal záujem www.ephoto.sk/bazar/predam/digitalne-fotoaparaty/zilinsky-kraj/51991/olympus-om-d-em5-mark-ii-em5ii-telo/ nato čo potrebuješ ty by ti vedel výborne poslúžiť

2, ak nepotrebuješ stabilizovaný čip, nemáš veľké ruky (a teda ti nevadí menší grip), a mal by si trpezlivosť s naozaj na*ovno rozmiestnením tlačidiel tak potom dostaneš najlacnejší FF v CSC tele na trhu s krásnym obrazovým výstupom

3, ich systém je veľmi dobre vyladený takže zatiaľ čo parametrovo porovnateľný windows by sa mohol trápiť s macom je to pohoda (mám sám macbook retina mid2014). Záleží aký je tam display na macu by som do iného ako retina nešiel ak to máš mať na úpravu foto/video alebo pripojit externý monitor a pri tej 17ke to nebude ssd disk tak treba riešiť aké má otáčky to môže dosť obmedzovať hlavne keď ho natlačíš a na tom druhom je 4gb ram na úpravu mi to príde málo

 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()