Hore
Fórum » Vyberáme fotoaparát
 

mam Nikon D7000ku a hladam nanho lacny dobry objectiv

george1975
george1975 2011-07-20 19:03:04+02
prosim poradte mi, dakujem za vsetky prispevky...
 
PeCh
2011-07-21 15:58:16+02
príspevok od: Daniel.U
99% laikov nevie ani to, ze ako sa na zrkadlovke osrti. Ze je nejaka polospust, ostriace body, prekomponovanie. Hlavne, ze si kazdy predstavuje urobit zaber tak isto ako uderit s kladivom.
Veru tak, najhoršie je keď si niekto zoberie moju zrkadlovku do ruky, tak nedokáže zaostriť vôbec. Presunul som si totiž ostrenie z (polo)spúšte na tlačítko *. To ich dostane už úplne. Ale nemôžem za to, že takto mi to vyhovuje viac.
 
streak5
2011-09-17 12:43:16+02
príspevok od: beholder
....poprosím o radu, nechcem zakladať ďalšiu zbytočnú tému.......ako sa dajú vybrať tie ostriace body ktoré tu spomínate?....skúšal som to a nedajú sa mi.....chcel by som ich vybrať von, aj tak ich nevyužívam...
 
DropDead
2011-09-17 13:49:32+02
príspevok od: Daniel.U
na fotaky by malo byt nieco ako zbrojny pas na zbran. Bez tohoto dokladu by nemali predavat fotaky. Clovek by mal vykazovat aspon zakladne znamky naznaku, ze sa v problematike aspon symbolicky orientuje. Volakedy mali zrkadlovky len fotografi. Potom dosli digitalne kompatky a vsetci boli uneseni ake je to len malicke a uzitocne. Teraz vsetci nakupuju zrkadlovky lebo su vraj lepsie. A to je asi tak vsetko co o foteni vedia.
jediný, kto sa teší z toho sú výrobcovia a sprostredkovatelia, všetci sa nabalia, hlavne, že tu bude behať milión-osemsto "fotografov" čo nikdy neprepli z tej peknej zelenej veci na tom koliesku hore naľavo/napravo od kukaj-skla
 
Trevor
2011-09-17 16:19:34+02
Džórdžo, načo je tebe taký aparát? Keby vieš načo Ti je, tak by si aj hádam vedel to, aký objektív potrebuješ...Alebo je v tom niečo iné?
 
seifi
2011-09-17 16:26:43+02
lacno a dobre, stará to téma ako ľudstvo samé
 
Strana 3 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()