Hore
Fórum » Vyberáme fotoaparát
 

Ktorý fotoaparát?

RominQa07
2011-09-11 22:28:15+02
Vo výbere dobrého a kvalitného foťáka nemám skúsenosti, preto žiadam o radu. Vyberám medzi: Canon - Power Shot SX30IS a Nikon P500. Poprípade ak by bol nejaký lepší, vyhovuj mi tá cena do tých 300, max. 350€. Fotiť chcem hlavne zážitky, rodinné fotografie, oslavy a výlety.
 
wayne
2011-09-11 22:41:40+02
doplat si na Olympus XZ-1. Tie dva maju sice zoom, ale kvalita pri vyzoomovani bude horsia ako z mobilu.

Alebo, Olympus SZ20 je tiez dobra volba, a este ostane 150 eur na vylet

Canon a Nikon dominuju v sektore fullframe zrkadloviek. V comkolvek nizsom sa da najst lacnejsia alternativa, aj ked je pravda, ze nie s takou dlhodobou perspektivou, no na druhej strane, nie kazdy sniva o fullframe

Samsung WB700 je tiez celkom fajn, alebo mozno Samsung EX-1.

Alebo stale je tu moznost siahnut na nejaky system, neviem ako ostatne amaterske zrkadlovky, no napr. Olympus ma E-PL1 v dost drastickej akcii za 299. (Sam 1 mam a vdaka adapterom na asi vsetky objektivy co boli kedy vyrobene, je to najlepsi fotoaparat aky som kedy mal

Ale asi by som siel za tym SZ20, pokial nemas este ziaden fotoaparat. Vsetko dalsie sa naucis casom.
 
viking81
2011-09-11 23:26:14+02
a ktora z miliona tem tu na fore ti nestacila ? videl/a si aspon jednu ? nieco si si na internete nastudoval/a ? pochybujem....inak by si sa to nepytal/a...takze v prvom rade studovat a hladat na fore !!! a v druhom....panasonic lx-3 respektive canon s95
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()