Hore
Fórum » Vyberáme fotoaparát
 

svadba v Presove miest na fotenie

markus
2011-09-27 09:58:00+02
Poradte mi prosim idem fotit svadbu do Presova a nie je to moj okukany region kde fotim a poznam prostredie. Poslite mi prosim nejake linky alebo fotky na zaujimave miesta na fotenie svadby. Dakujem za pomoc uz dopredu.
 
JOK3R
2011-09-27 10:15:51+02
To je snáď úloha budúcich novomanželov nie?
 
DEVOTEE
ocenenie redakciou 2011-09-27 10:46:25+02
príspevok od: JOK3R
To je snáď úloha budúcich novomanželov nie?
myslis si že pri tolkoých starostiach budu mysliet v tom zhone aj na miesto fotenia ?
 
markus
2011-09-27 10:51:32+02
príspevok od: JOK3R
To je snáď úloha budúcich novomanželov nie?
Ked fotim svadbu tak navrhujem miesto ja a oni sa len rozhodnu ci sa im pozdava miesto fotenia.
 
duroslav
2011-09-27 10:52:20+02
Tak tak. Keď mal jeden môj kamarát na jar svatbu, tak ich fotograf zobral (okrem iného) niekam do nejakého starého skladiska - čo si on sám vymyslel. Novomanželia si s takým niečim vôbec nelámali hlavu.
 
JOK3R
2011-09-27 11:02:27+02
príspevok od: DEVOTEE
myslis si že pri tolkoých starostiach budu mysliet v tom zhone aj na miesto fotenia ?
Ja myslím že toto je jedna z tých hlavných vecí ktoré treba zaradiť do zoznamu "toľké starosti"
Mal som svadbu nedávno a neviem si predstaviť že by mi miesto fotenia vyberal fotograf, prišlo by mi to dosť neosobné.
 
DEVOTEE
ocenenie redakciou 2011-09-27 11:07:38+02
príspevok od: JOK3R
Ja myslím že toto je jedna z tých hlavných vecí ktoré treba zaradiť do zoznamu "toľké starosti"
Mal som svadbu nedávno a neviem si predstaviť že by mi miesto fotenia vyberal fotograf, prišlo by mi to dosť neosobné.
moze byt, ale niektori su podlamna otvoreni fotografovi a daju sa nahovorit na cokolvek alwbo skor kdekolvek
 
Kirbo
2011-09-27 11:39:06+02
kazdopadne za opytanie novomanzelov nic nedas, castokrat ocakavaju od fotografa ze urci miesto a oni nemaju starosti. Tiez sa ale stava, ze sami radi vyberu miesto, ktore im je oblubene, netradicne, a ty ho mozes pouzit pri inych paroch
 
Krtko fotografom
2011-09-27 12:13:22+02
V PO mladi urcuju, kde sa chcu fotit (malo kedy sa najde vynimka, ze to nechaju na fotografovi). Okrem toho, 90% fotografov foti v mestskom parku pri fontane Neptun + okruh 50m (rozne lavicky, zabradlia, podchody, kostol a za kostolom), 5% foti v zahrade umenia a zvysnych 5%, to su ti, ktori to naozaj vedia a maju rozum, tak idu niekde inde. V PO si nemas velmi z coho vyberat, skor naopak. Tu su vsetky svadobne fotky takmer rovnake .
Okrem toho, organizacia svadieb je tu asi taka, ze sa v parku stretnu v sobotu o 12-tej, 4-5 fotografi (svadby), cize ti treba "miestenku" . Kazdy len caka, kedy ti druhi uz odijdu. Co sa tyka svetla, ak bude svietit slnko, budes len nadavat, ak budes mat zamracene, mas to dobre.
 
belows
2011-09-27 12:31:20+02
Na svadobnej fotografii treba zachytit hlavne lasku medzi dvoma ludmi a nie to, kde ti ludia prave stoja...
 
valec86
2011-09-27 12:48:25+02
pozri si fotky Lukackovych su Presovcania a fotia dobre. popr stranku na facebooku fotoportret- Iveta Zubkova

odkial pochadzas ze ides fotit svadbu do Presova a nepoznas to tam?

oblubene resp typicke miesta su kalvaria, hlavna ulica, trojica, park pod kalvariou no ako hovori kamos, nafotit fotky sa da kdekolvek
 
conan7
2011-09-27 13:41:33+02
príspevok od: JOK3R
To je snáď úloha budúcich novomanželov nie?
nie
 
JOK3R
2011-09-27 13:49:02+02
príspevok od: conan7
nie
Predpokladám že tebe vyberal/bude vyberať aj miesto obradu a svadobnej hostiny niekto iný
Nejdem sa s nikým hádať, proste ja som si miesto na naše svadobné fotky vybral sám, som v rámci časových možností maximálne spokojný a myslím že každý komu na svojich fotografiách záleží to nenechá na fotografovi, ale si dôkladne miesta vyberie sám.
 
conan7
2011-09-27 13:54:41+02
príspevok od: JOK3R
Predpokladám že tebe vyberal/bude vyberať aj miesto obradu a svadobnej hostiny niekto iný
Nejdem sa s nikým hádať, proste ja som si miesto na naše svadobné fotky vybral sám, som v rámci časových možností maximálne spokojný a myslím že každý komu na svojich fotografiách záleží to nenechá na fotografovi, ale si dôkladne miesta vyberie sám.
hej, tak ty to nebudeš, kto to bude vyberať to je isté....
 
markus
2011-09-27 14:51:21+02
príspevok od: Krtko fotografom
V PO mladi urcuju, kde sa chcu fotit (malo kedy sa najde vynimka, ze to nechaju na fotografovi). Okrem toho, 90% fotografov foti v mestskom parku pri fontane Neptun + okruh 50m (rozne lavicky, zabradlia, podchody, kostol a za kostolom), 5% foti v zahrade umenia a zvysnych 5%, to su ti, ktori to naozaj vedia a maju rozum, tak idu niekde inde. V PO si nemas velmi z coho vyberat, skor naopak. Tu su vsetky svadobne fotky takmer rovnake .
Okrem toho, organizacia svadieb je tu asi taka, ze sa v parku stretnu v sobotu o 12-tej, 4-5 fotografi (svadby), cize ti treba "miestenku" . Kazdy len caka, kedy ti druhi uz odijdu. Co sa tyka svetla, ak bude svietit slnko, budes len nadavat, ak budes mat zamracene, mas to dobre.
Sima nepotesil lebo mi na Spisi skor mame opak toho nevieme sa rozhodnut ktoru oblast si vybrat tolko ich je
 
markus
2011-09-27 14:59:59+02
príspevok od: conan7
hej, tak ty to nebudeš, kto to bude vyberať to je isté....
Aj ja si budem vyberat miesto sam ked ma budu fotit ale casto svadobcania potrebuju odporucit.
 
conan7
2011-09-27 15:14:44+02
príspevok od: markus
Aj ja si budem vyberat miesto sam ked ma budu fotit ale casto svadobcania potrebuju odporucit.
no to je iné, lebo ty fotíš svadby, presne budeš vedieť čo chceš. ako si napísal ide o to odporúčanie...
 
dmedia
2011-09-27 15:52:14+02
centrum mesta+park, kalvaria, stromoradie+Františkany, zahrada umenia, Solivar-gapel a okolie, Muzeum+atrium muzea(poplatok), Restika Carpe Diem+zahrada(poplatok), Velka krizovatka-fontany+park, Zahrada evanjelickej fary-dohoda, sidl III okolie za Druzbou, Cemjata-areal domova dochodcov, sidl III-dopravne ihrisko s drevenou besiedkou+breh Torysy

atd. atd.
 
markus
2011-09-27 20:15:48+02
príspevok od: dmedia
centrum mesta+park, kalvaria, stromoradie+Františkany, zahrada umenia, Solivar-gapel a okolie, Muzeum+atrium muzea(poplatok), Restika Carpe Diem+zahrada(poplatok), Velka krizovatka-fontany+park, Zahrada evanjelickej fary-dohoda, sidl III okolie za Druzbou, Cemjata-areal domova dochodcov, sidl III-dopravne ihrisko s drevenou besiedkou+breh Torysy

atd. atd.
DIK TO SOM POTREBOVAL idem googlit aby som mal aj nejaku obrazkovu predstavu
 
panpriatel
2011-09-28 01:05:12+02
príspevok od: belows
Na svadobnej fotografii treba zachytit hlavne lasku medzi dvoma ludmi a nie to, kde ti ludia prave stoja...
Ale však tá laska sa da dorobit vo fotosope, nie?
 
Strana 1 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()