Hore
Fórum » Vyberáme fotoaparát
 

Pomoc pri vybere megazoomu

Peterkal
Peterkal 2011-11-22 04:06:31+01
Chcem kupit megazoom mam par kriterii a aj vytipovane modely ale nvm ktory sa oplati kupit...
chcem zoom 30x alebo viac dost kvalitny obraz nech robi ale nie na ukor zoomu a zase zoom nech nie je na ukor kvality... video 1080p nech vie nahravat stereo zvuk (120fps (high speed) je vyhodou avsak nie nevyhnutnost), potesi moznost externeho mikrofonu avsak to nie je dolezite, nech ma hladacik, napajanie je v podstate jedno (co akumulator alebo AAA baterie) ale nech mi vydrzi dlho dlho cim dlhsie tym lepsie... blesk zaklad, panorama potesi avsak nie je to priorita, nech to ma stabilizaciu (ci uz opticku alebo SW to je jedno hlavne nech je KVALITNA), SDHC alebo SDXC, nech to ma aj manual ostrenie a vsetko... displej je v podstate jedno aky ajtak na PC sa bdu fotky pozerat..
rozhodujem sa medzi troma... v poradi od absolutny favorit az po najmenej absolutny favorit:

1. Sony Cybershot HX100V
2. Nikon Coolpix P500
3. Canon Powershot SX40 HS

sony co som mal moznost skusit mi najviac vyhovuje... cannon je pridrahy a kedsom ho skusal tak nvm nvm ale tan zoom je dobry a nikon som bohuzial nevedel skusit bola vybita batery...
chcem si to kupi z kamenneho obchodu a nie cez net som v UK...
 
Rachotilko
2011-11-22 21:07:37+01
príspevok od: Peterkal
prave ze prave preto som si vybral ten sony lebo on MA aj MANUALNE OVLADANIE ZOOMU A OSTRENIA... takze niet ocom...
Prečo nie ten Panasonic ? Má fakt lepšiu kvalitu obrázkov ako tá Sony.
 
palo17
2011-11-23 14:59:36+01
príspevok od: Peterkal
prave ze prave preto som si vybral ten sony lebo on MA aj MANUALNE OVLADANIE ZOOMU A OSTRENIA... takze niet ocom...
Ten sony ma motoricky zoom. Snad ti nemusim ani vysvetlovat nevyhody tohoto riesenia.. Ja som mal totiz na mysli cisto manualne ovladanie- ziadne motorceky. Bez toho to automaticky beriem ako nafuknuty kompakt z tesca za 39,90 euro.
 
palo17
2011-11-23 15:03:53+01
príspevok od: Peterkal
prave ze prave preto som si vybral ten sony lebo on MA aj MANUALNE OVLADANIE ZOOMU A OSTRENIA... takze niet ocom...
a naozaj niet o com.. ved ty uz si davno rozhodnuty a zbytocne si sa obtazoval tu vobec pisat..
 
Strana 3 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()