Hore
Fórum » Vyberáme fotoaparát
 

Poraďte prosím s výberom

Patres
Patres 2011-11-27 14:41:36+01
Ahojte, chcel by som kúpiť foťák, taký bežný na začiatok stačí si myslím. Neviem sa rozhodnúť medzi troma značkami, tak bol by som rád ak niekto z Vás, ktorí sa do toho lepšie rozumiete mi poradíte, poprípade niečo iné do ceny cca 160E, vďaka.
NIKON COOLPIX S6150
Panasonic LUMIX DMC-FS35EP
SONY CyberShot DSC-W570N
SONY CyberShot DSC-H70B
tak tieto modely sú to, ale ak viete o niečom lepšie/spoľahlivejšom kompaktu, tak budem len rád, pekný deň a ďakujem vopred.
 
Patres
2011-11-27 17:27:06+01
tak díky! napokon ešte počkám pekne do ďalšej výplaty a kúpim niečo lepšie teda, za okolo 350 vďaka za rady fakt a idem troška študovať, ozvem sa čo som kúpil o mesiac a sory, za blbé otázky teda foteniu zdar!
 
b.a.f.o.a.r.t.
2011-11-27 17:39:58+01
príspevok od: Patres
tak díky! napokon ešte počkám pekne do ďalšej výplaty a kúpim niečo lepšie teda, za okolo 350 vďaka za rady fakt a idem troška študovať, ozvem sa čo som kúpil o mesiac a sory, za blbé otázky teda foteniu zdar!
takze to znamena ze za mesiac tu mame vlakno poradte co kupit za okolo 350?
 
Paulie
2011-11-27 18:01:34+01
príspevok od: Patres
tak díky! napokon ešte počkám pekne do ďalšej výplaty a kúpim niečo lepšie teda, za okolo 350 vďaka za rady fakt a idem troška študovať, ozvem sa čo som kúpil o mesiac a sory, za blbé otázky teda foteniu zdar!
za cca 350 sa už dá kúpiť olympus yks zet jedna
 
wolfdenis
2011-12-26 14:49:30+01
Zdravim
Chcel by som sa opytat co je lepsia volba medzi objektivmi k Olympusu Pen E PL1,Pancake 17/2,8 alebo M.ZUIKO 14-150,popripade nieco ine v tej cene ? chcem to na fotografovanie a prilezitostne natacanie zivej prirody . kludne si necham poradit aj s vhodnejsim (lepsim) vyberom fotoaparatu do tej ceny ,lebo absolutne sa tomu nerozumiem.malo by to byt male(spratne),lahke na ovladanie a aby z toho vychadzali fotografie na urovni priblizujuce sa aspon trosicku k priemernym zrkadlovkam a pripadne videja aby mali nejaku kvalitu k verejnemu (studenti) odprezentovaniu v podobe nejakeho kratkeho dokumentiku.
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()