Hore
Fórum » Vyberáme fotoaparát
 

vyber kompaktu prosim o radu.

piti
2012-01-06 18:25:10+01
pani som tu novi a uplny amater a doteraz sme doma fotili len starym sony dsc p 41 a mobilom a to sa uz neda . Tak som na manzelkyne narodky rozhodnuty kupit nejaky lepsi kompakt ale neviem si vybrat sam najskqr sa mi pacil samsung WB 700 potom som pokukoval po olympuse E-PL1 a nakoniec aj panasonic DMC - FZ45EP-K a oplympus SP-810UZ lenze okrem dizajnu ja neviem posudit nic s tych parametrou som uplny magor . Za kazdy nazor dakujem.
 
b.a.f.o.a.r.t.
2012-01-06 18:37:39+01
pen 1ku a ne ze hned pride otazka ze preco nie ani jeden ultra zuuuum
 
piti
2012-01-06 18:49:54+01
príspevok od: b.a.f.o.a.r.t.
pen 1ku a ne ze hned pride otazka ze preco nie ani jeden ultra zuuuum
no otazka je nie preco tie uz ale preco tento pen 1 alebo nieco ine v takejto cenovej kategorii dikes
 
b.a.f.o.a.r.t.
2012-01-06 18:55:03+01
príspevok od: piti
no otazka je nie preco tie uz ale preco tento pen 1 alebo nieco ine v takejto cenovej kategorii dikes
1ka je za tie peniaze dobra volba pomer c/v jedine minus slabsie rozlisenie disp ale to sa da prekusat
 
PeCh
2012-01-06 21:30:12+01
Ja by som sa tiež priklonil k nejakému mirrorlessu. Ak však ide o rozmery a mal by to byť kompakt, tak sa vyhýbaj tomu, čo má viac ako 12 Mpx a viac ako 10x zoom. Jednoducho viac Mpx a väčší zoom dnes znamená horšiu kvalitu. Česť výnimkám. Dobrá sveteľnosť tiež nie je naškodu. Konkrétnym typom nemôžem slúžiť, nepoužívam kompakty.
 
piti
2012-01-06 21:45:59+01
príspevok od: PeCh
Ja by som sa tiež priklonil k nejakému mirrorlessu. Ak však ide o rozmery a mal by to byť kompakt, tak sa vyhýbaj tomu, čo má viac ako 12 Mpx a viac ako 10x zoom. Jednoducho viac Mpx a väčší zoom dnes znamená horšiu kvalitu. Česť výnimkám. Dobrá sveteľnosť tiež nie je naškodu. Konkrétnym typom nemôžem slúžiť, nepoužívam kompakty.
no dik za radu teras som na tom horsie ako predtym lebo marketimg hovori cim viac Mpx a cim veci zoom tim lepsie a este nebola bi lepsia nejaka zakladna zrkadlovka ako canon eos 1100 D je to sice trocha nad moj rospocet no ked bz to stalo za to ??? co vy na to?
 
viking81
2012-01-06 22:51:08+01
príspevok od: piti
no dik za radu teras som na tom horsie ako predtym lebo marketimg hovori cim viac Mpx a cim veci zoom tim lepsie a este nebola bi lepsia nejaka zakladna zrkadlovka ako canon eos 1100 D je to sice trocha nad moj rospocet no ked bz to stalo za to ??? co vy na to?
mirrorless cize epl1 je v podstate zrkadlovka bez zrkadla...cize obrazovy vystup bude +/- rovnaky...v prospech zrkadlovky hovori rychlost....a ergonomia....v prospech mirrorless velkost a cena...rozhodnut sa musis sam
 
piti
2012-01-06 23:04:34+01
príspevok od: viking81
mirrorless cize epl1 je v podstate zrkadlovka bez zrkadla...cize obrazovy vystup bude +/- rovnaky...v prospech zrkadlovky hovori rychlost....a ergonomia....v prospech mirrorless velkost a cena...rozhodnut sa musis sam
hej dakujem za radu
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()