Hore
Fórum » Objektívy a filtre
 

Tokina z bazaru

StefanB
2012-07-17 12:01:42+02
Zdravym Vas vsetkych...
Mam len jednu malu otazku..
Chcem si kupit Tokinu 11-16 pre Nikon z bazaru ale z Ceska ..
Mate s tym nejake skusenosti? Ci uz s dobierkou z Ceska alebo vseobecne s objektivom... viem ze je to jeden z najlepsich ultra sirokacov ale mal by som si davat na nieco pozor?..
Ako som niekde cital ze sa BF a FF pri takomto type objektivu bat nemusim...
Dakujem za vsetky rady...
 
viking81
2012-07-17 12:05:41+02
príspevok od: StefanB
Zdravym Vas vsetkych...
Mam len jednu malu otazku..
Chcem si kupit Tokinu 11-16 pre Nikon z bazaru ale z Ceska ..
Mate s tym nejake skusenosti? Ci uz s dobierkou z Ceska alebo vseobecne s objektivom... viem ze je to jeden z najlepsich ultra sirokacov ale mal by som si davat na nieco pozor?..
Ako som niekde cital ze sa BF a FF pri takomto type objektivu bat nemusim...
Dakujem za vsetky rady...
hlavne si daj s nim pozor na protisvetlo....prasiatkuje o 100 6
 
StefanB
2012-07-17 12:23:01+02
príspevok od: viking81
hlavne si daj s nim pozor na protisvetlo....prasiatkuje o 100 6
To vazne??.. ako mal som ju zoparkrat pozicanu ale .. canon 550D + tokina.. a fotil som aj vonku no ale pravdou je ze asi ani raz som s nou nemal potrebu fotit v protisvetle .. a skor ju ajtak budem pouzivat na na oslvach v malych miestnostiach a tak ..
 
StefanB
2012-07-17 12:33:41+02
Tak zabudol som dodat ze sa vylucuje fotenie krajiniek ... pouzivat ju budem len na fotenie v interieri a max tak obcas nejake kreativne fotenie ludi alebo aut...
 
viking81
2012-07-17 12:53:44+02
príspevok od: StefanB
To vazne??.. ako mal som ju zoparkrat pozicanu ale .. canon 550D + tokina.. a fotil som aj vonku no ale pravdou je ze asi ani raz som s nou nemal potrebu fotit v protisvetle .. a skor ju ajtak budem pouzivat na na oslvach v malych miestnostiach a tak ..
tak to je ok potom....ale ak by si bol krajinkar tak to skor sa odporuca canon 10-22...tam svetelnost nepotrebujes....ale na interier a oslavy asi nic lepsie na canon nie je
 
StefanB
2012-07-17 13:04:14+02
príspevok od: viking81
tak to je ok potom....ale ak by si bol krajinkar tak to skor sa odporuca canon 10-22...tam svetelnost nepotrebujes....ale na interier a oslavy asi nic lepsie na canon nie je
No na nikon je .. ale tie ceny .. to zeby som zacal kradnut
 
Blackman
2012-07-17 15:00:41+02
príspevok od: StefanB
Zdravym Vas vsetkych...
Mam len jednu malu otazku..
Chcem si kupit Tokinu 11-16 pre Nikon z bazaru ale z Ceska ..
Mate s tym nejake skusenosti? Ci uz s dobierkou z Ceska alebo vseobecne s objektivom... viem ze je to jeden z najlepsich ultra sirokacov ale mal by som si davat na nieco pozor?..
Ako som niekde cital ze sa BF a FF pri takomto type objektivu bat nemusim...
Dakujem za vsetky rady...
Neviem kto ti hovoril ze sa BF a FF nemusis bat, ale ja som ju kupoval pred 3mi rokmi v anglicku a po 2 dnoch sla hned spat na prekalibrovanie lebo mala BF ako prasa. Po kalibracii mi prisla naspat v 100% stave a fotime spolu dodnes
 
StefanB
2012-07-17 15:07:57+02
príspevok od: Blackman
Neviem kto ti hovoril ze sa BF a FF nemusis bat, ale ja som ju kupoval pred 3mi rokmi v anglicku a po 2 dnoch sla hned spat na prekalibrovanie lebo mala BF ako prasa. Po kalibracii mi prisla naspat v 100% stave a fotime spolu dodnes
No tak dufam ze aspon trosku stastia budem mat.. tak videl som aj fotku z D300 na plnej diere tak vsetko vyzeralo tak ako ma byt.. tak dufam ze sa nesklamem..
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()