Fórum » Objektívy a filtre

Panasonic Lumix G 25mm F1,7 ASPH

JozefV
2019-03-13 17:00:13+01
Ahoj.
Máte niekto skúsenosti s týmto objektívom?
Chcem ho na olympus epl6 na doplnenie k olympusu 45mm a setovému 14-42.

Vďaka za každú reakciu.

psykora2
2019-03-13 19:38:12+01
príspevok od: JozefV
Ahoj.
Máte niekto skúsenosti s týmto objektívom?
Chcem ho na olympus epl6 na doplnenie k olympusu 45mm a setovému 14-42.

Vďaka za každú reakciu.
vyborny objektiv za super cenu, kupil som ho pred tyzdnom za 120€ na bazosi

JozefV
2019-03-13 19:43:14+01
Vďaka. Za takú cenu som ho našiel aj ja, tak to skúsim.

psykora2
2019-03-13 19:45:54+01
príspevok od: JozefV
Vďaka. Za takú cenu som ho našiel aj ja, tak to skúsim.
za malo, ja planujem k nemu dokupit novu sigmu 56/1.4

marek_mt
2019-04-29 20:22:08+02
Ja som ten objektiv tiez nedavno kupil ale pri rychlom vyskusani som nebol uplne spokojny lebo solidnu kresbu a ostrost to zacina mat az od F2,8 pricom maximalna sa mi zda pri F5,6, ako je to u vas ?

psykora2
2019-04-29 21:37:37+02
príspevok od: marek_mt
Ja som ten objektiv tiez nedavno kupil ale pri rychlom vyskusani som nebol uplne spokojny lebo solidnu kresbu a ostrost to zacina mat az od F2,8 pricom maximalna sa mi zda pri F5,6, ako je to u vas ?
zalezi na aky natrafis, ak si ho kupoval z bazaru tak je pravdepodobne ze sa ho chcel niekto kvoli tejto vade zbavit, ja som kupil z bazaru ale mne vyhovuje, pozri prilohu na clone 1.7 (zmensena verzia, original velkost server nepusti)

marek_mt
2019-05-11 00:37:56+02
príspevok od: psykora2
zalezi na aky natrafis, ak si ho kupoval z bazaru tak je pravdepodobne ze sa ho chcel niekto kvoli tejto vade zbavit, ja som kupil z bazaru ale mne vyhovuje, pozri prilohu na clone 1.7 (zmensena verzia, original velkost server nepusti)
Vyzera to v celku fajn, ked budem mat prilezitost tak s nim skusim nieco pofotit na nizsich clonach a hodim to sem . Kupil som ho samozrejme cez bazos ale je prakticky uplne novy bol ako darcek ku nejakemu setu a dotycny ho nepotreboval tak ho predal, mam k nemu aj fakturu, podla datumu sedi co predavajuci tvrdil .

psykora2
2019-05-11 09:46:50+02
príspevok od: marek_mt
Vyzera to v celku fajn, ked budem mat prilezitost tak s nim skusim nieco pofotit na nizsich clonach a hodim to sem . Kupil som ho samozrejme cez bazos ale je prakticky uplne novy bol ako darcek ku nejakemu setu a dotycny ho nepotreboval tak ho predal, mam k nemu aj fakturu, podla datumu sedi co predavajuci tvrdil .
aj nove kusy nemusia byt od vyroby ostre, je tam urcita kusova variabilita, daj hlavne pozor na vzdialenost z ktorej fotis, cim blizsie si k predmetu, tym je hlbka ostrosti nizsia a preto sa ti moze zdat ze je to neostre, ale v skutocnosti to moze byt len mimo hlbky ostrosti (mrkni na DOF calculator)

Strana 1 z 1

Inzercia
  • ()

• ()

• ()

• ()

• ()