Hore
Fórum » Objektívy a filtre
 

Širokáč pre Canon 7D

Deane
Deane 2019-09-10 12:14:57+02
Zdravím,
Kúpil som z druhej ruky Canon 7D za veľmi prijateľnú cenu a uvažujem nad nejakým širokáčom Mám 17-85 ale chcel by som niečo širšie. Fotím pre potešenie, teda žiadne profi, snímky pozeráme na 27" Full HD monitore alebo na telke. Rád fotím krajinky a plánujeme cestu za polárny kruh, ak by sa podarilo že by bola aurora tak aby mi ju tiež šlo vyfotiť. Teda objektív primeraný k tomu telu 7D, kúpil by som niečo z druhej ruky, aký by ste doporučili? Tokinu vraj nie, tak aký? Cenovo pre slovenského dôchodcu.
Z 50D mi zostal ten 17-85 a Tamron 75-300.
 
Deane
2019-09-27 10:41:57+02
Ahoj,
Viete mi poradiť? Ide spojiť Canon 7D s iPod? Mám letenky do Rovaniemi, vzal by som si tablet tak by som bol rád keby som tam mohol kontrolovať fotky na tablete, predsa na 9,7" vidím viac než na tom malom displeji. Videl som redukciu z mini USB na samicu USB, do nej by som strčil kábel t iPadu. Radšej sa pýtam nech zbytočne nekupujem. Na Aliexpres by som možno zohnal aj kábel s koncovkami Apple a mini USB ale na to už nemám čas ani čakať, tak ani nehľadám.
 
Deane
2019-10-10 09:59:01+02
Včera sa mi v Artikum neotvoril blesk a potom som si všimol na tabuľke symbol zákaz používať blesk. Ten asi rozumie fínsky.
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()