Hore
Fórum » Objektívy a filtre
 

Canon 24-70mm 2.8f z bazaru

Schiling
Schiling 2011-02-07 18:16:30+01
Ahojte, chcem sa opytat na tento objektiv, jednak cena 900€ za pouzity... dalsia vec ze je to profi sklo, coho by som sa mal vyvarovat pri kupe?.. chlapik co mi to ponuka ma tlaci do zalohy , no v podstate som to sklo este ani nevidel a obavam toho aby to nebol nejaky osuchany kusok co toho prezil uz dost vela, je mi jasne ze taketo sklo si niekto nekupi na prilezitostne fotenie, tak myslim ze obavy su na mieste.. Ak by teda boli na objektive vyrazne znamky vyuzitia, oplati sa to za tu cenu...alebo radsej novy?
Dik za rady
 
feroferofero
2011-02-09 11:28:45+01
Tiez mam toto sklo, a budem ho tiez predavat. Nevidim na tom nic podozrive, pokial da dotycny kupujucemu dostatocny priestor na otestovanie atd. Samozrejme o zalohe nemoze byt ani rec.

To schiling: Kedy ho chces kupit?
 
wayne
2011-02-09 11:45:22+01
zalohu nie, osobne odskusanie ano. ja som nikdy od nikoho zalohy nepytal, aj ked jeden pan mi poslal peniaze na ucet dopredu, co je kusisko dovery, a riadna zodpovednost potom

suhlasim s feroferofero. mozno by ste sa mali dat dokopy a prejednat obchod?
 
PeCh
2011-02-09 12:55:12+01
príspevok od: Schiling
Ahojte, chcem sa opytat na tento objektiv, jednak cena 900€ za pouzity... dalsia vec ze je to profi sklo, coho by som sa mal vyvarovat pri kupe?.. chlapik co mi to ponuka ma tlaci do zalohy , no v podstate som to sklo este ani nevidel a obavam toho aby to nebol nejaky osuchany kusok co toho prezil uz dost vela, je mi jasne ze taketo sklo si niekto nekupi na prilezitostne fotenie, tak myslim ze obavy su na mieste.. Ak by teda boli na objektive vyrazne znamky vyuzitia, oplati sa to za tu cenu...alebo radsej novy?
Dik za rady
Určite by som to takto nebral. Pýtať zálohu je nezvyklé a zaváňa podvodom. Najlepšie je sa stretnúť osobne (raz som kupoval jeden objektív ja z BA, chlapík zo ZA, stretli sme sa v TT .

Druhá vec je, že 900 € je veľa na tento objektív. Určite by sa dal zohnať aj lacnejšie. A očakáva sa nový 24-70L IS a tak cena týchto starých pôjde nadol (ľudia sa ich budú zbavovať). Pri tejto cene radšej priplať 200 € za nový. Ja by som o ňom uvažoval za 600-700 € a to by musel byť v super stave (ale viem si dať nový do nákladov). Teda predpokladám, že už niečo prežil a je po záruke.
 
Schiling
2011-02-09 13:24:52+01
príspevok od: PeCh
Určite by som to takto nebral. Pýtať zálohu je nezvyklé a zaváňa podvodom. Najlepšie je sa stretnúť osobne (raz som kupoval jeden objektív ja z BA, chlapík zo ZA, stretli sme sa v TT .

Druhá vec je, že 900 € je veľa na tento objektív. Určite by sa dal zohnať aj lacnejšie. A očakáva sa nový 24-70L IS a tak cena týchto starých pôjde nadol (ľudia sa ich budú zbavovať). Pri tejto cene radšej priplať 200 € za nový. Ja by som o ňom uvažoval za 600-700 € a to by musel byť v super stave (ale viem si dať nový do nákladov). Teda predpokladám, že už niečo prežil a je po záruke.
chlapik mi poslal este vcera mail a o nicom nehovoril len dookola trepal o zalohe bez toho aby som videl aspon detailne fotky toho objektivu, ktore som automaticky ocakval ze mi posle. Samozrejme sa tak nestalo a kedze som nechcel vyplatit zalohu, jeho mail ukoncil tym aky som nespolahlivy a pod.
Treba si davat pozor na takychto spekulantov..!!! a tych 200€ mi naozaj nestoji za to... vcera som uz objednal novy...
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()