Hore
Fórum » Objektívy a filtre
 

Objektivy pre Fashion Photography

KATSUMI
KATSUMI 2011-12-17 03:20:23+01
Som viac menej zaciatocnik fotila som iba par akcii a zrkadlovku ani objektiv som nikdy nebrala ako technicky prvok ale iba cvakam hahah konecne sa mi naskytol cas aby som sa naplno venovala mojej vasni "fashion " fotke pre zrkadlovku som viac menej rozhodnuta - Nikon D7000 a bola by som velmi stastna ak by mi nejaka dobra fotograficka dusa poradila ake prislusenstvo,objektivy atd su pre mna najvhodnejsie na zaciatok a ci vobec kupovat telo s 18-105 alebo je to uplne zbytocne... Urcite navstivim aj nejaky kurz ale som viac menej vo vsetkom co robim samouk lebo tazko beriem instrukcie
 
calven
2011-12-19 14:57:46+01
príspevok od: Fatty
v prvom rade treba objektívu hovoriť "sklo"
to je základ a je to taaaak "profi"
bez toho sa nepohneš
 
Jason
2011-12-19 15:55:48+01
príspevok od: Fatty
v prvom rade treba objektívu hovoriť "sklo"
to je základ a je to taaaak "profi"
bez toho sa nepohneš
tak sorry, myslel som glass, ok?
 
Fatty
2011-12-19 16:03:39+01
príspevok od: Jason
tak sorry, myslel som glass, ok?
ved hej, máme to ťažké, taký amík utrúsi iba "lens" a my musíme až 3 slabiky "ob-jek-tív
na šľaktrafenie
 
bubu1687
2011-12-19 16:18:52+01
príspevok od: Fatty
ved hej, máme to ťažké, taký amík utrúsi iba "lens" a my musíme až 3 slabiky "ob-jek-tív
na šľaktrafenie
 
b.a.f.o.a.r.t.
2011-12-19 16:50:09+01
príspevok od: Marcel Rebro
Nechcem ťa chytať za slovíčka ale "mať vidiny" je významovo kúsoček iné ako "mať vízie". Každopádne to prvé sa dá liečiť, druhé (našťastie) nie ....

No ale vyčaril si mi v dnešný (pre mňa) neľahký deň úsmev na tvári, takže úprimne ďakujem.
preco??? som v robote oblizol to ton lsd displaj a to boli vizie
 
SK_8er
2011-12-19 21:25:00+01
príspevok od: Marcel Rebro
Nechcem ťa chytať za slovíčka ale "mať vidiny" je významovo kúsoček iné ako "mať vízie". Každopádne to prvé sa dá liečiť, druhé (našťastie) nie ....

No ale vyčaril si mi v dnešný (pre mňa) neľahký deň úsmev na tvári, takže úprimne ďakujem.
ale dobre si ma chytil za slovicko aj mne sa to slovo zdalo cudne, ale tak nepozastavoval som sa nad nim, snad to seci pochopili ... a dik za opravu
 
SK_8er
2011-12-19 21:28:58+01
príspevok od: KATSUMI
udelim ti nobelovu cenu za mier
to netreba ale dakujem prajem vela stastia a kludne sa aj nadalej pytaj, ale radsej utekaj na nejaky specializovany kurz, podla toho ako vies narabat s fotakom, tak ci na nejaky zaciatocnicky vseobecny, alebo ak sa citis tak uz na nejaky specializovany pre odbor ktory chces fotit, tam ti radi odpovedia na vsetky tvoje otazky a nebudes sa musiet potom stresovat vo fore a budes sa pytat len raz za cas nieco co tu nevyvola dalsiu ephoto forum valku
 
hombreee
2011-12-19 23:48:16+01
príspevok od: KATSUMI
udelim ti nobelovu cenu za mier
Potom sem napis co si nakupila
 
LastHit
2011-12-20 10:13:30+01
Tak tama skoro rok stara. Bol by som zvedavy ako to dopadlo ... aj so kupou aj s fotenim.
 
bubu1687
2011-12-20 11:18:56+01
príspevok od: LastHit
Tak tama skoro rok stara. Bol by som zvedavy ako to dopadlo ... aj so kupou aj s fotenim.
17/12/11 je rok stare? )
 
LastHit
2011-12-20 11:38:11+01
príspevok od: bubu1687
17/12/11 je rok stare? )
sory ... neviem co som cital ... uz sa asi citim v 2012
 
KATSUMI
2011-12-20 20:00:32+01
jasne chystam sa vsetko riesit na konci januara kedze som teraz mimo republiky urcite sem napisem a dakujem vsetkym za pomoc a kazdemu drzim palce
 
tibor22
2012-02-03 21:33:32+01
príspevok od: KATSUMI
Ani raz som nenapisala ze fotim profesionalne ani raz som nenapisala ze sa odmietam ucit tak nechapem co vas tak tesi na tom ze ma bezdovodne urazate ale okej som sprosta krava s IQ 5 ktora nikdy nebude dobre fotit nema sa vam do toho co miesat este k tomu som aj zena to je totalny pruser ze ? som mlada to je dalsi samozrejme ako moze mat mlady clovek skusenosti samozrejme som primitivna snazim sa byt nieco co nie som atd atd dobre pani nech je po vasom naozaj nemam naladu na neprajnicke komentare ani nechapem preco to vzniklo ja si idem za svojim a od fotenia ma nikto z vas neodlakal a dakujem za tych co potlacili svoje ego poradili mi aj ked som to napisala amaterskym sposobom co priznavam kedze amater zatial som pekny vecer vsetkym
mozem len s tebou súhlasit.. tu na fore su aj taki lduia co si mylsia že neviem aki fotografi su.. a kedže sme mladší.. tak už sme rpe nich len posmechom! myslím si, že takíto ludia nie su na urovni a netreba si ich vsimat a pozastavovat sa nad nimi. stracas iab cas nad takymi namyslenymi ludmi.
 
Strana 4 z 4
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()