Hore
Fórum » Objektívy a filtre
 

Canon 10-22 alebo Tokina 11-16?

malleena
malleena 2012-05-20 21:39:48+02
Canon 10-22 alebo Tokina 11-16? Ktorý je lepší?
 
viking81
2012-05-21 15:11:36+02
príspevok od: malleena
konečne
takze priznavas ze nevies cio chces a aj tak neskoncis kym to nedostanes ? to si mala napisat na zaciatku a zamklo by sa to rovno....
 
malleena
2012-05-21 15:12:15+02
príspevok od: piggee
Ake informacie ti k tymto objektivom chybaju??
vraj fotenie v protisvetle u tokiny nie je moc dobre...máš s nimi skúsenosti?
 
viking81
2012-05-21 15:15:46+02
príspevok od: malleena
vďaka...o cenu mi nejde...a to čo chcem fotiť...som tu už písala...len chcem vedieť názor človeka...ktorý obidva objektívy už vyskúšal...
a smiem vediet kde si to pisala co s nim chces fotit ? myslis tym ten exterier a interier ? a jediny kto ich oba skusal je rbr..
 
calven
2012-05-21 15:16:36+02
príspevok od: malleena
vďaka...o cenu mi nejde...a to čo chcem fotiť...som tu už písala...len chcem vedieť názor človeka...ktorý obidva objektívy už vyskúšal...
Ty si nedáš povedať, že?

Tak to skúsme inak. Mal som oba a rozhodol som sa pre Canon lebo:
- nepotreboval som svetelnosť
- rozsah bol pre mňa dôležitý, lebo ho občas používam ako jediný objektív na miestach kde viem že nebudem môcť/chcieť prehadzovať objektívy,
- ako som už písal, ku mne domov môže len Canon.

Ako veľmi som Ti pomohol, keď som Ti napísal MOJE požiadavky na širokáč?
Prečo si toto nedokážeš dať na papier ty sama? Pokiaľ nedefinuješ čo vlastne od toho očakávaš, tak ti ani sám pán Boh spolu s Aladinom nepomôže. Nie ešte verejné fórum...
 
xmartankox
2012-05-21 15:28:19+02
príspevok od: malleena
konečne
a ked teda inak nedas,... som rad, ze si konecne priznala, ze nevies co chces.
Vsetkym si nam to tymto padom ulahcila.

A prepac, ja fakt nemozem za to, ze ty svoju pracu nezvladas, a ja popri tom stiham aj ine veci. Ale to uz nieje moja chyba.

A ked uz sa mi navazas do galerky - pozrela si si kriticky svoju? lokalna desaturacia fotky nezachrani. Ani odfoteny bigben. Stredova kompozicia na labut alebo co to je? Kde ma priestor?

Pocet komentarov a hodnoteni tvojich diel hovori za vsetko. Na stredne pokrocileho, dost smutne. Moje deti fotia asi rovnako - maju 7 a 10 rokov.


malleena
pred 6 hod.
ďakujem všetkým za rady...ale opúšťam už toto fórum...

A nie a nie sa dockat...
 
PeCh
2012-05-21 15:44:10+02
Prosím vás, také neškodná otázka a taká vojna. Skúste prestať podľa hesla múdrejší ustúpi.
 
malleena
2012-05-21 15:46:40+02
príspevok od: PeCh
Prosím vás, také neškodná otázka a taká vojna. Skúste prestať podľa hesla múdrejší ustúpi.
presne tak...ja som to už vzdala...
 
malleena
2012-05-21 15:47:58+02
príspevok od: xmartankox
a ked teda inak nedas,... som rad, ze si konecne priznala, ze nevies co chces.
Vsetkym si nam to tymto padom ulahcila.

A prepac, ja fakt nemozem za to, ze ty svoju pracu nezvladas, a ja popri tom stiham aj ine veci. Ale to uz nieje moja chyba.

A ked uz sa mi navazas do galerky - pozrela si si kriticky svoju? lokalna desaturacia fotky nezachrani. Ani odfoteny bigben. Stredova kompozicia na labut alebo co to je? Kde ma priestor?

Pocet komentarov a hodnoteni tvojich diel hovori za vsetko. Na stredne pokrocileho, dost smutne. Moje deti fotia asi rovnako - maju 7 a 10 rokov.


malleena
pred 6 hod.
ďakujem všetkým za rady...ale opúšťam už toto fórum...

A nie a nie sa dockat...
ty zrejme sedíš asi na podpore..keď si tu stále prilepený...primitív..je mi ťa ľúto...a tvojich detí tiež...
 
xmartankox
2012-05-21 15:55:56+02
príspevok od: malleena
ty zrejme sedíš asi na podpore..keď si tu stále prilepený...primitív..je mi ťa ľúto...a tvojich detí tiež...
Podla seba sudim teba ? Lebo tvoje prve reakcie vypovedaju o tvojej inteligencii. Ze mas 2 dni tyzdne alebo roky obciansky, neznamena ze vies nieco o zivote.

Lutuj seba, nie moje deti. Zachadzas pridaleko
 
malleena
2012-05-21 17:00:43+02
končím s touto témou...ďakujem za názory, konkrétne:
PeCh, slavmiro, Mito24, hooopy, JaroD, rk., rbr69, Jozef Peniak...
 
Filip Bucher
2012-07-24 00:48:54+02
príspevok od: calven
Na Canon jednoznačne Canon...! Iné objektívy ako Canon mi cez prah domu nesmú...
ty byvas s mallenou?
 
calven
2012-07-24 07:54:33+02
príspevok od: Filip Bucher
ty byvas s mallenou?
Pokiaľ viem, tak nie. Ale v dobe skoroanonymného internetu človek nikdy nevie
 
LastHit
2012-07-24 13:23:54+02
Dufam, ze interier / exterier nie je fotenie sportu, lebo pri takom futbale sa nabehas. I ked poziadavky by to aj splnalo.
 
Strana 5 z 5
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()