Hore
Fórum » Blesky
 

Lacnejšie odpalovače

Martin Piňák
Martin Piňák 2012-11-08 16:58:48+01
Zdravím,

vopred sa ospravedlňujem ak to tu bolo riešené už(nenašiel som) ale chcel by som sa opýtať či máte skúsenosti s tými lacnejšími íbejáckymi odpalovačmi ako youngnuo a pod. Stáva sa mi aj som počul že pri jasnom dni vonku mám problém odpáliť blesk... jedine z malej blízkosti. Menil som už aj batérie v príjmači a odpalovači ale nepomohlo.. v ateliéri problém nieje resp. blbnú fakt len málokedy. Potom ma napadlo do akého systému by som mal najradšej investovať aby bol pomer cena hlavne a výkon dostatočný( aby zvládal tých max 5-6 m) dosah v priamej viditeľnosti a samozrejme za spomenutých podmienok. Mám dva blesky a nepotrebujem synchro.

Ďakujem pekne
 
mirec684
2013-01-06 14:46:56+01
dobry den,potrebujem radu ohladom radiovych odpalovacov a ich odpalovanim.mam pentax k20d a blesk pentax 540 orig.ked nasuniem blesk na radiovy odpalovac tak mi blesk neodpali.skusal som rozne rezimy.kde moze byt chyba?dakujem
 
Martin Piňák
2013-01-24 23:42:40+01
vraciam sa do svojej témy po čase, narazil som na ebayi na tieto odpalovače, mate s nimi niekto reálnu skúsenosť ? vyzerá to dosť dobre totižto http://www.ebay.com/itm/100m-iShoot-PT-04-Digital-Integrated-Radio-Flash-Trigger-Camera-Remote-Control-/251149587036?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3a79ae925c
 
Strana 3 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()