Hore
Fórum » Blesky
 

Problem s SB900

lukas duran
2013-03-28 15:49:07+01
Ahojte,

chcem sa vas, ktori vlastnite tento blesk, ci sa vam stava, ze aj po nabiti bateri (ja mam GP 2700) sa vam stane ze vam blesk ukazuje ze bateria je uplne vybita, az po restartovani (niekedy raz a niekedy viackrat) blesk ide v pohode aj ukazuje plne nabite baterky. Vie mi niekto povedat v com moze byt chyba?
 
Tomáš Muška
2013-03-28 15:52:41+01
vlastním 2 Sb-900 blesky, používam v nich výhradne Eneloop batérie a nikdy sa mi podobná vec ako popisuješ nestala. Skúšal si aj iné batérie? je blesk ešte v záruke?
 
Photograph33
2013-03-28 16:50:25+01
pouzivam tiez gp 2700 ,20kusov,blesky SB 900 a 700, baterie su niekedy aj dva tyzdne v odlozenom blesku ale tento pripad sa mi este nestal
 
lgsvgh
2013-03-28 17:07:16+01
príspevok od: lukas duran
Ahojte,

chcem sa vas, ktori vlastnite tento blesk, ci sa vam stava, ze aj po nabiti bateri (ja mam GP 2700) sa vam stane ze vam blesk ukazuje ze bateria je uplne vybita, az po restartovani (niekedy raz a niekedy viackrat) blesk ide v pohode aj ukazuje plne nabite baterky. Vie mi niekto povedat v com moze byt chyba?
Tento problém som mal aj ja, keď som ho kúpil. predávajúci mi ho predal, bez návodu na použitie, tak som sa dopátral, že problém môže byť, aj v blesku. Skús ho resetovať, a problém by mal byť vyriešený, pokaľ nie, tak jedine servis Nikon Praha, a diagnostika blesku začína od 15,00 €. Pokiaľ je problém v voliči ďalších 28,00 €, a keď odišiel integrovaný obvod: 160,00€. That´all.
 
wmatko
2013-03-28 17:57:58+01
príspevok od: lukas duran
Ahojte,

chcem sa vas, ktori vlastnite tento blesk, ci sa vam stava, ze aj po nabiti bateri (ja mam GP 2700) sa vam stane ze vam blesk ukazuje ze bateria je uplne vybita, az po restartovani (niekedy raz a niekedy viackrat) blesk ide v pohode aj ukazuje plne nabite baterky. Vie mi niekto povedat v com moze byt chyba?
ano mal som tento problem... nahral som don novy FW ale ten zlepsil len tu poondiatu tepelnu poistku ktoru mozes kludne vypnut je tam na dve veci..... stavalo sa mi to dost casto... problem bol ale v baterkach.. v serii mas jednu zlu .... ale vymenil som baterky za enelop a vsetko ide ako ma... takze blesk mas isto vporiadku...
 
tomis.ales
2013-03-28 18:05:12+01
Mam sanyo 2100 uz zopar rokov a posledny cas sa mi toto stavalo. Myslim, ze je to bateriami, su uz naprd. Dal som ich regenerovat, zda sa ze je to lepsie.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()