Hore
Fórum » Blesky
 

Nikon D610

paliak2
2014-09-07 20:37:31+02
Zdravim chcem vas poprosit o radu. Ako funguje ked potrebujem s nikon D610 odpalovat 2 externe blesky SB900? potrebujem externy odpalovac ? Ak ano tak aky prosim vas napriklad ?
A dalsia rada trosku mimo temy ale ked chcem prepojit D610 s PC aby som mal liveview resp co odfotim nech sa mi hned zobrazi na monitore PC. Viem to aj nejak bezkablovo ? alebo len USB kabel a tak ? A aky je na to program naj ? Dakujem
 
Marcel Rebro
2014-09-07 21:13:13+02
príspevok od: paliak2
Zdravim chcem vas poprosit o radu. Ako funguje ked potrebujem s nikon D610 odpalovat 2 externe blesky SB900? potrebujem externy odpalovac ? Ak ano tak aky prosim vas napriklad ?
A dalsia rada trosku mimo temy ale ked chcem prepojit D610 s PC aby som mal liveview resp co odfotim nech sa mi hned zobrazi na monitore PC. Viem to aj nejak bezkablovo ? alebo len USB kabel a tak ? A aky je na to program naj ? Dakujem
Nie. Staci pouzit CLS so vstavanym bleskom v commander mode

https://support.nikonusa.com/app/answers/detail/a_id/9520/~/nikon-creative-lighting-system-(cls)
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2014-09-07 22:32:44+02
oboje vysvetlene v navodoch k fotaku a blesku. ver mi, aj ja som sa to podla toho naucil nastavit a pouzivat
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()