Hore
Fórum » Blesky
 

Canon 430 EXII - pád

luky
2011-07-03 20:46:47+02
Ahojte, stala sa mi nepríjemná vec - spadol mi blesk na zem. Po nasadení na foťák som zistil, že funguje v poriadku, no jediný problém je keď chcem fotiť na výšku - vtedy sa hlava nedá otočiť smerom na strop. Viem, že za zárukou sa môžem napiť studenej vody, preto sa chcem spýtať či neviete o nejakom solídnom servisnom stredisku, najlepšie v Košiciach a keď už niekto mal podobný problém, tak koľko ho vyšla oprava.
 
valec86
2011-07-04 08:02:39+02
v Kosiciach ziadne nieje. bud prolaika bratislava alebo Praha. preco sa ale neda hlava otocit? skusil by som jemne stlacat aretovaci gombik a otocit ho. mne sa po pade stalo ze sa hlava otocit dala, ale zoom vybojky sa zasekol a s hlavy bolo pocut neprihemne bzucanie.
 
tomatito
ocenenie redakciou 2011-07-04 08:24:19+02
no to je blbe
 
mato.draho
2011-07-04 10:13:27+02
Nie som si istý, či robia aj blesky, ale za opýtanie to určite stojí:
http://www.fotoservis.ponuka.net/
 
luky
2011-07-04 16:07:53+02
príspevok od: valec86
v Kosiciach ziadne nieje. bud prolaika bratislava alebo Praha. preco sa ale neda hlava otocit? skusil by som jemne stlacat aretovaci gombik a otocit ho. mne sa po pade stalo ze sa hlava otocit dala, ale zoom vybojky sa zasekol a s hlavy bolo pocut neprihemne bzucanie.
no mal som na mysli skôr neautorizovaný servis... skúšal som ju otočiť všelijako, no nejde to...neviem ako sa tak mohla zaseknúť, či sa v nej niečo zlamalo alebo čo :/ ... nebzučí mi tam nič, práveže všetko funguje
 
valec86
2011-07-04 16:46:30+02
hmmm skusil by som sa ti nato pozriet ale nerucim ze to pojde
 
stanley237
2016-08-10 21:40:43+02
Zdravím vas priatelia,..
...Dufam ze my budete vediet poradit, mal som podobnu prihodu ako tuna luky, padol my fotak z lavicky(nie mne ,ale to uz nieje podstatné),a pri tom sa vytrhli sanky z tela fotaku aj so skrutkami a ostali na ext. blesku, patici..blesk ide, fotak tiez, len sanky su out... myslite ze sa to da neako opravit...ale urcite to nexem lepit kanagonom,ani patexom,mamutom ani nicim podobnym...vopred diks..
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2016-08-10 21:57:17+02
príspevok od: stanley237
Zdravím vas priatelia,..
...Dufam ze my budete vediet poradit, mal som podobnu prihodu ako tuna luky, padol my fotak z lavicky(nie mne ,ale to uz nieje podstatné),a pri tom sa vytrhli sanky z tela fotaku aj so skrutkami a ostali na ext. blesku, patici..blesk ide, fotak tiez, len sanky su out... myslite ze sa to da neako opravit...ale urcite to nexem lepit kanagonom,ani patexom,mamutom ani nicim podobnym...vopred diks..
Autorizovany servis dokaze opravit vsetko k comu sa este vyrabaju nahradne diely.
 
stanley237
2016-08-10 23:33:30+02
príspevok od: Karol Srnec
Autorizovany servis dokaze opravit vsetko k comu sa este vyrabaju nahradne diely.
Dakujem pekne za info...neaka predstava kolko to asi vijde ??..cca..??..len tak pre info pachatelovi...
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2016-08-11 06:33:24+02
príspevok od: stanley237
Dakujem pekne za info...neaka predstava kolko to asi vijde ??..cca..??..len tak pre info pachatelovi...
cca napis do servisu, alebo tam zavolaj.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()