Zdravím! Prosím Vás, nie je tu niekto, kto by mi vedel poradiť, ako sa dostať k tomuto blesku? http://speedlights.net/2011/03/08/yongnuo-yn-565-discovered/ Prípadne mi poradiť v tejto cenovej kategórii niečo podobné (565-ka stojí cca 120-130€)? Ale ja som v podstate už rozhodnutý pre YN-565, ale naozaj neviem ako/odkiaľ ho objednať.
Zdravím! Prosím Vás, nie je tu niekto, kto by mi vedel poradiť, ako sa dostať k tomuto blesku? http://speedlights.net/2011/03/08/yongnuo-yn-565-discovered/ Prípadne mi poradiť v tejto cenovej kategórii niečo podobné (565-ka stojí cca 120-130€)? Ale ja som v podstate už rozhodnutý pre YN-565, ale naozaj neviem ako/odkiaľ ho objednať.
Viem, ze existuju aj nejake shopy v CZ/SK, ktore predavali tieto blesky (neviem ci aj predavaju), kazdopadne asi najlepsie spravis ak si ho objednas priamo z Ciny cez Ebay...Su to dobre a casto podcenovane blesky.. som spokojnym majitelom manualnej 460 .. pouzivam ich na strobist... v pripade ttl blesku na akcie a podujatia by mozno nebolo na skodu zvazit kupu znackoveho blesku
ja sa spoľahnem na ten ebay - priamo od výrobcu... http://www.ebay.com/itm/YN-565EX-Flash-Speedlite-Canon-5DII-7D-30D-50D-60D-/150645871546?pt=Digital_Camera_Flashes&hash=item23133193ba
tak ma ešte napadlo... je tam napísané že blesk je pre: "YN-565EX Flash Speedlite for Canon 5DII 7D 30D 50D 60D" ja mám EOS 500D. ale podľa mňa je to robené pre Canon/Nikon a nie špeciálne pre typy foťákov. Je to tak? (iba pre istotu) presný odkaz na ebay: http://www.ebay.com/itm/YN-565EX-Flash-Speedlite-Canon-5DII-7D-30D-50D-60D-/150645871546?pt=Digital_Camera_Flashes&hash=item23133193ba
Nie je lepšie na strobist kúpiť blesky s vlastným meraním svetla, tzv. thyristor? Yongnuo je vraj v TTL režime nepoužiteľný (napr. v kombinácii s PocketWizard, Pixel Knight a pod.). A na odpaľovanie v manuálnom režime dobre poslúži aj blesk z bazáru. Ja som kúpil za šupku niekoľko Sunpakov, majú vlastné meranie svetla, ale výkon sa dá nastavovať aj manuálne v niekoľkých krokoch. Na strobist bez TTL ideálne.
ja som nakupoval tiez 460 II so Sanghaja cez ebay. mam canon 430EX II a na stribist som s oboma spokojny a zatial vsetko funguje... -dorucenie trvalo nieco cez 3 tyzdne. -kvalitne zabaleny v dvoch krabiciach. +rozmyslam tiez o objednani dalsej 460ky
Zdravím! Prosím Vás, nie je tu niekto, kto by mi vedel poradiť, ako sa dostať k tomuto blesku? http://speedlights.net/2011/03/08/yongnuo-yn-565-discovered/ Prípadne mi poradiť v tejto cenovej kategórii niečo podobné (565-ka stojí cca 120-130€)? Ale ja som v podstate už rozhodnutý pre YN-565, ale naozaj neviem ako/odkiaľ ho objednať.
Nie je ti lepsie kupit bazarovy original canon s E-TTL meranim napr ex420, ex430, ex 550
Nie je lepšie na strobist kúpiť blesky s vlastným meraním svetla, tzv. thyristor? Yongnuo je vraj v TTL režime nepoužiteľný (napr. v kombinácii s PocketWizard, Pixel Knight a pod.). A na odpaľovanie v manuálnom režime dobre poslúži aj blesk z bazáru. Ja som kúpil za šupku niekoľko Sunpakov, majú vlastné meranie svetla, ale výkon sa dá nastavovať aj manuálne v niekoľkých krokoch. Na strobist bez TTL ideálne.
mozes mi prosim poslat link dokazujuci ze yn 565ex blesk je nepuzitelny v TTL s pixel knightom?
mozes mi prosim poslat link dokazujuci ze yn 565ex blesk je nepuzitelny v TTL s pixel knightom?
Neviem, už sa nepamätám, pred časom som mal v pláne kúpiť Pixel Knight, tak som čítal všetky možné fóra a recencie, aj zahraničné a Yongnuo neodporúčali.
Neviem, už sa nepamätám, pred časom som mal v pláne kúpiť Pixel Knight, tak som čítal všetky možné fóra a recencie, aj zahraničné a Yongnuo neodporúčali.
kurnik presne toto som mal v plane i ja...pixel king + yongnuo 565ex, teoreticky za malo penazi vela muziky, s tymto si ma moc nepotesil...
Dobre rozhodnutie, brat yn blesky odinakial ako z ciny (ebay a pod.) vacsinou znamena len tolko, ze to kupujes od niekoho, kto to vo vacsom objednal z ebayu z ciny... Kopec predajcov ti dokonca posle novy ak im ukazes video s tym co sa ti s tym stalo (neviem z vlastnej skusenosti, nastastie...) .
Čo chceš riešiť na colnom konaní. Pokiaľ ti to predajca pošle ako "Gift" s malou cenou napr. 20 $ a ako list v Bublinkovej obálke, tak je veľmi malá pravdepodobnosť, že ti to colníci zastavia. Mne tak poslali YN-560 a bez problémov. Zatiaľ som len raz platil clo a DPH a to už mám niekoľko nákupov cez ebay. Chyba bola v tom, že to bol veľký balík s RC príslušenstvom, bol poistený a bola na ňom uvedená cena.
Ja som kupoval tu http://www.dealextreme.com/p/yongnuo-y565ex-2-0-lcd-ttl-flash-speedlite-speedlight-for-canon-dslr-black-4-x-aa-104413 TTL na nom funguje, akurat, co nema je high speed synchronizacia. Ja jeden taky mam, len mi po mesiaci prestal bliskat, tak teraz riesim s dealextreme reklamaciu
Yongnuo YN 565 - ako, kde ho kúpiť?
https://thephotogadget.com/en/content/yongnuo-yn-565ex-wireless-ttl-flash-canon
http://www.ebay.com/itm/YN-565EX-Flash-Speedlite-Canon-5DII-7D-30D-50D-60D-/150645871546?pt=Digital_Camera_Flashes&hash=item23133193ba
potom napíšem čo a ako
Ďakujem obom!!!
presný odkaz na ebay:
http://www.ebay.com/itm/YN-565EX-Flash-Speedlite-Canon-5DII-7D-30D-50D-60D-/150645871546?pt=Digital_Camera_Flashes&hash=item23133193ba
diky!
mam canon 430EX II a na stribist som s oboma spokojny a zatial vsetko funguje...
-dorucenie trvalo nieco cez 3 tyzdne.
-kvalitne zabaleny v dvoch krabiciach.
+rozmyslam tiez o objednani dalsej 460ky
Zatiaľ som len raz platil clo a DPH a to už mám niekoľko nákupov cez ebay. Chyba bola v tom, že to bol veľký balík s RC príslušenstvom, bol poistený a bola na ňom uvedená cena.
TTL na nom funguje, akurat, co nema je high speed synchronizacia. Ja jeden taky mam, len mi po mesiaci prestal bliskat, tak teraz riesim s dealextreme reklamaciu
zaregistrujte sa a presvedčte o mnohých z výhod byť členom
- moj profil
- albumy
- pošta
- pridávanie fotografií
- komentáre
- záložky
- notifikácie
- diskusie
- hodnotenie
Zaregistrujte sa