Hore
Fórum » Blesky
 

Aky blesk pre C 5D2 - 600ex-rt vs 580ex

Designer
Designer 2012-06-12 20:04:42+02
Zdravim pani, bol som rozhodnuty pre 580ku a nejaky kvalitny odpalovac. Karty mi vsak zamiesal prichod 600ex-RT s funkciou radioveho odpalovania. Bohuzial som sa dodatocne docital, ze je nutne dokupit transmiter a blesk sa neda ovladat priamo z tela 5d ii, z body vraj funguju len pre zrkadlovky uvedene na trh po 2012. Dokonca sa objavuju aj dalsie spekulacie o HSS ci vyuziti Groups.

http://photography-on-the.net/forum/showthread.php?t=1180220

Ide o moj prvy blesk, otazne je ci som radiove odpalovanie pochopil spravne. Z mark 3 je teda mozne ovladat blesk bez nutnosti transmitera? Ak, je mozne ze to vyriesi aj pre Mark 2 nejaky dodatocny upade firmwaru? Primarne budem blesk vyuzivat ako externy so softboxom. Ak by som kupil 580ku a napr. PixelKing, cenovo sa dostavam presne na uroven novej 600ky. Co teda kupit?

Dakujem za help
 
valec86
2015-01-13 16:14:00+01
pani blesky yongnuo dorazili. som vysmiaty ako leco. vsetko funguje ako ma, triger aj blesky, funguje vsetko na vsetkych telach, ovladanie blesku zfotaku, dokonca potesila aj informacna dioda o stave baterii

odporucam. v porovnani s canonom nevidim ziaden rozdiel okrem gelovych filtrov. yongnuo sa vytiahli
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()