Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

Canon EOS 450D vs. 40D

Martin643
Martin643 2008-03-26 14:57:16+01
Nektori z vas uz pri precitani nadpisu mozno prevracaju ocami ked vidia opet napis EOS 450D. Bolo tu toho popisane uz dost. No aj napriek recenziam oboch fotaparatov stale neviem pre ktory sa rozhodnut. Aj sam by som si vedel jednoznacne povedat ze radsej 40D. No kedze mam mensie ruky tak velkost 40D-cka neberiem ako vyhodu. Navyse velmi podobna (ak nie totozna kvalita obrazu) ma nechava na vazkach. Na druhej strane, fotim necele 3 roky a prechod z E-500 na lepsie low-end zrkadlo sa moze zdat nezmysel (aj ked rozdiely v kvalite su vyrazne). Ocenim kazdu vasu radu, postreh ci skusensti. Vdaka.
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2008-08-09 12:14:28+02
príspevok od: eiger33
Ahojte, potreboval by som poradit. Mam 40D a jednu CF2GB Extreme III kartu. A chcel som si kupit este dve 4GB Extreme III z amazonu kde su za velmi dobru cenu(14,15£ cize cez 500Sk jedna). Ale nevedel som ze tam mozu byt aj problemy s posokdenim. Stava sa to aj vtedy, ked s tym manipulujem opatrne? Alebo mam kupit radsej SDHC a redukciu? Ak ano, aku redukciu odporucate(alebo nieje rozdiel vo vyslednej rychlosti prenosu dat podla redukcie)??? Dik
Karta cez redukciu je blbost. Treba si proste davat pozor, alebo kupit 16GB a data stahovat priamo z fotaku a nie cez citacku.
 
bear
- moderator
2008-08-09 13:51:16+02
príspevok od: eiger33
Ahojte, potreboval by som poradit. Mam 40D a jednu CF2GB Extreme III kartu. A chcel som si kupit este dve 4GB Extreme III z amazonu kde su za velmi dobru cenu(14,15£ cize cez 500Sk jedna). Ale nevedel som ze tam mozu byt aj problemy s posokdenim. Stava sa to aj vtedy, ked s tym manipulujem opatrne? Alebo mam kupit radsej SDHC a redukciu? Ak ano, aku redukciu odporucate(alebo nieje rozdiel vo vyslednej rychlosti prenosu dat podla redukcie)??? Dik
Ja pouzivam 2 redukcie (SDHC > CF), jedna ale funguje len do 8GB a s druhou co mi ide aj so 16GB kartou mam obcas problemy pri intenzivnom zapise (zahlasi CF card error), pomoze vysunutie a zasunutie karty. Zapis cez redukcie je ovela pomalsi, tak mam aj jednu 266x 4GB CF kartu, ktoru pouzivam, ked chcem fotit seriovo a viem, ze mi nebude mi stacit buffer. Redukcie pouzivam preto, lebo na SD kary nemusim nosit ziadnu citacku navyse (mam citacku zabudovanu v notebooku).
 
tom3
2008-08-09 20:07:06+02
príspevok od: fotomark
ja ho uz pomaly rozpredavam, objektivy a blesk, ak sa mi nepodari predat telo a setak tak si to necham :)alebo darujem zacinajucemu fotografovi s talentom :)
mám podľa teba talent? :D
 
Strana 5 z 5
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()