Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

nakup z amazonu

srni
srni 2010-01-16 18:57:25+01
Viem ze uz tu nieco bolo pisane o ebayi a taktiez som hladal o amazone ale nenasiel som tak dufam ze nebude nikto proti ked zalozim tuto temu. Chcem sa spytat ci niekto kupoval uz z amazonu a ci je cena napisana tam konecna lebo viem ze americania maju dan zvlast (GST, PST ) a takisto by bodla info ci sa tieto veci este nejako preclievaju. Dakujem
 
M41
2016-09-09 16:55:10+02
Neni normalne na amazone treba predajcu vopred kontaktovat mailom.
Ked je cena az prilis vyhodna, pozri z ktorej krajiny to posielaju a skontroluj dodavaciu dobu.
Ked tam je nieco o troch tyzdnoch, pojde to pravdepodobne z cinskej republiky alebo Hongkongu.
Su aj tam spolahlivy predajci, ale kto ma vediet komu sa da doverovat..
Otazka je aj, ci ti napr. v pripade zaruky tuna v servise fotak opravia, alebo to neuznaju lebo je kupovany mimo EU.
 
šereda
2016-09-09 16:56:41+02
príspevok od: pista58
prilohu asi nevidno
podvodnikov je asi plny cely internet, treba si dat bacha
 
Peter Hood
2016-09-09 18:09:06+02
No hlavne je rozdiel ci objednavate z amazon.com , amazon.de, amazon.co.uk., ceny sa totiz lisia niekedy vyrazne , niekde vam napise ze sa tovar vobec neda dorucit do vasej krajiny, vacsina vyrobkov ma cenu konecnu , uvadzaju cenu za dopravu zvlast, alebo vacsinou od 30 eur v cene, treba preklikat apreverit, ja objednavam z amazonu uz roky a ziaden problem, hlavne ked si nieco objednate a nepaci sa , v klude im to poslete spat a peniaze bez problemov poukazu spat, nerobim im reklamu ale svojim servisom si ju robia sami, ak som objednaval napriklad aj rozne cinske elektronicke vecicky a nefungovali ako deklaruju, nikto sa nepytal preco , vratil som tovar zdarma a bolo vybavene, za amazon ako taky teda u mna palec hore..., nakoniec je to najvacsi globalny webshop , len na slovensku sa o tom zbytocne hovori, mame tu len alzy a heje a pod.
 
hodokvas
2016-11-02 10:50:26+01
premyslam nad kupou canon 5d mark lll,na amazone je az podozrivo priazniva cena 875€, tak mam mensie obavy, neviete mi niekto poradit, ci tam nie je nejaky ,,hacik", alebo je ta cena a cely predaj v poriadku? vdaka

https://www.amazon.de/Canon-SLR-Digitalkamera-Megapixel-CMOS-Sensor-Prozessor/dp/B007KKKJYK/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1478080101&sr=8-1&keywords=canon+5d+mark+lll
 
M41
2016-11-02 11:55:29+01
príspevok od: hodokvas
premyslam nad kupou canon 5d mark lll,na amazone je az podozrivo priazniva cena 875€, tak mam mensie obavy, neviete mi niekto poradit, ci tam nie je nejaky ,,hacik", alebo je ta cena a cely predaj v poriadku? vdaka

https://www.amazon.de/Canon-SLR-Digitalkamera-Megapixel-CMOS-Sensor-Prozessor/dp/B007KKKJYK/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1478080101&sr=8-1&keywords=canon+5d+mark+lll
Ide to z Ciny, aj ked ma adresu nemecku. Trva to dlhsie (az 21 dni),
za poslanie na SK platis 11 Euro plus 2 Eura za kazdu objednanu vec. (aj ked v jednom baliku)
Predajca je na amazone novy, takze nema ziadne hodnotenia a (zatial) niesu s nim skusenosti.
To neznamena ze musi byt cierna ovca.
Takze na riziko..

Kto si trufne prvy?
 
Roman Point
2016-11-02 12:43:50+01
príspevok od: M41
Ide to z Ciny, aj ked ma adresu nemecku. Trva to dlhsie (az 21 dni),
za poslanie na SK platis 11 Euro plus 2 Eura za kazdu objednanu vec. (aj ked v jednom baliku)
Predajca je na amazone novy, takze nema ziadne hodnotenia a (zatial) niesu s nim skusenosti.
To neznamena ze musi byt cierna ovca.
Takze na riziko..

Kto si trufne prvy?
Bol to fejk a ak nie tak bol používaný + lopata
 
M41
2016-11-02 13:57:19+01
príspevok od: Roman Point
Bol to fejk a ak nie tak bol používaný + lopata
Hej, uz je prec. Predsa teda podvodnik..?
Tovar mal deklarovany ako novy.
Ten extremny rozdiel v cene bol ale uz podozrivy.
Osobne tiez rad usetrim (ako asi kazdy) ale do takehoto kseftu
by som nesiel.
 
Strana 4 z 4
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()