Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

softbox

nataly
nataly 2010-03-13 12:09:05+01
co si myslite o tychto softboxoch? http://www.darian.sk/vmchk/studiove-blesky-a-sady/elinchrom-D-LITE/d-lite4-to-go-2-x-400-Ws.html
 
Ultra TXF
2010-03-15 09:13:43+01
príspevok od: IceDive1
To mi ani nehovor Ivan. Uz ho mas?
Práve píšem objednávku marianovi :)
Inak nechcelo by sa ti v piatok k nemu skočiť? Mám voľno .
 
Ultra TXF
2010-03-15 09:15:23+01
Alebo toto :

http://www.fotovideoshop.sk/shop/action/productdetail/oc/1264.xhtml
 
IceDive1
2010-03-15 09:16:11+01
V piatok sa prehanam na lyziach po Alpach tak to ma od ruky. :)
Ak by sa to dalo prelozit na dalsi tyzden tak velmi rad.
 
Ultra TXF
2010-03-15 09:24:53+01
Musím to objednať už teraz,lebo cez víkend to budem potrebovať.
 
IceDive1
2010-03-15 09:29:10+01
Objednaj a potom mi povies tvoje dojmy z toho. Predsa len 20cm naviac je dost tak zle to asi nebude.
 
Ultra TXF
2010-03-15 09:33:03+01
príspevok od: IceDive1
Objednaj a potom mi povies tvoje dojmy z toho. Predsa len 20cm naviac je dost tak zle to asi nebude.
Jasan,čím väčšie ,tým lepšie.Ale to platí asi o všetkom :)
 
vincko
2010-03-15 10:42:10+01
kde maju ten 80x80? neviem to najst..
nevies dat link?

Vdaka
 
maRmaRko
2010-03-15 16:05:44+01
príspevok od: haplo602
jake: hmm ... no kukam ze ceny dost drahe ... co tak toto: http://gadgetinfinity.com/product.php?productid=17270&cat=0&page=1 ???
fuha.. toto vyzerá fajn. to laka aj mna.... aj cena je prijateľná..
 
tomis.ales
2010-03-15 20:04:54+01
príspevok od: kooratko
ja som na tom podobne... chcem sa spytat, ci mas na odrazove dosky nejaky drziak, lebo ked clovek foti sam, tak mu dosku nema kto pridrzat :( ... ten softbox vyzera fajn, len je to troska dost €€€ :) nieco lacnejsie?
http://cgi.ebay.com/20-50cm-Easy-Fold-Hot-Shoe-Soft-box-Kit-for-Speedlight_W0QQitemZ350326944252QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item51911cf1fc
Mam to doma asi tyzden. Podla mna to nema chybu. Svetlo je dokonale rozptylene(napriek tomu ze vo vnutri nie je sekundarna rozptylna plocha ako byva zvykom) na celu plochu boxu, co som skusal silnym podexponovanim a odfotenim prednej plochy. Kup si este lacny dvojmetrovy stojan na studiovy blesk, odmontuj z toho trojnozku a mas vybavene.
Ja osobne si kupim este jeden.
 
tomis.ales
2010-03-15 20:16:38+01
Mam vsetko studiove vybavenie z ebayu okrem jedneho dazdniku a Photon blesku.Ten dazdnik je na chlp isty ako tieto predrazene co maju na Slovensku. Nekupil by som to tu ani omylom. Dalej 80cm octabox s bajonetom Bowens ma vysiel na 80 dolarov. Pozrite sa co za to chcu tu. Pritom je to iba kus umelej lesklej handry zositej dokopy a k tomu dake plechy a droty. Dat 160€ za Ezybox je fakt dost, na ebay ta neoriginal vyjde 45€(60cm). Rozdiel? Za stvritinovu cenu mam 99% Ezyboxu.
Prepacte ze som to tu tak rozobral ale tieto ceny mi dvihaju krvny tlak.
 
jake
2010-03-16 21:05:16+01
príspevok od: kooratko
ja som na tom podobne... chcem sa spytat, ci mas na odrazove dosky nejaky drziak, lebo ked clovek foti sam, tak mu dosku nema kto pridrzat :( ... ten softbox vyzera fajn, len je to troska dost €€€ :) nieco lacnejsie?
jasne -da sa kupit za par eur teleskopicky drziak na akykolvek stativ - stoji od 25 do 65 eur, nan upevnis odrazku a fotis
 
jake
2010-03-16 21:09:37+01
príspevok od: Ultra TXF
Už je aj 80x80 cm k systemákom od Lastolitu.
rozmyslal som ale 60x60 mi uplne vyhovuje, aj stabilitou - ono tych 20 cm robi pomerne dost a ked fukne vietor tak to treba mat fest dobre upevnene
 
Ultra TXF
2010-03-16 21:24:21+01
príspevok od: jake
rozmyslal som ale 60x60 mi uplne vyhovuje, aj stabilitou - ono tych 20 cm robi pomerne dost a ked fukne vietor tak to treba mat fest dobre upevnene
Čím väčšie,tým lepšie :) Videl som už dokonca aj 120cm softbox ,ktorý mal ale špeciálny tanier,kde sa dali namontovať dva blesky oproti sebe a s nasadenými difúzormi (napr.sto-fen omnibounce) dávali peeekné jemné svetlo .A to už máš aj na fotenie skupinky alebo celého tela .
 
jake
2010-03-16 21:28:59+01
aaaaa kruci, zase necham dalsiu vyplatu u mariana! ...
 
jake
2010-03-16 21:51:25+01
a taketo by mohlo byt?
http://www.darian.sk/dazdniky/strieborne/dazdnik-strieborny-123-cm.html
 
Ultra TXF
2010-03-17 00:02:03+01
príspevok od: jake
aaaaa kruci, zase necham dalsiu vyplatu u mariana! ...
To nebolo u mariana :) Nájdem,pošlem link.
 
Ultra TXF
2010-03-17 00:11:39+01
Mohlo,ale dáždnik nie je softbox :)
 
SHoDaN
2010-03-17 21:22:52+01
je to celkom fajné... mám to už doma :o)
 
Pixxel
2010-03-17 22:08:11+01
Na systemove blesky som nasiel aj nieco ine, zvazujem kupu ...
.
http://www.cheetahstand.com/servlet/the-12/Cheetah-Qbox-24-with/Detail
.
Ma asi vsetko, co by mal mat softbox - akurat som zvedavy na kvalitu ...
 
maRmaRko
2010-03-19 08:56:54+01
čo hovoríte na túto stránku:
http://store.tagotech.com/index.php

sú tam dosť zaujímavé ceny..
A teda ak máte s tou stránkou niekto reálne skúsenosti. pls dajte vedieť.
Ď.
 
Strana 2 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()