Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

Nikon D50 a ktory blezk sb 600-900?

flash007
2010-10-29 22:27:25+02
Ahojte, Prezeral som tems no nenasiel som temu o D50 --> a ktory blezk by najlepsie isiel k nemu . Mam dokupeny batery grip na neho co mu dava dostatcnu velkost (15x15cm) aby nevizeral pri sb 900 ako piďo :). Peniaze nemam nazvys preto sa pytam.D50 podporuje Flash mode -> TTL ine tam nieje. Som amater ale chcel by som sa venovat fotografii profesionalnejsie a mam dohodnute nejake svadby ktore by som mal fotit a tomu chcem prisposobit aj eqp. Dakujem za rady. Ak je tu niekto z Presova a mohol by mi dat rady aj osobne :) ( PS: pivo preplatim :)) ) Za akekolvek rady dakujem.
 
Radko.com
2010-10-29 22:33:07+02
Myslím, že toto je úplne zbytočné vlákno... rozmery máš na stránkach čo sa týka blesku...
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia