Hore
Fórum » O TECHNIKE
 

Ktory objektív?Prosim poradte

vetvicka
vetvicka 2010-12-04 11:40:25+01
Zdravim.Prednedavnom som si kupila Canon 400d telo a teraz k nemu hladam nejaky lepsi objektiv.Kedze som lajk a vo fotografovani sa velmi nevyznam prosim o radu.Nasiel by sa nejaky schopny objektiv do 200 eur?Ja rozmyslam nad ty mito dvomi,mozte mi poadit ktory je lepsi,alebo mam si kupit nejaky iny?prvy je tu:http://www.talkive.sk/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=32306&category_id=2748&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=1....a druhy:http://www.talkive.sk/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=32045&option=com_virtuemart&Itemid=100...dakujem
 
kecal
2010-12-04 12:32:26+01
[reply0=TTL]50/1.8 dovnutra
55-200 IS na von[/reply0]opisuješ erotickú scénu?! .-D
 
maTTo_corp
2010-12-04 12:40:17+01
čo ti mám na toto napísať? napadlo ti, že napr nechce rovnakú ´triedu´ objektívu a že sú jej tieto pičoviny a škatuľkovanie ukradnuté? pri tamrone sa tam prekrýva rozsah 18-55...tak o čom toto celé? nepísal si náhodou, že nechceš filozofovať? ;)...

...pozri ja ju nebudem odhovárať ani nič, je to jej bordel...napísal som, že ak by to muselo byť tak z tých 2 skôr tamron...dala na výber objektívy, vybral som...pre mňa uzavretá debata...
 
maTTo_corp
2010-12-04 12:40:17+01
[reply0=kecal]ouch, nejdem tu filozofofať o slovíčkach. Pre mňa je lepší od setu ( 18-55 ) trebárz 17-40, aby som zostal pri Canone. Isto by som za ´lepší´ k 18-55 nedaj 70-300, alebo aj 18-200, lebo:

set 18-55 je záklaďák,
18-200 je ultrazoom
70-300 je tele zoom...

preto som odkázal na štúdium toho najzákladnejšieho .-)[/reply0]čo ti mám na toto napísať? napadlo ti, že napr nechce rovnakú ´triedu´ objektívu a že sú jej tieto pičoviny a škatuľkovanie ukradnuté? pri tamrone sa tam prekrýva rozsah 18-55...tak o čom toto celé? nepísal si náhodou, že nechceš filozofovať? ;)...

...pozri ja ju nebudem odhovárať ani nič, je to jej bordel...napísal som, že ak by to muselo byť tak z tých 2 skôr tamron...dala na výber objektívy, vybral som...pre mňa uzavretá debata...
 
jan.zitniak
2010-12-04 20:00:05+01
Súhlasím s Tebou, presne týmto sa riadim aj ja.
 
jan.zitniak
2010-12-04 20:00:05+01
[reply0=Michal]Ide práve o to, že je to verejné fórum, ktoré by malo (BY MALO) byť prehľadné pre všetkých a tomu prispôsobujem to ako píšem. Snažím sa písať tak, aby bolo každému jasné o čo ide a aby som pritom nikoho neurážal, ale poskytol mu isté vodítko, pretože nikto kto píše takúto tému, aj keď ju napíše zle a zbytočne, tak to nemyslí zle. Buď nereagujem, alebo pokiaľ sa mi chce, tak napíšem niečo užitočné a jasné.[/reply0]Súhlasím s Tebou, presne týmto sa riadim aj ja.
 
Kveto
2010-12-04 20:34:39+01
ja síce tvoj postoj celkom chápem .. na druhej strane pokiaľ jej odpovieš v urážlivom a útočnom tóne automaticky ju postavíš do postavenia ked sa bude brániť. Povedať niekomu že nemá pravdu tak aby o tvojich argumentoch aj uvažoval je rovnako náročné ako orientovať sa v objektívoch a možno aj náročnejšie. možno tvoj prah vnímania kritiky je nastavený tak že ti tvoj príspevok prišiel na mieste a v poriadku. mnohým iným zas príde ako napádajúci a urážlivý. No nakoniec nikto učený z neba nespadol :) Odvážnejší tvrdia že dokonca ani ja :D
 
Kveto
2010-12-04 20:34:39+01
[reply0=kecal]a ?

prečo by som mal útočiť? Iba som reálne zhodnotil ako vidím situáciu. Je to fakt. Alebo chceš poprieť že nie?

Sú dve možnosti ( pre vetvičku ) ... rozplakať sa a sťažovať aký je kecal zlý, alebo prečítať si a skúsiť spraviť to čo mi bolo vytknuté. Skúsiť si niečo nájsť o tom najzákladnejšom ... [/reply0]ja síce tvoj postoj celkom chápem .. na druhej strane pokiaľ jej odpovieš v urážlivom a útočnom tóne automaticky ju postavíš do postavenia ked sa bude brániť. Povedať niekomu že nemá pravdu tak aby o tvojich argumentoch aj uvažoval je rovnako náročné ako orientovať sa v objektívoch a možno aj náročnejšie. možno tvoj prah vnímania kritiky je nastavený tak že ti tvoj príspevok prišiel na mieste a v poriadku. mnohým iným zas príde ako napádajúci a urážlivý. No nakoniec nikto učený z neba nespadol :) Odvážnejší tvrdia že dokonca ani ja :D
 
Cyril
2010-12-04 22:00:44+01
Suhlasim s Kecalom, ziadny.
S tymto sa nauc a potom .....
http://shop.ephoto.sk/canon-ef-50-mm-f-1-8-ii.html
 
Cyril
2010-12-04 22:00:44+01
Suhlasim s Kecalom, ziadny.
S tymto sa nauc a potom .....
http://shop.ephoto.sk/canon-ef-50-mm-f-1-8-ii.html
 
Strana 3 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()